Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:11:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ 31-ва част  (Прочетена 122200 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: декември 15, 2016, 13:47:16 »

О, отдавна не съм наминавала през сватбените рокли, а си имаме нови попълнения!

Мели, роклята е абсолютно бижу! И ти стои перфектно! А тази за подписването  heart останаха ми очите в нея - това би бил моят избор дори за сватбата! Ох, то не останало време, сигурно много се вълнуваш  smile

Силвия, прекрасно е, че си намерила своята си рокля. Сигурна съм, че добре ще я направят, за да ти е по мярка  Wink Разбирам те за приятелките, аз също бях така и добре че е форумът, където на спокойствие да си споделиш и да са съпричастни с теб  good
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: декември 16, 2016, 22:56:00 »

Bube да ти кажа честно аз така съм се влюбила в роклята за подписването, че се замислям дали да не взема същата но с къс ръкав за лятната сватба.... просто е толкова в мой стил и е толкова сладка и намерих и перфектната диадема и обувки и на розовата ми коса отива... изобщо не знам дали има по перфектна рокля за мен! На снимката дето пуснах даже не изобщо не си личи колко е красива в действителност...

Виж ги тия воляни и тая дантела... не мога да ем се нарадвам!

« Последна редакция: декември 16, 2016, 23:02:36 от Mellie » Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #122 -: януари 16, 2017, 19:14:01 »

alexandrova_90 разбира се че има резон и наистина роклята е близо 2 пъти по-евтина, просто на момента самия коментар ми направи лошо впечатление иначе като изключим това всичко останало беше перфектно . Просто реших че ще споделя абсолютно всичко.
Иначе трябва да ти кажа че ти си една от главните "заподозрени" да отида в Би Куин след като изчетох темата ти ме вдъхнови да започна да пиша повече във форума и ми даде доста идеи !
Мели , съвсем от скоро си госпожа !! Честито! Бъдете все така влюбени !!
Как мина първата сватба Wink имаш ли вече снимки ??
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: януари 21, 2017, 18:48:19 »

silviya91 благодаря!  Flower Бяхме болни та болни... прекарахме сутринта в кабинета на педиатъра с малката!   shok ноооооо не ни попречи да се оженим следобеда и да се почерпим вечерта!  yahoo имам снимки, обаче не мога да създам албум тука, и не разбирам защо?
« Последна редакция: януари 21, 2017, 19:17:40 от Mellie » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 21, 2017, 19:47:55 »

Мели, честито, бъдете безкрайно щастливи!  Bravo

Offtopic
И аз имах проблем със създаването на албум, може да попиташ модератор, а дотогава използвай някаква платформа за прикачане на снимки?

Активен
Sannytta
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #125 -: януари 31, 2017, 19:42:22 »

 yahoo
Здравейте
Ето я и моята рокля. Избрах я, Обсъдих я с шивачката и избрахме дантела. Имам 3 месеца до сватбата. danceg
Сега отивам на ски и като се върна плата ще е пристигнал от Италия.
http://www.newyorkdress.com/mobile/Sophia_Tolli/Y11632.html

Ще направя само малка промяна и в долната част.Шлейфа ми се вижда доста дълъг .
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 01, 2017, 08:50:37 »

Sannytta, роклята е разкошна! Пълна е с дантела и камъчета май? Или вие ще сложите само дантела отгоре? Стискам палци да успеете да постигнете този ефект, разкошна е!  good
Активен
Sannytta
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #127 -: февруари 01, 2017, 09:52:38 »

alexandrova_90 благодаря ти give_rose
Намерих достатъчно богата дантела.Няма да поставяме камъчета.
Сатена под дантелата ще блести достатъчно.
В косата ще има достаъчно блясък  girl_wink
Активен
barni
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #128 -: февруари 01, 2017, 11:22:34 »

Sannytta, роклята е много красива!  Bravo Ще чакаме снимки и в завършен вид.  Wink
За мен вече отпадна като вариант, но все пак, от любопитство - къде ще си я шиеш?
Активен
Sannytta
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #129 -: февруари 01, 2017, 12:09:07 »

Близка на етърва ми ще я ушие. Тя направи и нейната рокля миналата година. Като излята и беше. Много хубави линии прави.Умее жената . smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 01, 2017, 12:12:10 »

В случай, че е за София, може да напишеш, коя е шивачката. Честно, аз за добри шивачи тук, които не само да преправят, а да шият изцяло роклята, не съм чула..  good
Активен
angel600
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #131 -: февруари 17, 2017, 16:39:20 »

Здравейте! Нова съм във форума и не съм чела какво пише по- назад,затова се извинявам ако се повтарям! Предстои ми сватба през 2017 в Бургас и искам мнение за рокля  smile По магазините ми се струва много малък избора в Бургас, за Асеновград чувам доста противоречиви мнения. Иначе всички предлагат да ми я ушият,но не знам добър шивач в Бургас и затова се обръщам към вас. Днес говорих с две момичета от Сватбен салон Асеневи Сватби на Кирил и Методий, бяха много мили, казаха че няма проблем да я ушием каквато я искам. От Аз и Ти казаха същото,но не знам на кой да се доверя. За Тонена чух също добри отзиви. Вие какво ще кажете? Благодаря предварително!  smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 17, 2017, 16:49:05 »

angel600, аз си ших роклята (става въпрос обаче за София), но бих те посъветвала първо да пробваш готови. Важно е да прецениш в какъв модел изглеждаш добре и се харесваш, пък току виж си намерила своята рокля  smile Ако пък не я откриеш готова, поне ще имаш ясна представа какво искаш да се ушие.

За Асеновград няма какво лошо да се каже, защото има много голям избор на много ниски цени  good
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 20, 2017, 18:51:16 »

Sannytta невероятна рокля си избрала! Много е красива! Дай да видим снимки на дантелата? И готовата рокля накрая разбира се!

Аз... се отказах от мойта второ избрана рокля... За сега съм без. Остават 4 месеца до църковната церемония и не знам изобщо какво ще правя. Най-много да ида по дънки!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 20, 2017, 22:09:39 »

Mellie, ти върна ли я?
Всичко идва от прекалено богатия избор. Има много хубави рокли и човек започва да се обърква и колебае, след като има представа колко е голям пазарът. Според мен чувството "това е моята Рокля" може да се изпита само, ако си мерил 3-4, а не повече. Не се тревожи, просто спокойно вземи решение за хубава рокля, която ще ти отива. А тя ще си стане твоята Рокля после  good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines