Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 20:37:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Тоnitta!  (Прочетена 23428 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 25, 2007, 11:46:32 »

Ето и моите въпроси към теб.
1.Ако можеш да промениш 3 неща-едно в себе си едно в мъжа си и едно в света кои са тези неща
2.Какво бебче би желаал да имаш -момиче момче или близнаци.
3.Кой е най близкия ти човек
4.Ако се налага да избираш между майка си мъжа си и най добрия приятел да спасиш кого би спасила.
5,Кажи една 3 думи които най пълно те описват като човек.
6.Кажи ситуацията която ти е била най тежка и как реагира и я преодоля
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #31 -: октомври 25, 2007, 11:56:13 »

Gucci мислих си че само аз съм тази лудата дето си задавам такива въпроси кой е по-важен за мен и кой бих спасила... мислих си че нещо ми има тъй като като малка все си задавах такива въпроси... стана ми добре че не съм единствената   laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 25, 2007, 12:15:44 »

Малеее,момичета!Веднага се захващам с отговорите!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 25, 2007, 12:33:10 »

Ей много се забави сладурано!
Ауу Тони докато ме няма какви неща стават тук smile ето и въпросчета от мен:

1. Къде си израснала?
2. Кой е най-яркия детски спомен?
3. Като малка с кукли ли си играла или си бягала по поляни с пръчка в ръка  DANCE
4. Кой е най-хубавия подарък който си получавала?
5. Ако намериш 300 лв на улицата какво би направила с тях, в банката ли би ги сложила? В магазина за дрехи, обувки, чанти, гримове, или за дома? Или къде?
6. Ако разбереш че Явор ти е изневерил как би реагирала?

Ами това е от мен... за сега  Wink
1.Ами много скучен отговор,но....все във Варна! *YAHOO*Цялото ми детство премина в един висок блок с/у Морската градина с изглед към морето :girl_in_love:Оказа се,че не съм го оценявала...до сега :girl_wink:Нямах баби на село и не ходих като другите деца там през ваканциите,но за сметка на това бяхме голяма банда момичета и момчета,които се забавляваха страхотно и наистина мога да кажа,че съм имала едно прекрасно детство!
2.Имам много такива-и лоши и приятни...аз имам склонността да си спомням невероятни неща още от годинка и половина.И слава Богу,защото дядо ми е починал когато съм била на 3,но и до днес си спомням как ме държи на коленете си и ми дава слънчогледови семки от пита слънчоглед(може би за това обичам така слънчогледите...),спомням си как чичо ми,който почина когато бях на 5г. много ни обичаше и понеже живеехме в един блок първо се отбиваше у нас след работа и ни целуваше за лека нощ и слагаше по някое лакомство под възглавниците ни....,спомням си как баба,която почина когато бях на 8г. ми правеше вкусен боб и ми пъхаше дъвки и стотинки по джобовете...как татко ни правеше милинки(защото вече отдавна не му се правят laugh).Спомням си и как си играехме на индианци и се разделяхме на племена(много преди да има Сървайвър laugh).И куп други неща!Имам страшно много спмени!
3.И двете :laugh:В интерес на истината аз исках да си играем на кукли и майки....ама кака е малко буйна мъжкарана и аз какво да правя blushНо иначе се обличахме с роклите на мйките ни и слагахме грим и високи обувки и организирахме представления в клуба на блока и събирахме по 50ст. за вход от родителите :laugh:Имаше си покани по пощите,томбола,всичко... tease
4.Аз обичам всички подаръци! *YAHOO*Но последния най-хубав е кученцето ми-за последния ми рожден ден!От мъжа ми е girl_in_love(ценен е и заради факта,че така той наруши свои принципи само заради това да ми достави удоволствие....,но сега не си представя живота без Роминка)
5.Ами 300лв. са и много и малко....предполагам,че бих купила пак разни подаръци за любимите хора, но не глупости,а нещо необходимо,както и за себе си нещо дребно за спомен girl_wink!А ако имаме някакви неотложни и належащи нужди в момента естествено,че първо ще посрещнем тях с паричките... blush
6.Мила аз по-горе отговорих много дълго на въпросите за изневярата и няма да се повтарям,но само ще кажа,че се надявам,ако все пак се случи да не разбера... :girlsigh:Като се познавам първо много ще се разлютя,после бързо ще ми мине,но не се знае как ще се отрази на връзката ни за напред..Има неща,които не зависят от разума,а тях не можеш да ги промениш и да искаш...
Мерси за въпростчетата мила!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 25, 2007, 13:00:55 »

И така да продължа...Ще се радвам да отговоря и на теб Гери!
Ето и моите въпроси към теб.
1.Ако можеш да промениш 3 неща-едно в себе си едно в мъжа си и едно в света кои са тези неща
2.Какво бебче би желаал да имаш -момиче момче или близнаци.
3.Кой е най близкия ти човек
4.Ако се налага да избираш между майка си мъжа си и най добрия приятел да спасиш кого би спасила.
5,Кажи една 3 думи които най пълно те описват като човек.
6.Кажи ситуацията която ти е била най тежка и как реагира и я преодоля
1.В себе си бих променила прекалената емоционалност и чувствителност,не че за мен не са хубави черти,но не помагат,а пречат в повечето случаи,а и в момента светът и животът въобще не ги толерира... :girl_wink:В мъжа си бих променила избухливия му нрав,понеже и той много бързо се пали,а както обичам да казвам "в една връзка ако единият е огъня,то другия трябва да е водата...",та за това се опитваме да се опитомяваме,ама...така 8г. :laugh:А света има нужда от голям ремонт...едно нещо не е достатъчно,но на първо място,ако може да стане по-справедлив....
2.Ха ха.на сватбата все викаха "близнаци!" и аз не знам защо,но ме е страх,че няма да мога да се справя с 2 на веднъж...Винаги съм мечтала за момиче,но истината е,че ми е все едно!Само да е живо и здраво,а каквото и да е и колкото и да са ще си ги обичам много!
3.Те са 3-ма:майка ми,баща ми и мъжа ми!И тримата са ми ужасно близки-всеки по своя си начин...
4.Аз си мисля,че човек докато не попадне в такава ситуация не може да си отговори...и честно казано избягвам да си ги задавам и да мисля за лоши и фатални неща...животът и без това е толкова суров!Съжелявам, но наистина нямам отговор... Girl_sing
5.Чувствителна(пречи ми), със силно развито чувство за справедливост(не казвам,че е дбре развито и верно във всички случаи laugh), емоционална(и това пречи доста)
6.Това  е нещо много лично,но само ще кажа,че се отнася за здравословното състояние на близък човек и все още не съм го преудоляла...В такъв случай гледам да съм близо до човека и да гледам напред,а не да се скапвам и да чакам най-лошото или да го предам и отдръпна!Каквото има да става ще стане и аз не мога да го променя,така че е безсмислено да стоя и да чакам най-лошото да се случи,просто гледам да живея за мига.А и такива неща много променят хората и им показват,че другото са бели кахъри и не си заслужава да се вайкаш за глупости,защото "утре" може и да няма и трябва да се радваш на всеки миг и всяка глъдка въздух...
Мерси за интересните въпроси и се надявам да съм била изчерпателна blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 25, 2007, 13:10:44 »

Тонииииииииииииииииии ти се завърнаааааааааааа yahoo
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 26, 2007, 16:45:51 »

Хей Тонита не си отговорила на последните ми въпросчета!  blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 26, 2007, 21:08:49 »

оле мила как може аз да не съм ти задала ни едно въпросче blush blush blushизложих се много!!
мила всичко май са ти задали как може така да закъснея cray
1. кое е първото нещо което правиш когато се натъжиш?и на кого се обаждаш или от кого имаш най-голяма нужда?
2.кога за първи път беше с момче?разочарована ли беше?ууу ама как ми хрумна ако искаш не ми отговаряй blush blush
3. кое е нещото което не харесваш у себе си?и защо така?
4. има ли човек който много обичаш но е далеч от теб и ти липсва ужасно?
5. помниш ли последния си сън!какъв беше разкажи ми обичам
6. какво правиш в момента освен че ми отговаряш blum?
7. коя е най-досадната ти домакинска работа?
8. има ли нещо което се промени след като си казахте "ДА"?кое е то?
9. кое е най-милото нещо което са правили за теб?ами ти за някого?(сигурна съм има мнгого)!!
10. кое е нещото способно да те накара да крещиш докато глас не ти остане?
ами за сега това от мен ма;лко странни въпроси но се надявам да ми отговориш kiss2
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 27, 2007, 08:45:25 »

Миличка Наталия прости ми blushСъвсем съм се омотала :laugh:Ето ги и отговорите...
Аз пак се включвам  blush

Имаш ли си любима песен? 
А ваша обща със съпруга ти?
Кое е любимото нещо за ядене на мъжа ти, което ти му приготвяш?
Коя е най-голямата изненада, която някой някога ти е правил?
А която ти си правила на някой?
1.Аз имам много любими песни...музиката е голяма част от моето ежедневие и по-скоро ще ми е по-лесно да ти изброя любимите си стилове и изпълнители,отколкото песни...Имам си музика за всеки слючай в зависимост от настроението,в което се намирам, музика която ми напомня за различен период от живота ми,музика за кола...Обичам ретро парчета, рок, диско, черна музика, ритъм енд блус, балади...Обичам Роксет,Шер,Селин Дион, Гънс, Бон Джоуви, Ерос Рамацоти....повечето по-стари рок групи, обичам музиката от любимите си филми като всички песни от "Мръзни танци"....абе май стана ясно :laugh:Имам и много точно любими парчета и те са по-старички,защото от новата музика все си имам "моя" песен,но после на нейно място застава друга и така...А любимите ми песни няма как да изброя тъй като за сватбата направих компилация и излязоха 100-на girl_wink
2.И те са много,но си имаме една специална,която слушахме докато си говорехме първата вечер от нашето запознанство....но тя не е популярна и се казва "фулиш геймс" на Джелъри(май се казваше певицата,но и тук не сме сигурни laugh),но като я чуем и все за онзи миг си спомняме...А за първия ни танц също беше специална наша песен "промис ми"....
3.Ха ха,то моя мъж не е много ящен и си имаме проблеми с яденето,но много обича.......боб!И аз му правя от време на време с голямо удоволствие,както и баница,а там съм си майстор girl_wink
4.Ами пак мъжа ми!Първо ме изненада с това,че ме накара да се влюбя в него :girl_wink:А най-последната беше кученцето,което ми подари *YAHOO*Понеже вече се познаваме много добре и трудно можем да се изненадаме,но той беше категорично против кученцето и за това като ме заведе да го видя аз така и не схванах,че всъщност е за мен laugh
5.Ами аз обожавам да правя хубави изненади на всички!И не съм много сигурна коя е най-голямата.Надявам се най-голямата да предстои-скоро да изненадам съпруга си с хубавата новина,че ще става баща yahoo
Благодаря за въпросите! give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 27, 2007, 08:46:48 »

Мила Клео не се тревожи!Но ще отговоря на въпросчетата ти по-късно,че пак закъснявам с контенето,а сме на рожден ден на свекито! :girl_wink:Така че имай още малко търпение....
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 29, 2007, 01:02:51 »

Ей Клео време е за отговоря и на твоите въпроси give_rose
оле мила как може аз да не съм ти задала ни едно въпросче blush blush blushизложих се много!!
мила всичко май са ти задали как може така да закъснея cray
1. кое е първото нещо което правиш когато се натъжиш?и на кого се обаждаш или от кого имаш най-голяма нужда?
2.кога за първи път беше с момче?разочарована ли беше?ууу ама как ми хрумна ако искаш не ми отговаряй blush blush
3. кое е нещото което не харесваш у себе си?и защо така?
4. има ли човек който много обичаш но е далеч от теб и ти липсва ужасно?
5. помниш ли последния си сън!какъв беше разкажи ми обичам
6. какво правиш в момента освен че ми отговаряш blum?
7. коя е най-досадната ти домакинска работа?
8. има ли нещо което се промени след като си казахте "ДА"?кое е то?
9. кое е най-милото нещо което са правили за теб?ами ти за някого?(сигурна съм има мнгого)!!
10. кое е нещото способно да те накара да крещиш докато глас не ти остане?
ами за сега това от мен ма;лко странни въпроси но се надявам да ми отговориш kiss2
1.Ами плача...и веднага гледам как да се стегна,какво ще ме развесели,искам да съм с любимите си хора-мъжа ми,нашите...
2.Ха ха хубав въпрос...ами аз бях доста дърта за сегашните разбирания...на 18г. и половина-това беше сегашния ми мъж blushкакто искате така го разбирайт!И не съм съжалила нито за миг!Той самият беше много очуден,ама така си беше....и не бях много притеснена,защото си го обичах и бях сигурна  внего-е не съм се излъгала!така че не бях и разочарована...то за първия път не съм имала и големи очаквания,но поне не бях разочарована girl_wink girl_in_love
3.миличка аз съм отговорила по-горе за вътрешните си качества,а на теб ще отговоря за външния си вид :girl_wink:Ами все съм недоволна от нослето си,че е чупено 2 пъти :laugh:ама всички казват,че там ми е чара,и зъбките ми не са мъниста,а и все искам да си поизваям още фигурата,ама иначе се опитвам да се харесвам каквато съм и да съм благодарна на съдбата,че си има всичко необходимо tease
4.Ами липсват ми хората,които вече не са м/у живите и не мога да ги видя вече...двамата ми дядовци,баба ми,чичо ми....много ми липсват,но си мисля,че те все пак са  с на спо няккаъв начин и винаги ги споменаваме на семейни поводи...
5.мале,аз толкова много сънувам....чак говоря на сън и някои сънища се сбъдват.А снощи сънувах,че се караме с мъжа ми и като се събудих и му казвам "сърдя ти се!' и той милия не може да вземе решение и казва"аз от кога те чакам да се събудиш,а ти..." :laugh:мале ужас!ама много ми влияят сънищата,какво да правя...
6.ха ха,че сладък въпрос...ами мила легнали сме си и аз си чатя със Спирит,ама тайна за какво и гледам резултатите от изборния ден...
7.миенето на прозорци...ужас!
8.ами като цяло не,но станахме май по-въздържани и внимателни,по-сигурни и спокойни...ами явно е по-хубаво!а и имаме едно страхотно изживяване зад гърба си! girl_in_love
9.Мила хванах се,че не мога да отговарям на въпросите с "най" blushПо принцип гледам постоянно да бъда мила  схората около мне и съм на мнение,че ако правиш добро  отвръщаш дори на негативното отношение с добро,то светът ще е едно много по-добро място за живеене.Спомням си първото мило нещо,което ме накара да се влюбя в мъжа ми...бяхме на дискотека лятото на открита и той ме зави с пуловера си...нищо кой зна екакво,но е много приятно да усетиш,че някой се грижи за теб...а тази вечер ми направи вечеря-последното мило нещо girl_wink
10.Успеха,болката,страха.....
Мила мерси за въпросите и дано съм успяла да ти отговоря въпреки,че ми се спинка вече girl_wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #41 -: октомври 29, 2007, 10:29:58 »

Не бях в България и съм пропуснала столчето,но сега ще поправя грешката  Wink blum
1.Какво беше първото нещо,което те привлече у съпруга ти?А как се запознахте?
2.Емоционална ли си,или умееш да се контролираш?
3.Как се разбирате със свекито?
4.Какво винаги си искала да учиш/работиш/направиш,но все още не си могла?
5.Вярваш ли в чудесата?
6.Как разбра,че твоето момче много си пада по теб и нещата между вас стават сериозни?
7.Как разпускаш след натоварен ден?
8.Какво най-много обичаш да си хапваш?
9.Кое е нещото,от което просто не можеш да се откажеш?
10.Какво би променила в България(света),ако имаше тази възможност?
11.Докъде е екскурзията,за която най-много си мечтаеш?

Това е от мен,дано някой въпрос не се повтаря(особено се чудя за този със запознанството ви с твоя човек,затова го поизмених малко).Дано ти харесат,аз нямам търпение за отговорите  blum blum
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 29, 2007, 14:11:35 »

Здравей мила и добре дошла!С радост ще ти отговоря на въпросчетата give_rose
Не бях в България и съм пропуснала столчето,но сега ще поправя грешката  Wink blum
1.Какво беше първото нещо,което те привлече у съпруга ти?А как се запознахте?
2.Емоционална ли си,или умееш да се контролираш?
3.Как се разбирате със свекито?
4.Какво винаги си искала да учиш/работиш/направиш,но все още не си могла?
5.Вярваш ли в чудесата?
6.Как разбра,че твоето момче много си пада по теб и нещата между вас стават сериозни?
7.Как разпускаш след натоварен ден?
8.Какво най-много обичаш да си хапваш?
9.Кое е нещото,от което просто не можеш да се откажеш?
10.Какво би променила в България(света),ако имаше тази възможност?
11.Докъде е екскурзията,за която най-много си мечтаеш?

Това е от мен,дано някой въпрос не се повтаря(особено се чудя за този със запознанството ви с твоя човек,затова го поизмених малко).Дано ти харесат,аз нямам търпение за отговорите  blum blum
1.Запознахме се на една нова година и веднага си допаднахме...беше някяк по-различен от другите момчета на неговата възраст и прекарахме доста време в разговори за какво ли не и бяхме много очудени от това :girl_wink:Но не станахме гаджета веднага,а около 2г. по-късно...Мога да кажа,че ме впечатли с излъчването си,сериозното си отношение и галантността си към мен...
2.Определено съм много емоционална,но когато се налага умея добре да се контролирам.Все пак съм и културна и тактична и когато ситуацията го налага сдържам емоциите си.Иначе съм на мнение,че е много хубаво човек да показва открито чувствата и мислите си.
3.Сигурно вече на всички са им пропищели ушите от моите хвалби за нея,но да наистина е страхотен човек и определено не е фалшиво впечатление,защото съдя за това не по отношението ми към мен,а към отношението й към всичко хора...рядко съм виждала такива жени въобще,а да не говорим за свекърви!За мен е удоволствие да я познавам и още по-голямо удоволсвие,че съм й снаха!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 29, 2007, 14:12:38 »

продължавам...
4.Аз съм човек,който следва твърдо мечтите си и желанията си...като малка исках да пея,да танцувам,да тренирам-минах през всичко това,после исках да съм актриса-отидох на кастинг и ме приеха в детска театрална школа,после исках да ъсм журналист-и от там минах,от години бях решила да следвам право-завърших го и дори почти веднага започнах да работя, но може би не успявам за сега да се реализирам в любимата ми свера на правото-наказателното или искам да работя в някоя отганизация за защита на децата и жените от насилие,трафик,проституция...много ми е интерсна тази сфера!Дано успея някой ден да осъществя и тази мечта!
5.честно казано ДА!Виждала съм и съм чувала,че стават и то точно,ако вярваш в тях!За мен наистина надеждата умира последна,а ако се надяваш,значи вярваш и в чудеса!
6.Ами аз още веднага го разбрах....по погледа му,интереса му към мен...,но тогава смятах,че не му е времето.По-късно подновихме приятелските излизания и вече нямаше на къде да му избягам,и двамата тъкмо бяхме прекратили връзките си и се забавлявахме в обща компания и една вечер....той ме целуна!И аз ohmyстранно защо се стреснах :laugh:Но ето,че 8г. по-късно съм много щастлива с него и не съжалявам,че не тръгнахме от самото начало,може би ако беше станало така нямаше да сме озрели за такава връзка и щяхме да се разделим-сътба!
7.Зависи колко и как съм уморена..Ако съм се уморила от приказки и хора просто искам да се отпусна с милото пред телевиора и почти не говоря,гледам нещо разтоварващо,хапвам,взимам вана или душ и си лягам...А ако съм уморена от взиране в разни документи излизам вечерта с приятели и се веселим,приказваме си разни щуротии и пийваме винце tease
8.Пържени къртофки, пиле със сос от сирена, разни тестени бухтички,палачинки...,китайско...абе много работи обичам аз и да дегостирам разни инестандартни неща също.Нали съм зодия рак-гастроном съм си blush
9.ами да хапвам вкусотийки,от любовта си към близките,от моментите на близост и релаксация след работната седмица,от разходките сред природата,от принципите си, от себе си въобще...
10.За света вече отговорих по-горе,а за България ...хм,бих променила хората!Да не са толкова скептични,изнервени,мнителни,завистливи,отмъстителни,груби и невъзпитани...не говоря за всички разбира се,но определено ме дразни злобата и простащината, смоято се сблъсквам постоянно.Особено като ходя по опашките в разни институции-там е ад и човек се чуди да се смее ли,да плаче ли!Ама до голяма степен и държавата е виновна за това и се получава порочен кръг и за това мисля,че за това лошо и направо нечовешко отношение напоследък м/у хората няма оправдание...Мисля си,че ако ине станем по-човечни всичко ще е някак по-лесно и приятно...
11.Много си мечтая да посетя Куба и Япония,както и да отида на круиз до някоя екзотична дестинация! girl_in_love
Благодаря ти за интересните въпроси! give_rose
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 30, 2007, 14:38:20 »

Ей сега ми падана в ръчичките!  DANCE

1. В какво най-често се изразява пламенната ти емоционалност?
2. Кое е най-страстното нещо, което си правила за мъжа си?
3. Какъв е идеала ти за съвременна жена?
4. Кой е най-големият жест, който си парвила за приятел? А коя е най-голямата саможертва, която си правила в името на приятел?
5. Къде се допълвате най-добре с мъжа ти и къде имате конфликтни точки в характерите?
6. Какво е за теб барака с 5 думи?
7. Коя е думата, която би могла най-дълбоко да те засегне, ако ти я каже близък човек?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines