Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 02, 2024, 01:46:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 172299 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: април 18, 2016, 07:29:58 »

Стига спахте, нападайте закуската Wink



Аз все още съм си безделник. Вчера се сетих да свърша едно мое любимо занимание - рових по шкафовете за неща, които с години не ползваме и изхвърлях наред. Естествено намерих и разни забравени съкровища. Трябва и дрехите си да претърся така, ама да видя как ще съм, когато вече не съм 2в1, че малко запухкавях напоследък.

Айде чакам ви smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: април 18, 2016, 07:44:49 »

Добро утро! Coffe

Бих поднесла кафе и пържени филийки/каквито току що направих/, но за съжаление не мога да качвам линкове.

Панде и на мен това ми е любимо занимание. Само се чудя от къде намери сили точно сега.
Аз като бях така, по-големичка, тези дейности никак не ми се отдаваха smile


П.П Много е пусто във форума тези дни....
« Последна редакция: април 18, 2016, 08:09:29 от Marri » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #347 -: април 18, 2016, 08:31:20 »

Добро утро. smile
От вица на Мари, аз се сетих за друг:
Жена звъни на съпруга си:
- Оле мили, извинявай! Тази сутрин обърках хапчетата ти против разстройство с успокоителни. Как си, кажи ми?
- Спокоен. Насран, но спокоен.

Панда, като разчистваш, вземи си направи една гаражна разпродажба като по филмите и да се знае...

Успешна нова седмица!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #348 -: април 18, 2016, 08:42:12 »

Ооооо ама все повече ме изумявате  heart

Ина с ориенталските танци и немеца  10x (търсих подходяща емотиконка за поклон), после вицовете lol Уникални  give_rose

Панде и на мен това ми е любимо занимание, аз скоро изхвърлях дрехи, виж шкафовете още не съм ги ровила, ама съм се засилила на мазето  blum

И аз съм от тези крайните с правилата...ама това по-скоро от немската паралелка в гимназията ми е насадено, после имахме един асистент в уни, който най-много се радваше на нашата немската група защото винаги и всички бяхме супер изпълнителни и точни и той все повтаряше е това е немска школа  pardon

В ПЕТЪК НА КОЦЕРТА БЕШЕ СУУУУУУУУУУПЕР! ММ много се изкефи, ама щото нали и отдавна ги дебнем и много искахме да отидем (на БТР ходихме), клубът беше пълен, ма кой да се сети да си направи резервация, та се уреди един стол поне за мен, бебка също се беше емоционирала, като започнеше някоя по-любима песен доста се активизираше  Girl_hide Уикендът нямаше нищо интересно, освен че вчера от 12 до 8 и 15 вечерта нямаше ток и убихме деня на Витоша вместо да чистим и готвим  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: април 18, 2016, 08:47:00 »

Наде, много готин виц lol lol

И аз харесвам изявите на БТР, на живо са много зареждащи smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #350 -: април 18, 2016, 08:47:02 »

Привет и честита нова седимица!

Аз много уважавам хората, които разчистват наред. Аз лично още го възпитавам това качество в себе си. Нали имам куп идеи кое как да префасонирам и се разделям трудно с повечето неща. Напоследък обаче много съм задобряла... все по-здраво хвърлям smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #351 -: април 18, 2016, 08:54:22 »

Аз не обичам pain au chocolat, виж пьржените филли на Мари с удоволствие бих ги уважила, но сьм решила днес да се старая да си спазя пак стриктно диетата, макар че денят започна криво и като е така не мога.

И аз минала седмица махах дрехи. Всичките ми дрехи за втора рька, дадени ми от някого, сьответно вьобще на са по моя вкус, нищо че нямам такьв и представа си нямам как да се обличам.

Най-новите от тях са на 5 години (след приемането от този, който е решил, че вече на стават за носене), изключвам 2 рокли за кьрмене, които си купих за София, но са зимни и Тренча.

И понеже реших да махна всичко старо и нещата, които вече не ми стават - 6 големи торби по-кьсно гардеробьт ми остана сьвсем празен.  crazy

Нямам друго решение освен да почна да излизам само по Тренч  pardon girl_haha
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: април 18, 2016, 08:58:31 »

Здравейте, Момичетаа smile

Уикендът мина прекрасно.. Днес имам добро настроение.. Само ме притеснява, че моята приятелка, на чието дете съм кръстница, има рожден ден, а аз нямам подарък.. Чудя се, какво да й купя.. Тя има всичко, цени скъпите неща, а аз нямам никакви идея.. Тежко ще е..  nea

Панде, ела почисти и нашите шкафове, моля! Ние сме от 2 години в апартамента, а сме натрупали боклуци, все едно живеем 10.. Дрехите ги чистя редовно, ама шкафчетата  blush

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: април 18, 2016, 09:00:56 »


Нямам друго решение освен да почна да излизам само по Тренч  pardon girl_haha

girl_hahagirl_haha

Може да поставиш началото на ново модно течение, че си и на подходящото място girl_haha
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: април 18, 2016, 09:02:16 »

Тони, идвам smile На мен като спря да ми се гади преди 2-3 седмици, голяма машина станах smile
Аз взех взе по-често да подарявам ваучери за любими магазини/книжарници на хората. И мен и тях улеснявам smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: април 18, 2016, 09:06:53 »

Панде, аз може би последните 3-4 пъти все книги й купувам за Коледа, Имен ден и тн.. Сега нещо друго ще трябва да измисля... Мислех някой шал и бутилка вино.. с една орхидея, че тя много иска да гледа, а има само 1..  huhhuh.gif
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #356 -: април 18, 2016, 09:08:23 »

Привечер е. По една от алеите на Южен парк, изнурена жена бьрза да се прибере от работа, носейки две найлонови торби с покупки. От един храст изскача пред нея мьж и разко си разтваря шлифера.

- Оооо !!!! - извиква жената ужасена - Забравих да купя яйца !!!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #357 -: април 18, 2016, 09:10:47 »

Панде, ти пък сега ще вземеш да свършиш повече работа отколкото през цялата бременност  Girl_hide

Тони, няма ли да се израдва на тези бижута дето май на кумата ти взе, после и ти си поръча...нещо такова ми се върти в главата  huhhuh.gif Щом иска орхидея, супер  good

Ина, по тренч + секси бельо отдолу (цикламено с дантелки)  blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: април 18, 2016, 09:44:31 »

Добро утроооо!
И аз за бижутата си мислех, Тони. Фери ме изпревари. И аз обичам БТР.
Нулирах си телефона и съответно ми заминаха номерата, които не са ми на картата. И сега като звъни някой по гласа отгатвам кой е. Досега 2 пъти си говорих с непознати: Здрасти какво правите? Аз: Разхождаме се. Отсреща: Къде се разхождате? Аз: Около блока. Отсреща: Търсила си ме, нещо ли стана? Аз: Аааа не, просто така да те чуя звънях... и тряс затворих. После още само веднъж ми звъня, явно й падна жетона, че съм слънчасала  tease другия път не е за разправяне, хихихи
Сложих си перденцата на село, стана супер.
Днес ще ходя до пощата + НАП, дано да успея с Кико де  crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #359 -: април 18, 2016, 09:47:18 »

Ей ви да видите, една от любимите ми ориенталски танцьорки:

https://www.youtube.com/watch?v=KGsVqyIo_vs

Аз не разбрах с кой си говорила  crazy
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines