Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:26:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - 12-та част  (Прочетена 103251 пъти)
 
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #60 -: май 12, 2016, 11:18:00 »

Привет и от мен,

След много чудене и аз най-накрая се спрях на обувки.  yahoo Сега съм в процес на учене на вървене с тях, тъй като ми идват с около 1 см. по-високи, отколкото съм свикнала, пък и имам цели 4 месеца.

Реално, обувките са първото нещо, което купих, тъй като искам да ги разтъпча максимално преди сватбата.

Ето ги и тях: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/13090236_10201628051818575_1285103651_n.jpg?oh=647e5d13dbb99447394cc7812d09b857&oe=5736A7BE

Взех ги от Хуманик и идеално се вписват в част от темата ни - дантела.  heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #61 -: май 12, 2016, 11:20:09 »

Faith, и моите са от Хуманик и ги загледах тези,ако нямах проблемен крак и аз бих си взела дантелени  good
Бубе, и аз мисля в посока връзки,но ми се ще и нещо от частта със зеблото да вържа,та не знам.Преди като не можех да намеря кецове имаше много идеи,сега кецовете налице,вдъхновенията не съм ги запазила и не ги откривам  crazy
« Последна редакция: май 12, 2016, 11:23:25 от addicted_to_u » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #62 -: май 12, 2016, 11:54:10 »

Много са ви хубави обувките, пък и удобни изглеждат  good

Рони, имаш още време да те удари някоя идея по главата, няма страшно Wink Кецовете са  heart
Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #63 -: май 12, 2016, 12:29:37 »

O, да - удобни са, плътно ми прилягат по крака. Единственият ми проблем е, че не знам за 10+часа дали ще са ми удобни, но така или иначе мисля да взема втори чифт - по-нисък (да не кажа направо пантофки)  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #64 -: май 12, 2016, 12:57:54 »

Колкото и удобни  да са едни обувки, щом са високи ще ти изморят крака, така че не разчитай smile Добре си решила да си вземеш балеринки  good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 12, 2016, 13:42:28 »

Аз също си бях взела, равни, удобни обувки, но така ме беше завладяла емоцията, че изобщо не усетих кога се изнизаха 13 часа в официалните, сватбени обувки.

Помня, че по едно време, сестра ми, леко накуцвайки, дойде и ме попита ще ползвам ли резервните обувки, защото тя вече не издържа с нейните и аз й казах да ги взема/така й останаха подарък/.
Чак към часа като се прибрах вкъщи и си събух обувките осъзнах колко изморени са краката ми.

Така че не е лошо да има резервен вариант, че понякога с официалните обувки стават гафове, но не се знае ще влязат ли в употреба изобщо.

Лично аз за кецовете много бих се притеснявала дали няма да ми се спарват краката.

Моят резервен вариант беше балеринки, но целите с рязана декорация.
Активен
p4elichkata
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #66 -: май 12, 2016, 14:20:44 »

Аз вече не знам къде да търся за обувки. Обиколих всички възможни магазини. Дори не гледам само за бели, а сребърни или бежави. Каквото и да е. Просто имам много малък крак (35 номер), а и е много тесен. Харесах си едни в CCC, но уви отново големи. След 20-ти май ще се обадят за проба на роклята и е добре да имам вече обувки.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #67 -: май 12, 2016, 14:44:58 »

p4elichkata, силно ти съчувствам,защото знам какво е да си с труден крак. Аз на едно място в Пловдив мерих 35 номер,защото 36 ми беше голямо,обувките бяха хубави и ако не си бях намерила тук щях да взема тях,което пък не значи,че номерацията не е била тотално сбъркана ,де . Освен и ти да потърсиш обувки по поръчка,защото ако ширината ти е нормална,а само големината е проблем е по-вероятно да ти направят нещо задоволително. Все пак в тези ателиета за поръчки предполагам поддържат пълна номерация на калъпите,защото към тях се обръщат хора с размери извън стандарта (много малки и много големи номера). Аз за бала си поръчах от Gizda Пловдив,но не знам дали имат ателие и на др място. Лошото е,когато дължината и ширината на крака отговарят на различен номер по стандарт,както съм аз ширина 35 номер макс и дължина 37 номер,затова и поръчаните не ми бяха удобни . Успех и пиши като откриеш своите, аз винаги искам да знам,ако някой е намерил удобна обувка за нестандартен крак. Дава ми надежда,че такова чудо има Wink
Активен
p4elichkata
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #68 -: май 13, 2016, 09:04:45 »

p4elichkata, силно ти съчувствам,защото знам какво е да си с труден крак. Аз на едно място в Пловдив мерих 35 номер,защото 36 ми беше голямо,обувките бяха хубави и ако не си бях намерила тук щях да взема тях,което пък не значи,че номерацията не е била тотално сбъркана ,де . Освен и ти да потърсиш обувки по поръчка,защото ако ширината ти е нормална,а само големината е проблем е по-вероятно да ти направят нещо задоволително. Все пак в тези ателиета за поръчки предполагам поддържат пълна номерация на калъпите,защото към тях се обръщат хора с размери извън стандарта (много малки и много големи номера). Аз за бала си поръчах от Gizda Пловдив,но не знам дали имат ателие и на др място. Лошото е,когато дължината и ширината на крака отговарят на различен номер по стандарт,както съм аз ширина 35 номер макс и дължина 37 номер,затова и поръчаните не ми бяха удобни . Успех и пиши като откриеш своите, аз винаги искам да знам,ако някой е намерил удобна обувка за нестандартен крак. Дава ми надежда,че такова чудо има Wink

Благодаря за съветите. Другата седмица ще обиколя още малко в Бургас и ако не намеря ще търся във Варна, когато отидем за проба на роклята. Имаше изложение в Бургас и харесах едни обувки, но са типични сватбени с дантелки, които после никога няма да сложа. Те са с поръчка две седмици по-рано. Магазинът е във Варна също и ако не намеря, ще поръчам директно там.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 13, 2016, 09:58:53 »

Честито за обувките, момичета.  give_rose

Пчеличка, дано скоро и ти намериш твоите. Знам колко е трудно. Макар че кракът ми е стандартен, обикалях като луда.  smile

Абсолютно ЗА резервни обувки съм.  good
Активен
rossi55
Любопитен
*
Публикации: 31



« Отговор #70 -: юни 07, 2016, 10:41:46 »

Да си покажа и моите обувки
http://www.megias.bg/bg/sandali-elegantni/16045-women-elegant-sandals-282-white-pu-with-high-heel.html

Имам и още едни високи - оранжеви, които бяха първия ми избор, но са по груби в сравнение с роклята. За резервни и аз искам кецове - с оранжева панделка от органза вместо връзки.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 07, 2016, 10:47:31 »

rossi55, много са красиви, панделката винаги ме печели! Обаче все се притеснявам, че от такива обувки би ми изпадал крака постоянно, особено, ако се носят на чорапогащник - удобни ли са?
Активен
rossi55
Любопитен
*
Публикации: 31



« Отговор #72 -: юни 07, 2016, 10:53:26 »

Винаги в магазина всички обувки са удобни  funnytooth
Но все пак, да, походих и вкъщи с тях и са удобни (в деня на сватбата след няколко хора може изобщо да не мисля така lol, кракът си е на място и не мърда.
Колкото до панделката - имам една и на роклята, затова мисля, че ще се съчетаят много добре.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #73 -: юни 07, 2016, 11:14:14 »

Момичета, особено тези с летните сватби, чорапогащник не ви трябва, само ще ви запарва, пък и на отворени обувки ми седи странно smile Аз бях боса, не са ме убили обувките, всичко беше наред  good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 07, 2016, 11:24:01 »

Момичета, особено тези с летните сватби, чорапогащник не ви трябва, само ще ви запарва, пък и на отворени обувки ми седи странно smile Аз бях боса, не са ме убили обувките, всичко беше наред  good

good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines