Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:30:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - 12-та част  (Прочетена 103245 пъти)
 
paradise
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #45 -: март 03, 2016, 18:25:17 »

roumyana  heart благодаря ти мнооого! Ако знаеш как ме успокои, бях започнала лекичко да се притеснявам дали не избързах.  give_rose

Между другото, ако някой търси подобни и има малко краче: smile
https://obufki.com/BIANKI-beige-heels-flowers-3838
Също изглеждат много нежно!
« Последна редакция: март 03, 2016, 18:42:53 от paradise » Активен
Elisaveta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #46 -: март 04, 2016, 22:33:51 »

Ако си търсиш обувки слонова кост във Варна мога да ти препоръчам Сватбен чентър Варна, La Sposa, а също и Pritty Fit, които имат магазин на Княз Борис и в Мол Варна. Аз моите обувки си ги намерих точно от Pritty Fit, правят доста интересни модели:)

Благодаря smile Направих една обиколка из града. Не минах през Сватбен Център, но пък реших да видя един магазин за сватбени обувки (само с такава цел е направен). Доста са скъпи там, той не работеше... и аз просто реших да вляза в съседния булченски, ей така - просто да видя какво има. Оказа се, че има обувки в цвета на моята рокля (ходих даже до магазина да сравня с роклята), които са с дантела. Мисля, че добре се връзват с роклята. Цената също е прилична, поне на фона на това, което видях - 70 лева. Ако някой си търси обувки в цвят ivory, мога да му кажа къде има кожени и къде дантелени  Yes
Сега обаче се чудя дали е хубаво да си взема някакви резервни обувки, все пак не знам колко може да се разчита на обувки с токчета (10 см) за изкарване цял ден на крак. А вие ще си взимате ли втори чифт?
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 05, 2016, 12:15:47 »

Аз мисля да си купя пантовки, в Мегияс съм харесала, но още не съм мерила нищо smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 06, 2016, 10:59:51 »

Elisaveta, хубаво е да си вземеш резервни, защото стоенето на високи е убийствено. Това са много часове на крак.  Wink
Активен
Elisaveta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #49 -: март 06, 2016, 23:18:40 »

Elisaveta, хубаво е да си вземеш резервни, защото стоенето на високи е убийствено. Това са много часове на крак.  Wink

Благодаря. И аз така си мислех... Определено ще е нещо на платформа. Жалко, че Мегияс вече нямат магазин във Варна, имат доста добри попадения smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #50 -: март 17, 2016, 16:30:48 »

За мен обувките са много важни, тъй като съм нестандартен крак (много тесен) и почти всичко на ток ми е неудобно. На бала бях с обувки по поръчка,които отново не бяха толкова удобни,колкото исках. Ходих до "Be Queen" и мерих,но ще трябва да поръчам половинка на сляпо,ако е от тях,а за 200лв не ми се рискува да дойде и да не ми е удобна. Гледах в Мегияс-естествено всичко ми е широко.Изобщо не ми се помисля по тази тема,а трябва да имам обувки до първата проба.
За неофициалната част съм замислила ментови кецове,но там пък цвета е проблемен,та ще видим какво ще стане.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #51 -: март 17, 2016, 17:59:56 »

Адиктед, аз съм със същият проблем с тесен крак. Понеже лятото ще кумуваме отсега търся обувки, дори без ясна идея за рокля. Много се надявам да има нещо светло (сребристо, златисто, бяло, кремаво...) покрай баловете. Ще ходя скоро и до Войводиново, че там е едно от малкото места, на които намирам тесни модели.
Ти за ментови кецове защо не си поръчаш да ти ги изрисуват. В интернет съм виждала точно по индивидуални идеи. Повечето са спортни, ама може нещо с дантелен принт или цвете в такъв цвят.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 05, 2016, 08:34:27 »

Адиктед, сигурна ли си, че в Би Куин, няма да са съгласни, ако не ти стане обувката, да я оставят за продажба при тях? Попита ли ?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 08, 2016, 09:36:36 »

Не можах да се сдържа... Пуснали са сватбени кроксове...

https://www.facebook.com/ModernWeddingMagazine/photos/a.393642044515.174766.261286409515/10154132424569516/?type=3

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 08, 2016, 09:39:55 »

Е, тука вече ги признах!
То бива любов към това чудо на творческата мисъл, ама чак толкова.....
Ако не друго, със сигурност ще ги видим на някоя фотосесия.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #55 -: април 08, 2016, 09:46:19 »

Топ коментарът под тази снимка ... If you're getting married in crocs, you don't deserve a husband...  и  при това от мъж....  хахах smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 10, 2016, 21:19:28 »

За една сватба на плажа или на яхта биха изглеждали много по-адекватно от токчета. Супер се радвам, като видя практичност.
Това също е много добър вариант https://georgiapaperie.files.wordpress.com/2010/12/img_2642.jpg
Имам ги в кафяво - един път са.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #57 -: април 11, 2016, 08:50:26 »

Хаха ако някоя още не си е намерила подходящи сватбени обувки, може набързо да си разреши драмите  Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #58 -: май 12, 2016, 09:46:56 »

Такаа моята драма с обувки приключи. Наистина си беше драма-обиколих навсякъде в Пловдив,София и Асеновград. Ходих до фабрика и почти получих нервен срив като ми казаха,че не могат да ги направят по-тесни от това,което е калъпа,а на мен очевидно калъпите са ми широки.
Тази седмица реших,че ще обиколя за последно и каквото ще да става трябва да имам бели обувки за официалната част. Намерих 4 чифта,които що годе отговаряха на критерия,но реших,че макар и да няма сила,която да спре моя крак,ако му е широка обувката,ще взема тези с най-много предпазни средства за подобен случай. Всъщност обувките доста ми харесват,малко винтидж усещане ми носят,дано ги изтърпя 2 часа.
 Кецове си купих 2 чифта. Първият чифт го взех,защото отидох в магазина с информация,че там има ментови кецове и снимка на модел в друг магазин от същата верига.Е,не открих тези от снимката и взех тези,които най-много ми се доближаваха до идеята.Като се прибрах обаче взех да съжалявам-не ми се виждаха точно това,което искам. И тъкмо да се примиря на една витрина видях точно цвета,който искам за цената от 10 лв. Е,нямаше как да не ги взема. Сега мисля за някаква украса или смяна на връзки,че да станат по-специални,но ще видим дали ще измисля нещо.
Ето ги - по-високият кец е цвета,който исках.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 12, 2016, 11:01:08 »

Рони, и трите ти избора много ми харесват! Обичам булки, които не се страхуват да са нетрадиционни, кецовете са страхотно попадение  good Аз също си мисля вторите ми обувки да са някакви кецове, хрумна ми да използвам дантела вместо връзките, за да изглеждат по-специално.

А обувките са много нежни и наистина носят някакво винтидж усещане  smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines