Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:51:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - 12-та част  (Прочетена 103252 пъти)
 
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 22, 2016, 12:35:59 »

аз искам да са затворени, че октомврим оже да завали дъжд. Но, ако може, кажи магазина, ще разгледам. Благодаря smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #31 -: януари 22, 2016, 12:41:30 »

Bianco & Nero, имаше и затворени smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 22, 2016, 12:44:07 »

Мерси, ще потърся сайт 1во smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #33 -: януари 22, 2016, 12:45:32 »

Мисля, че аз като търсих нямаха, щото те са малко тип китайски магазин, ама виж  Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #34 -: януари 22, 2016, 23:04:09 »

Здравейте, момичета   smile
Търся определен модел обувки. Може ли да ми помогнете, ако се сещате от къде мога да си ги купя или сходен аналог. Може да не са същата марка, но държа на цвета - dark royal blue / deep cobalt или в много краен случай midnight blue  smile Моделът е на Manolo Blahnik и е стар, друг проблем е размерът 36,5  sad Търсих в официалния сайт на бранда, но там има нови модели, а те не ми харесват. Също и в AMAZON не намерих моят номер  cray
Харесала съм два варианта на обувките, като този с панделката ми е фаворит  Bravo
Това е един от цветовете на сватбата ни, а ще съм с tea lenght рокля  tease

https://www.google.bg/search?q=manolo+blahnik+royal+blue+hangisi&client=safari&hl=en-bg&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjv9JqZor7KAhVCiSwKHVuOBG8Q_AUIBygB#imgrc=z5QgwEImQxTvZM%3A

https://www.google.bg/search?q=manolo+blahnik+royal+blue+hangisi&client=safari&hl=en-bg&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjv9JqZor7KAhVCiSwKHVuOBG8Q_AUIBygB#hl=en-bg&tbm=isch&q=manolo+blahnik+royal+blue+shoes&imgrc=zdXG-88ezkoLeM%3A
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #35 -: януари 23, 2016, 14:55:12 »

Имаш 2 варианта. Първият е да ги купиш от Америка. Тоест сигурно ще трябва да използваш една от онези посреднически фирми. Все пак прочети дали извършват и доставки д България. Например Nordstrom доставят. Иначе ето:

http://www.neimanmarcus.com/Manolo-Blahnik-Hangisi-115mm-Crystal-Buckle-Satin-Pump-Cobalt/prod186150234/p.prod?ecid=NMAHy3bqNL2jtQ&CS_003=5630585

http://www.barneys.com/Manolo-Blahnik-Hangisi-Pumps-155028469.html?utm_source=gcdL/ATRVoE&utm_medium=affiliate&siteID=gcdL_ATRVoE-N5njGFsRXB2E7AqpYfNZVg

Вторият вариант, който и аз ползвах, за да си купя моите Badgley Mishka, е да отидеш на сайта на Маноло и да провериш всички ритейлъри (тоест всички магазини, в които ги продават по света). Пробвай първо с Европа. И търсиш магазин по магазин- кой има сайт, кой не. Гледаш в техните сайтове има ли ги. Ако нямат, търсиш имейл и запитваш.

Аз така успях да взема моите от булчински магазин в Румъния.

Успех!

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #36 -: януари 23, 2016, 15:48:58 »

Gehenna, благодаря ти  give_rose
Това със сайтовете на ритейлъри въобще не се бях сещала. Иначе в Nordstorm доставят до България smile
И аз започнах да се заглеждам по Badgley Mishka, имат две три страхотни моделчета в синьо на много примамливи цени  danceg
Още веднъж благодаря за съвета  give_rose
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #37 -: януари 23, 2016, 15:56:58 »

Съветвам те също относно номерацията директно да попиташ customer service на Маноло. Защото аз за моите четох, че били тесни, че не отговаряли на номерата си, били неудобни ала-бала.

Обувките са си точен рамер до сантиметър и изобщо не са тесни!!! Плюс това не съм обувала по-удобни обувки на висок ток. Самите те имат нещо като възглавнички вътре.

Та доверявай се на първоизточника!
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 19, 2016, 14:31:39 »

Аз ще бъда лятна булка и има чак 6 месеца до събитието, така че още не си давам никакъв зор, ама се ослушвам от къде има възможности smile

На сватбеното изложение тази година пробвах едни обувки на марката "Högl", честно казано толкова много пари за обувка не бих дала, макар и да мога да я нося още пъти, някак си ми се вижда разточителство smile Но иначе са симпатични.

Ето една идейка, ако искате сами да си направите обувките дантелени. Купувате си една лента и се лепят на обувки, които са ви удобни.


* 61130816_15_585x461_retro-svatbeni-aksesoari-.jpg (31.64 KB, 585x413 - видяно 506 пъти.)
Активен
Elisaveta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #39 -: февруари 23, 2016, 18:48:15 »

Аз си търся цвят слонова кост... във Варна особено не се сещам да съм виждала. Бели съм виждала, но чак пък такъв нюанс не се сещам...
 Това с дантелата kmilewa е добра идея blum
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #40 -: февруари 27, 2016, 21:10:49 »

Ако си търсиш обувки слонова кост във Варна мога да ти препоръчам Сватбен чентър Варна, La Sposa, а също и Pritty Fit, които имат магазин на Княз Борис и в Мол Варна. Аз моите обувки си ги намерих точно от Pritty Fit, правят доста интересни модели:)
Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #41 -: март 01, 2016, 09:52:44 »

Влюбих се в тези обувки от алиекспрес, но китайчетата нямат моя номер ...  cray Случайно някоя от Вас да е попадала на подобни орнаменти, с които мога да си сглобя сама обувки? (Само да вметна, че живея в Бургас) biggrin


* obuvki.JPG (36.35 KB, 499x478 - видяно 477 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #42 -: март 01, 2016, 10:31:48 »

Хубави са, ама ми изглеждат малко неудобни...потърси в крафт магазинчетата, трябва да има разни такива камъчета, ако не същите, подобни smile Успех  good
Активен
paradise
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #43 -: март 03, 2016, 12:51:00 »

Аз много се притеснявах, че нямам обувки, по магазините още продават ботуши и ботички, а на мен ми предстои подкъсяване на роклята huhhuh.gif
Иии миналата седмица грабнах първите, които открих да отговарят на идеята ми. Оххх, дано не съжалявам! smile Ето ги (лоша снимка, но интернет не намирам).
Държах да са затворени, максимално изчистени, естествена кожа, и най-вече удобни smile Допълнителен плюс: май са в цвета на роклята (слонова кост), повечето по магазините са снежно-бели. Не че ще се виждат, де... Като минус: по-високи са, отколкото исках, убедена съм, че в ресторанта ще ги подменя с други, и за да не е фрапантна разлика, вероятно трябва да са платформи. Токът е 8 сантиметра, но пък сводът е плавен и изобщо не се усещат като 8 см. Пък и аз съм миньон, така че защо не smile
Малко след дъжд качулка, нооо това е първия ми чифт от този магазин blush някой да има някакви впечатления? Все пак едно е да ми се сторят удобни в магазина и вкъщи, друго е след цял ден на тях.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 03, 2016, 18:06:25 »

Paradise само от Фабиано си купувам обувки, винаги са много удобни и качествени. Няма да съжаляваш.  А на мен лично много ми харесват тези, които си купила - нежни и изчистени.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines