Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:31:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - 12-та част  (Прочетена 103255 пъти)
 
Brie
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #15 -: януари 18, 2016, 15:01:20 »

Може би сте го обсъждали, но можете ли да изкарате цялата сватба само с едни обувки? Аз лично за други поводи съм сменяла обувките (на едното кумуване смених 3 чифта), камо ли пък на сватбата. Това, нали, защото отказвам да сляза от токчетата, естествено. Та мисля да се запася с 2-3 чифта високи чепици. biggrin Иначе за летните сватби и аз бих изчакала...само след месец-два ще плъзнат по магазините летните обувки.
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 18, 2016, 15:17:54 »

И аз много се чудя дали да имам резервни, ама май ще се запася и аз smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #17 -: януари 18, 2016, 15:18:28 »

Зависи от обувките smile Аз на мойте токчета (около 5 см) можех спокойно да си изкарам вечерта, просто на резервните ми бяха имената на момичетата и затова ги смених  Wink Ако си намериш достатъчно удобни, защо не  smile Но поне си вземете някакви балеринки или кецове с дантелка е така за всеки случай  smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 18, 2016, 15:20:52 »

Feribotka, би ли ни показала твойте обувки smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 18, 2016, 15:24:48 »

Момичета, не сравнявайте денят на вашата сватба, с дните когато сте ходили на чужди сватби или сте кумували дори.. Няма нищо общо! Ако като обикновен гост на сватбата можеш да си седнеш на някоя парче, което не те кефи много или да излезеш да подишаш чист въздух, на собствената ви сватба няма да имате време да мигнете.. Ходила съм веднъж до тоалетна, а роклята съм я облякла в 12ч. на обяд.. 2-рото пишкане беше в 4ч. сутринта, когато я събляках.. Постоянно някой ще ви дърпа на някъде, за танц, за снимка, за приказки, за нещо  pardon Ще сте нон стоп на крак .. Отделно като си помислех, болят ме краката, си казвах - това е моят ден, утре ще ми се иска пак да съм булка, но няма да стане, така че ще търпиш.. Колкото и да ми бяха удобни обувките с ток от 6.25см, се преобух с кецове.. По някое време и кецовете ми бяха неудобни след почти 24 часа емоция на крак.. Така че, вземете си втори нисък и много удобен за краката ви втори чифт обувки.. За всеки случай.. Няма да тежат на никого, а ще са ви на една ръка разстояние в случай, че размислите.  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 18, 2016, 15:29:02 »

Според мен са си направо задължителни резервните обувки. Предполага се, че цяла вечер ще сте на дансинга. В интерес на истината аз издържах с тези на ток доста дълго, но накрая просто се предадох и ги смених. Определено ниските спасяват в повечето случаи.  pardon Освен това стоенето на едно място в ритуалната и църквата не е много приятно. Доста дълго след сватбата ми бяха изтръпнали краката.
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 18, 2016, 15:49:33 »

Момичета, благодаря за коментарите. Аз съм категорична, че кецове няма да сложа в сватбения си ден, но си мисля за някакви "пантофки". Някой ако е срещам жълти, ще се радвам да сподели smile

Б;агодаря  give_rose heart heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #22 -: януари 18, 2016, 15:51:18 »

Срещала съм, ама миналата година пролетта и лятото smile Сега трудно ще намериш  huhhuh.gif Изчакай да пуснат пролетната колекция Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #23 -: януари 18, 2016, 15:56:51 »

Не е само до удобство. Като нищо може да се скъса, отлепи, да падне ток на една обувка. Тогава минавате на вариант Б по принуда.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 19, 2016, 11:20:11 »

Да, това също е много важно. Все пак се случват всякакви непредвидени ситуации и трябва да се помисли за всичко.  good
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #25 -: януари 21, 2016, 22:04:46 »

Аз моята сватба я изкарах само с едни обувки, защото ги намерих и красиви и удобни с 6 см ток. Не е лошо да имате резервни обувки, но не забравяйте, че сватбената ви рокля се скасява само по едни обувки, което означава, че ако я скасите по обувки с ток 9 см и после си обуете обувки с ток 4 см ще започне да ви се влачи и да ви пречи, което на мен лично не ми харесва. Все пак акцентът пада винаги върху роклята, ако тя е дълга, обувките са допълнение, важно да са красиви, но ако съчетаете и с удобство, безценно smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 22, 2016, 11:38:18 »

То това е неизбежно. Моите бяха с 10см ток, а другите бяха съвсем ниски и равни. И аз бях в голяма чуденка как ще се случват нещата, но в крайна сметка ми беше добре. Повдигах роклята, когато трябваше и това е. Друг вариант не виждам.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #27 -: януари 22, 2016, 11:41:39 »

Feribotka, би ли ни показала твойте обувки smile

Понеже чак сега виждам този пост, извинявам се  blush Качвам линк към снимка на обувките ми: https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/12195097_10208243920201416_3253012241856200804_o.jpg
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 22, 2016, 12:16:14 »

Feribotka, Благодаря! обувките са прекрасни  heart heart give_rose give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #29 -: януари 22, 2016, 12:24:59 »

Моля, и аз благодаря smile Мога да ти кажа от къде са, може би ще имат подобни модели и тази година, само че не съм сигурна дали нямат магазини само в София smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines