Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:21:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - 12-та част  (Прочетена 103248 пъти)
 
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« -: януари 08, 2016, 10:28:22 »

Старата тема можете да немерите тук:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36415.0.html
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 08, 2016, 10:33:34 »

Тук ще се запиша и аз smile
Активен
hyulli89
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #2 -: януари 08, 2016, 12:33:15 »

Gehenna, високи (до 10 см.), сандалки, а може и отворени отпред обувки за началото на лятото
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #3 -: януари 12, 2016, 00:53:07 »

Дами, аз съм готова с роклите, но не и с обувките. Дали можете да ми препоръчате сайт, в който да намеря златисти сандали? Не мога да нося обувки, затова ще бъда със сандали на ток при всички случаи. Какви ли не онлайн магазини гледам, но нищо не ми харесва, а по магазините все още не са получили сандалки. give_rose
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 12, 2016, 09:54:17 »

Дами, аз съм готова с роклите, но не и с обувките. Дали можете да ми препоръчате сайт, в който да намеря златисти сандали? Не мога да нося обувки, затова ще бъда със сандали на ток при всички случаи. Какви ли не онлайн магазини гледам, но нищо не ми харесва, а по магазините все още не са получили сандалки. give_rose

Може да погледнеш в Мегияс (аз хи харесвам) и може да има нещо, което те устройва, а и цените не са мн високи smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #5 -: януари 12, 2016, 10:52:44 »

Може да погледнеш в Мегияс (аз хи харесвам) и може да има нещо, което те устройва, а и цените не са мн високи smile
Благодаря ти, гледам им сайта постоянно, току-виж пуснат някой нов модел. Но засега там нищо не ми допада nea
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 12, 2016, 10:57:31 »

Жалко sad

Може би скоро ще почнат да зареждат. Аз харесвам също бианки, но незнам дали ще има нещо подходящо за сватба. Ето сайта: https://obufki.com/
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #7 -: януари 12, 2016, 11:27:19 »

Момичета, изчакайте пролетта smile Сега изобщо не се сещам някъде да има отворени обувки, камо ли сандали Wink
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #8 -: януари 12, 2016, 18:30:57 »

Жалко sad

Може би скоро ще почнат да зареждат. Аз харесвам също бианки, но незнам дали ще има нещо подходящо за сватба. Ето сайта: https://obufki.com/
И него следя постоянно funnytooth Много им харесвам нещата - каквото съм поръчала, всичко е отлично!
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 13, 2016, 09:45:38 »

И него следя постоянно funnytooth Много им харесвам нещата - каквото съм поръчала, всичко е отлично!

Да, страхотни са като модели и качество. За съжаление равните обувки тип "половинки" и "пантовки" не са удобни, много им е твърде кожата на петата и лично на мен ми "пребиват" краката. Но ботуши-боти-сандали - красота! smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #10 -: януари 13, 2016, 11:56:14 »

Момичета, изчакайте пролетта smile Сега изобщо не се сещам някъде да има отворени обувки, камо ли сандали Wink
До пролетта няма да мога да изчакам...Сватбата е на 13.05, затова отсега ровя по сайтовете, стари или нови колекции - за мен няма значение, важното е да са нежни и стилни, и да са сандали. girl_wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #11 -: януари 13, 2016, 12:03:47 »

Златни ли каза, че ти трябват? Аз имам едни сребърни от бала, взех си ги от Борган мисля (ама нз дали още и къде имат магазини) в разгара на зимата  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 13, 2016, 13:14:25 »

И аз си мисля, че е рано за сандали.  blush
SummerMoon, защо да нямаш време? Има още 5 месеца до сватбата. Спокойно може да следиш какво и къде изкарват. Имай търпение, твоите сандалки ще се появят.  Wink  И аз търсих, търсих, търсих обувки за сватбата...много нерви, много нещо. Накрая се принудих да взема нещо, което не ми харесваше особено, но поне беше вариант.  pardon
 Ааа и да, според мен е хубаво да имаш резервен вариант за всеки случай, защото може да не намериш това, което искаш. Wink
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #13 -: януари 15, 2016, 00:56:31 »

Златни ли каза, че ти трябват? Аз имам едни сребърни от бала, взех си ги от Борган мисля (ама нз дали още и къде имат магазини) в разгара на зимата  Wink
Благодаря ти! Нямат онлайн магазин, само физически в София. Някой ден ако имам път, ще погледна Wink
Иначе нямам кой знае колко много време - точно 4 месеца, а няма ги взема в последния момент, но ще продължавам да си дебна по сайтовете, току-виж скоро изкарат новите колекции blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 15, 2016, 09:15:29 »

Момичета, ако имате повече от 4 месеца до сватбите си, не се тюхкайте от сега за тези обувки, има предостатъчно време. Изчакайте магазините да махнат ботушите и ботите най-малко, освен ако не искате подобен род обувки на сватбата  pardon Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines