Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:09:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 155828 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: януари 09, 2016, 00:37:22 »

Поне в Стара Загора знам, че всички проби си се изпращат в Майчин дом, София.
Те взимат кръв, но я изпращат до там.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: януари 09, 2016, 12:44:22 »

Върнахме се от ФМ. Прегледът мина добре. Всичко с нашата шушулка е наред. yahoo  Засега изключихме вероятността от всякакви аномалии. Огледа главата, крайници, дебелината на нухалната транслуценция, феталната носна кост, пъпна връв, плацента и т.н. Пусна ни да чуем и сърчицето, което каза, че има нормален ритъм. Толкова притеснена и шашната бях преди да вляза, че през цялото време гледах ту в екрана, ту във Влади и думичка не можех да обеля. Само си триех сълзите от лицето. Влади издаваше някакви странни звуци, поглеждам го и той подсмърча.  heart
Бях си намислила някои неща да попитам, когато отидем, но хич не се сетих от еуфорията. Представяте ли си, забравих да попитам колко см е?!  nea Когато видяхме бебчето си на екрана, толкова голямо и истинско ми се стори. През цялото време спа и докторът трябваше да го събужда, за да може да го огледа. По-едно време каза, че започва да танцува.  danceg Докторът пък не беше много словоохотлив и говореше бавно и тихо, на няколко пъти дори трябваше да го караме да повтори.  blush Явно за финал беше оставил пола.
Каза само - ето тук се очертават тестисите, ето го и пишлето.  heart  yahoo Ще си имаме момче!!! heart Много сме щастливи... не мога да го опиша. Само като каза така, Влади вече се беше заврял в един гардероб и плачеше от щастие. Аз изхълцах и го последвах. Неописуемо е!!! Имах вътрешно чувство, но предположих, че щом не сме видели нищо през целия преглед, може би ще е момиче. Още по-щастлива съм като знам, че това винаги е била мечта на Влади, макар да съм сигурна, че и на момиченце много щеше да се радва!
Та скъпи мои, не познахте...  blum blum blum

Така - следващ преглед в 20-та г.с. Попитах и за БХС, каза ми, че не пречи да си направя, но това са числа, които показват някакви вероятности. Не ми помогна много в избора.

ЩАСТЛИВА СЪМ!!!!!!!!!!!!! heart heart heart heart heart
Не мога да спра да гледам снимките на бебчо и нямам търпение да пуснем диска.... yahoo
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: януари 09, 2016, 13:05:55 »

Честито,  Миме!

Нямам какво да добавя,  само че ме накара да се усмихна.  give_rose

Бъди все така щастлива!  heart



П. П Много сте сладки двамата
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: януари 09, 2016, 13:44:48 »

Честито, Мименце! Да се роди живо и здраво пък - момчетата са слабост на майките, да знаеш! Много се радвам за вас!  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #364 -: януари 09, 2016, 13:50:00 »

Така, така...  stork-boy
Ревете сега от радост и дано никога от снаха Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #365 -: януари 09, 2016, 14:31:32 »

Миме, много се радвам за вас give_rose Хехе, много мъжки майки ще сте във форума. Нека поне имаме избор на зетьове Wink
Виж на снимките отгоре би трябвало да има час, дата на прегледа, термин по ехограф...


Така, така...  stork-boy
Ревете сега от радост и дано никога от снаха Wink

 funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: януари 09, 2016, 15:34:11 »

Миме, още рано-рано те прочетох и ме усмихна, ама не исках да пиша, че съпружеското тяло спеше до мен. Да не щракам.

Честито!!! Да ти кажа изненада ме вашия малък мъж, сигурна бях за розовите облачета. Много се радвам, че вече си спокойна и че всичко е наред. Наслаждавай се на времето си  pqz stork-boy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: януари 09, 2016, 16:55:14 »

Мари air_kiss Фани  air_kiss  Свекърва  air_kiss Али  air_kiss Чери  air_kiss Благодаря ви!!!  give_rose

Свекърва, много оригинално пожелание.  Wink funnytooth

Али, гледам тука някакви числа в сантиметри, ама не знам какво означават. Ще чакам до прегледа другата седмица и ще питам.  smile

Чери, сигурно много хора ще се изненадат, защото и от двете страни са повече женските.  smile

Чакайте и аз да се отбележа с  stork-boy pqz ...... heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #368 -: януари 09, 2016, 17:08:04 »

Честито, Миме! Толкова сте мили и двамата, сигурна съм,че и третият член на семейството ще е много мило момченце  heart
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: януари 09, 2016, 22:06:34 »

Честито, Миме! Много се радвам, че всичко е наред , сигурна съм, че ще сте едни горди родители на един малък хубав мъж!  stork-boy baby_boy Само мога да си представя какво щастие сте изпитали!  yahoo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: януари 10, 2016, 00:23:00 »

Честито момченце, Миме! Радвам се, че всичко е наред!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: януари 10, 2016, 00:27:42 »

Ех, че си сладка, Мимеее smile Изненадаме твоето момченце... Ти си ми една от малкото грешки в опитите ми като врачка...  huhhuh.gif Радвам се, че всичко е наред, дано до края да сте все така щастливи при всеки преглед и всичко да минава леко  heart heart kiss2

Свекърва, ме утрепа пак  funnytooth
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: януари 10, 2016, 00:31:20 »

Честито момченце, Always and forever! За пореден път се убеждавам, че момчетата рано рано се показват, докато момичетата обикновено късно биват разконспирирани! smile
А къде се отбелязвате какво дете очаквате, че не знам blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #373 -: януари 10, 2016, 10:15:57 »

Не познахмееееее... Мислете сега име, Миме. Радвам се за вас как това малко човече сплотява и доказва още повече любовта помежду ви.  heart

Започва ли да ви личи, майчета - Фери и Миме? Никой не показва снимки, стегнете се.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: януари 10, 2016, 20:43:48 »

Честито за хубавите новини, Миме! heart heart heart И добре дошла в клуба на свекървите.
Нашата Свекърва ще се окаже права, че който е в месечната, е орисан Wink  baby_boy

За мерките: CRL трябва да ти покаже колко см е бебето от главата до края на опашката (дупето)
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines