Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:57:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 156258 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: ноември 25, 2015, 12:02:00 »

Нат, мисля че се преуморяваш прекалено..  huhhuh.gif  sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: ноември 25, 2015, 12:23:53 »

Аз бях от 4-тия месец с контракции който не усещах.Забраниха ми ходенето на работа и трябваше да седя в къщи и да лежа.Ужасно е и е трудно лежането, но с шефа ми намерихме компромисно решение, 3 дни работен от в къщи, 2 дни на бюро, но това беше приемливо като вариант в моята ситуация.Аз също имах доста проекти за свършване, нямаше кой да ги поеме.
Не казвам направи като мен, прецени според тялото си.Скъсяването на шийката е опасно и може в един момент да стигне до пълно лежане или до влизане в болницата заради него.Тук не е до отпускане от доктора на седмица две, а до реалното ти състояние.Говори с него и преценете как ще е най-добре за теб.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: ноември 25, 2015, 14:35:36 »

Прити, благодаря ти и тук  give_rose

Аз усещам бебчето много ниско също. То е рано мисля, съвсем малки са още smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: ноември 25, 2015, 15:42:42 »

Нат, почивай си моля те, не може тия проекти да са толкова важни. То и аз си ходя на работа, но аз все намирам време да си полегна на дивана и е по-лесно.

Моят преглед днес мина много добре. Казаха, че бебето е прекрасно (вярвам им, макар че аз само един крак различих lol ). Абсолютен мъж бил  Wink 320гр е . На 07.12 съм на ФМ във Фемина при д-р Славкова.

На мен ми написаха Диаспорал на амбулаторния лист, ама забравиха да ми дадат рецепта  crazy
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: ноември 25, 2015, 15:50:29 »

Маги, абсолютно права си. Проблемът е, че от мен зависят много неща в момента. Даже и от вкъщи да работя, пак си е стерсово. А не мога да зарежа проекта, понеже няма на кого да го дам. Не се оправдавам и работохоличка не съм. Даже и не заслужават да седя тия 6 работни дни горница, които реално ми остават, защото и потупване по рамото няма да получа.
Работата ми е зад бюро на 100%, имам време да стана до WC, за вода и чат пат за форума smile

А бебо го усещам да шава навсякъде- ниско, високо, основно вляво.
Иха, Панде, колко е голяям! 320гр ми се виждат толкова много в момента  Girl_hide
С амб. лист няма ли да се излъжат в аптеката? Ако искаш, да пробвам в аптеката до работа- вече ни познават там и понякога ни дават лекарствата с уговорка другия път да покажем рецепта.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: ноември 25, 2015, 15:57:12 »

Нати както вече ти писах нужна ти е повече почивка от тази работа.Разбирам те относно работата,няма как и с лека ръка да я зарежеш,но по-важни сте ти и бебето. girl_wink

Панде много се радвам за хубавите новини за бебчето.А Диаспорал-а за какво ти го изписаха? blush

И аз снощи видях моето мормотче,но разбира се пола не го узнахме,защото крачетата бяха вирнати,а дупето ниско долу и нямаше как да се видят атрибутите какви са...мъжки ли сааа...женски ли сааа. pardon За размери пък въобще не попитах,но и док нищо не ми каза.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: ноември 25, 2015, 16:05:31 »

То е магнезий, не ми трябва листовка, ама не си знам дозата. макар, че питах една позната и тя каза, че са и изписали същото, но на рецептата пишело само Диаспорал х 1 на ден,а тя е в друга болница. Мисля, че профилактично ми го изписа.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: ноември 25, 2015, 16:54:11 »

Диаспорала според мен е най-добрия магнезии, прахче е и се приема много по-лесно а и се усвоява в пъти по-лесно.Аз цяла бременност изкарах на него.По едно прахче на ден беше дозата при мен.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #143 -: ноември 25, 2015, 16:59:57 »

макар че аз само един крак различих lol ). Абсолютен мъж бил  Wink
Май друго е било, щото краката са по два Wink blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: ноември 25, 2015, 17:26:00 »

Май друго е било, щото краката са по два Wink blum
Точно!!! Свекси, пак натръшка булките от смях!!! Ти внимавай калво пишеш да не им предизвикаш някоя контракцийка за рЪзкош!!!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: ноември 25, 2015, 17:37:20 »

Хахаха, ще ме уморите! lol lol
А Диаспорала с какъв вкус е? Аз много трудно пия хапчета, а прахчетата откровено ги връщам директно...и предпочетох хаповете пред другото. :/

Панде, да ти покажа ли снимка да го видиш как го хванаха надупен с атрибути между краката? Много ясно си личи, ако док ти покаже точно. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: ноември 25, 2015, 20:16:17 »


А Диаспорала с какъв вкус е? Аз много трудно пия хапчета, а прахчетата откровено ги връщам директно...и предпочетох хаповете пред другото. :/

На лимон по спомен.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: ноември 27, 2015, 15:59:26 »

Обадих се за Диаспорала. Казаха ми да си взема сашетата от 300, а ако са ми гадни да си взема Магнерот.

Аз днес купих шапчица за Бамбукчето. На няколко места, четох, че това трябва да е първата покупка. Той вече си има доста подаръци, реших, че вече искам и аз да съм му взела нещо.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: ноември 27, 2015, 16:34:06 »

Каква е символиката на шапчицата? Аз се сдобих с комплект стъклени шишета наскоро и май това е първата покупка.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: ноември 27, 2015, 16:34:59 »

И аз още нищичко не съм купувала, но и подаръци не сме получили. Сякаш още на близките им е едно такова малко далечно, пък и може би защото е второ, знам ли...Но те и предния път нищо не подаряваха предварително, аз не искам. Като се роди Ели, тогава.
И аз знам за шапчица, на Ели първо това купих. Уж поверието е за да се роди нормално, да е с главичката надолу smile
След феталната ще направя ревизия на дрешките вкъщи и ще си направя вече списък на покупките.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines