Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:46:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 156529 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #330 -: януари 07, 2016, 22:13:17 »

Фери ти си само от тази година, нямаш и година вьв форума още. Фийби и Маги са стьлбовете на тоя форум.

Нат, много ли си качила за момента? Ти не беше ли много слабичка?  blush
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: януари 07, 2016, 22:53:25 »

Аз съм с термин 1.05, Великден.

Инче, +9 съм вече  cray. Не съм била вейка, започнах от 53-54кг при съст 160, свалих 3 в болницата рязко, наваксах ги за месец и малко и започнах да качвам.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: януари 07, 2016, 23:01:51 »

Нат, факт е, че организмът на жената функционира различно по време на бременност, така че не прекалявай с вредните храни и не го мисли толкова.
Аз също стартирах от 53 кг първата бременност, хранех се, както преди, че и по-малко, защото нямах апетит, а и нямаше място pardon, но въпреки това качвах кг, приключих на +15кг.
Година след раждането бях 55 кг, които задържах до втората бременност, тогава качих 17кг.
Не мога да кажа кога, но около 10 месеца след второто раждане съм отново 52-53кг.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: януари 08, 2016, 01:33:11 »

През 1-вата ми бременност стартирах от 62-3, докъм 76-7 бях качила. През втората стартирах от 70 докъм 79 кг. Не съм сигурна точно обаче 1-вия път бях качила към 14-15 кг., а втория 8-9 кг. В момента съм "закотвила" на към 70, обаче се числя към твърде високите. Не съм показателен пример сигурно, защото ям много и през бременностите ми също не съм се ограничавала, но явно е до гени.

А тази година Великден е на 1.05 ли? Да са ви живи и здрави, ще имаме форумски бебчета с няколко дни разлика, а защо не и на един и същ ден! А обсъждате ли вече варианти за родоразрешение с лекарите си, момичета? Ще имаме ли с планово секцио?  girl_wink
Мари коя година се регистрира? След 2008 май е било? Не те помня, а Фийбс е от 2006 мисля.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #334 -: януари 08, 2016, 09:11:52 »

Аз някъде 57 бях и ми се виждаха много, защото когато съм била във форма съм била 55, ама и аз се числя към високите (173) smile Сега съм вече +2-3 някъде ама ме е страх като видя 6ца отпред  blush Ама каквото такова...всичко ми е още тамън, така че няма да се вталясвам толкова smile

И ние с Мимето сме с 1 седмица разлика в нейна полза Wink

Инче, така е, аз още нямам и година и затова не ги знам smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: януари 08, 2016, 09:44:32 »

Да бе да, 57 много? То тоя едър кокъл ти тежи най-малко 40  blum Много си си добре, Фери. Освен това на високите до 4-5 кг. почти не им личат. А пък вземете пускайте малко снимки, та да не ви правим комплименти на сухо, хихих, да имаме база/основание както му се вика.  pardon heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #336 -: януари 08, 2016, 09:49:13 »

Хаха Боби се е засилил да ми прави снимки на коремчето всеки ден или през няколко като се събудя сутрин, ама толкова много ни се спи и едвам ставаме, че изобщо ги забравяме снимките  blush Ама обещавам да поправим грешката  blum

Другите мамчета ту би снимате ли си ги?  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #337 -: януари 08, 2016, 10:48:46 »

Готино е да си избереш една дата и всеки месец да си правиш на нея снимка - много хубаво се вижда растежа  danceg

За килата и преди сьм казвала (сигурно сто пьти вече) ама за всеки случай пак да си кажа  girl_haha С Марта бях качила 24кг. Не сьм висока - 162 и бях 86кг - свалих ги до грам и даже под предното тегло. Сьс София - около 19 кг. Имам още 8 за сваляне. Метаболизмьт ми не беше лош - лесно качвам, сравнително лесно свалям. Сега е обьркан заради щитовидната.

Обикновено като проходи детето се свалят и последните лепнати килца.  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #338 -: януари 08, 2016, 11:00:04 »

Килограмите ги свалях  до 3-тия месец, матката ми се връщаше в нормален размер /за изумление на лекарите, въпреки бебета 4.100 и 4.500/ още преди изписване от болницата. Обаче сантиметрите на кръст и ханш падаха чак след година и то винаги с остатъчни +4см. Краката ми също пораснаха с два номера. За промените в бюста не искам да говоря Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #339 -: януари 08, 2016, 11:09:14 »

Бюстьт и сантиметрите се променят и с вьзрастта, у жени, които няма деца, така че…  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: януари 08, 2016, 13:23:15 »

Аз още от началото гледам да снимам на две седмици с едни и същи дрехи, но някои седмици съм пропуснала, защото мм все казва после. А имам и разни в огледалото. В събота е ден за снимка и ако се сетя ще ви я покажа.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #341 -: януари 08, 2016, 14:32:11 »

Въпрос: другата седмица съм на преглед и изследвания да се записвам за следене, обаче нищо не ми каза лекарката за ФМ, а не мога да се свържа с нея да я питам  huhhuh.gif Исках първо да ми мине прегледът и да ме насочи или поне да се консултирам с нея и тогава да си записвам час, обаче сега ми светва, че тогава ще съм края на 11 седмица и ще трябва да побързам после със записването на час за ФМ, който при всички случаи ще е в работно време, но както и да е, това не е проблем (работното време). Четох, че за някои специалисти се записва месеци напред  huhhuh.gif И сега съм в чуденка дали да не си запиша още сега час, дано вече има де...вие като си записвахте имаше ли свободни часове? smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: януари 08, 2016, 14:35:11 »

Завсиси къде ще си записваш ФМ.Аз записах още в 4-та седмица и нямаше много свободни часове, но както писах и по-напред моя преглед беше при доц.Димитрова във Фемина.По-добре звъни и записвай час някъде, какво чакаш да ти каже твоята АГ?Да те насочи при кой да направиш ФМ ли?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 08, 2016, 14:49:25 »

Аз май 52-53 кг стартирах, ще видя до къде ще ги докарам. Дано да не са много...
Не съм се снимала още, нито корем нито нищо. Все има някакъв страх в мен. Искам да разбера, че всичко е наред и тогава даже на челна стойка ще се снимам.  pleasantry

Фери, не виждам защо чакаш и не си записваш час? И аз не съм се консултирала с доктора, който ще ме следи, просто защото още не съм ходила при него. Още повече, че в София е по-сложно със запазването на часове. Според мен звъни от сега за по-сигурно.  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #344 -: януари 08, 2016, 15:02:45 »

Уф, ми отивам да звъня във Фемина и това е...дано има, че ми е и сравнително близо до работата  smile Стискайте палци, благодаря  give_rose  Offtopic Ама съм много смотана понякога  beating
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines