Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 15:01:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 156576 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: декември 18, 2015, 09:17:20 »

Моя приятелка е доволна от Bio-oil. Още не съм го пробвала, защото и моите са супер незабележими и то само когато съм с бански.  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #241 -: декември 18, 2015, 09:23:02 »

...защото до 7ми клас бях супер кльощаво същество без абсолютно никакви форми и зимата се отворих на ядене и заприличах на човек   pardon

 funnytooth funnytooth funnytooth

Фери, тези на гърдите ги заличих с кремове за стягане на бюст. С други думи - нищо особено pardon Имах такъв на Кокона и майка и после си взех един на Арома с грозде. Кофтито на Аромата е, че е малко по-лепкав.
Иначе тези по краката от тийн годините - с всякакви по-мазни кремове. Аз се мажа след баня задължително. Има един много хубав крем на Балеа с кокосово масло. Правех си преди и пилинг с изсушена утайка от кафе, когато взимах душ.
За Био ойл и аз съм чувала хубави неща good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: декември 18, 2015, 09:48:54 »

Ще ги разгледам и аз тези кремове. Ще се спра на един и ще мажа. И според мен е най-вече до ген.
И аз имам няколко стрии отстрани на бедрата, но това е е от разширението в таза според мен. И аз като Фери бях супер слаба в училище. След като завърших качих малко и сега съм добре. Напоследък забелязвам, че съм отслабнала  в краката. Явно това качване и сваляне си оказва влияние.

Исках да питам и за целулит дали мажете с нещо, защото сигурно и това няма да ме подмине?

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #243 -: декември 18, 2015, 10:05:26 »

Аз мисля да се оборудвам сега уикенда и да започна голямато мазане  smile ПП не съм от редовно мажещите се, знам, че трябва ама просто мнооого ме мързи понякога или сутрин като бързам нямам време  blush Миме...защо пък да имаш целулит?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: декември 18, 2015, 11:23:16 »

Фери, отговарям ти тук.

Първо за целулита, заради задържане на вода и такива неща. Дано да ми се размине, но да съм подготвена.

За изследванията - още не са ми назначени, защото в момента се лутам и си търся друг гинеколог. Искам този, който ще ме следи да присъства и на раждането ми, но се оказа, че моята гинеколожка не изражда. Много тъпо, защото сега се лутам в неизвестното. Не ми се иска 9 месеца да ходя при един и накрая да родя при някой, който ме вижда за първи път. Иначе ми казаха да отида преди Нова година или в началото на другата. Така и смятам да направя, дано до тогава съм се насочила към някой.
Притеснявам се, защото до колкото разбрах тогава май ми се пада да си правя и ФМ и БХС, а предполагам трябва да си запазя предварително часове. huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #245 -: декември 18, 2015, 11:47:48 »

И моята не изражда, но на мен ик е толкова спокойно при нея, че не искам друг да ме следи...като му дойде време просто ще потърся добър специалист за израждането, даже за болница още се чудя...ама нека да минат първите 3 месеца и тогава ще започна да се интересувам smile А не мисля, че този, който ще те изражда няма да те види преди това Wink Моята нищо не ми каза за ФМ и БХС ама ще я питам следващият път...четох за БХС, че не е чак толкова задължително  huhhuh.gif Ама ми се ще да си направя всички изследвания...не е ли рано 12-13 седмица (май средата на януари толкова се пада) за тези изследвания?

Не се притеснявай излишно  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: декември 18, 2015, 14:49:57 »

Фери, БХС и първа ФМ се правят точно 12 седмица.

Миме, аз целулит имам, но се вижда само когато съм по бански, не ме пристеснява, така че не знам.
Аз тъкмо днес си мислех при кой ли ще се следиш, хич не знам гинеколози във Враца.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: декември 18, 2015, 16:13:08 »

Панди, не знам, точно това ме притеснява. Нямам и някакви наблюдения. За всеки се чува и добро и лошо. Пък и изборът не е кой знае какъв, но все пак ме обърква.
Имам нужда и малко от мнението на раждалите вече. Глупаво ли е като разсъждавам така, че искам този, който ще ме следи да ме е и изражда?  Аз си мисля, че е по-удобно, но знам ли кое е правилното. Пълна мъгла ми е.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: декември 18, 2015, 16:35:47 »

Миме, то си е до вътрешно усещане, както ти си най-спокойна.

Лично аз, първият път, много държах, който ми следи бременността, той да ме изражда, това предопредели и изборът на болница и не съжалявам.
Чувствах се спокойна, човекът оправда очакванията ми, за мен беше по-добре, в предвид условията в България в държавните болници.

Тук нямах избор, но практикуващите, с които аз се сблъсках, защото имах контакт поне с 8 лекари, покрай аборта и после консултациите заради седалищната позиция, всички бяха абсолютни професионалисти и нямах никакви притеснения.

Мисля си, че като за Враца, за държавна болница и за лично твое спокойствие, трябва отсега да си ги обмислиш добре нещата.
Знам, че няма да ти бъде лесно.....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: декември 18, 2015, 16:59:03 »

Аз във Враца не съм ходила на гинеколог. Знам само един, но имам не добри впечатления от него като човек, д-р Кръстев. Виж в бг мама, там има разни мнения. Аз за София така се ориентирах.
Мисля, че съм чувала, че на ФМ във Враца в Св Анна ходят.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=875342.60

Иначе аз на гинеколог преди съм ходила  5 пъти при 5 различни доктори. Или не ми харесваха, или си сменяха кабинета. Последната много ми хареса, ама е в Софиямед, а не исках да раждам там. Сега и на ЖК и на ехограф ходя в Токуда, тази докторка живот и здраве мисля и да ме изражда.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #250 -: декември 18, 2015, 17:41:07 »

Миме, аз съм го казвала и преди. От самото начало държах да е така, както ти го описваш. Идеята ми беше, че работи ли човек в болница вижда всеки ден случаи, всеки ден има опит, който не е по учебник. Така моят лекар проследи едната бременност, по случайност точно той прави първото секцио, проследи втората... Преди това пък около 3-4 години само при него ходех. Т.е. не ти вижда очите за първи път. Като чу, че татко е с диабет, започна да разпитва и то доста задълбочено какво е, що е... Не защото ми бяха лоши показателите, а защото трябва да го има предвид. И помни shok Уникално много детайли помни по моите бременности.
Ако това те кара да се чувстваш спокойна, намери подходящият лекар, който да те следи и разражда good Мнения винаги ще чуваш разнопосочни и крайни, защото хорската глупост няма край, повярвай.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: декември 19, 2015, 00:19:14 »

Аз първо изхабих една опаковка масло против стрии на Eucerin. Ама май ще ми дойде скъпо и реших да опитам с маслото на Alverde. По принцип продуктите им са хубави, а и е в пъти по-евтино smile Дано има ефект. Аз вече забелязвам ситнички стрии тук там по гърдите и по най-горната част на бедрата, точно под бикините се пада. Дано с такива се размина, ама има време. То и след раждането се нацепваме понякога...
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #252 -: декември 19, 2015, 15:18:42 »

Ох, аз съм в болница. Тъкмо се настроих утре да ме изписват и ми излезе резултата от урокултурата-ешерихия коли, седем дни антибиотик венозно  cray днес ми е трети, остават 4 поне. Освен това ми мерят кръвната захар през деня и нямам нищо над нормата, но ендокринолог казал за някаква доза инсулин, дано поне това ми се размине. Искам за Коледа да съм си вкъщи.

Не съм решила при кого още ще раждам,но няма да е в частната болница като първия път, заради тия проблеми сега, ще се спра на държавната.

Не се мажа с нищо освен с хидратантен крем, какъвто имам там  и то от дъжд на вятър. Не понасям по тялото мазила. Преди се мажех с едно олио на икаров, ами то не попива  huhhuh.gif и ходех в банята да го измивам.С огромния корем нямам нито една стрия, но и аз имам от напълняване и отслабване.

Честито на always и Фериботка  give_rose

И на sunray и Роси за момиченцата  Yes
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: декември 19, 2015, 16:50:33 »

Точно, защото знам, че тукашните гинеколози не са светила в гинекологията се притеснявам толкова. Нещата при мен обикновено се получават по трудния начин. Лесно можеше тази, при която ходя да изражда, но не. От друга страна пък вярвам, че може да е за добро. Тъй като все още не съм казала на приятелките ми няма как да поискам съвет от раждалите.

Мари, точно така, определено много ще го мисля, както всичко останало. Аз все мисля и премислям и трудно вземам решения по принцип.

Панди, точно Кръстев е един от тези между които се колебая. Майка ми също няма добро впечатление от него, но тя е ходила веднъж на преглед при него и то преди сигурно 15 години. Ама то за всеки е така. За всеки се чува и добро и лошо. Освен това той е завеждащ отделението в болницата, ако изобщо има някакво значение това.
Четох я тази тема в бг мама преди няколко дни.  Общо взето и там ги има двете крайности.

Али, благодаря и за твоето мнение.  give_rose Общо взето и вие мислите или поне сте мислили като мен и вече ми е малко по-спокойно, че не разсъждавам чак толкова наивно.

uliaulia, стискам палци скоро да се оправиш и да те пуснат от болницата.  smile
Благодаря!  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: декември 19, 2015, 18:59:05 »

Миме, Щом имаш раждали във Враца приятелки, говори с тях. Не е нужно да им казваш, че си бременна, че искаш да си смениш лекаря.


uliaulia, дано скоро сте си в къщи!

Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines