Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 10:06:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sisku - 20.06.2015 г.  (Прочетена 81140 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 13, 2015, 15:17:36 »

Sisku, не се тревожи за етикетите, аз не  виждам нещо да не им е наред. И честита тема smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #106 -: юни 13, 2015, 15:29:57 »

Етикети те са много хубави и си стоят добре. Не се притеснявай толкова много. Какво пише на самия етикет, че не можах да го прочета.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юни 13, 2015, 17:55:24 »

pandapanda , благодаря.  heart
karanesheva, радвам се, че и ти мислиш, че не са чак толкова зле. Проблемът наистина е, че са малко ситно написани, но с по-големи букви, нямаше да се събере в размера на етикета. А надписът е "Специална сватбена ракия Майсторски приготвена и с години отлежала за сватбата на Силвия и Иван" и датата. Накрая пише "От дядото на булката" и "От бащата на младоженеца".
Оставям ви сега,че отивам да се приготвям за моминското парти  yahoo yahoo yahoo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #108 -: юни 13, 2015, 20:57:36 »

Ама нищо им няма на етикетитеее, много са си хубави даже smile И ние такива бутилки сме си харесали Wink Много щура и хубава вечер ти пожелавам  heart
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юни 14, 2015, 14:11:41 »

Моминското парти мина страхотно!  yahoo Моите приятелки ми бяха приготвили страшно много изненади. Бяхме в една пицария, столовете бяха украсени с балони, а моят с панделка. По едно време се появиха на масата 5 шота с уиски и ми казаха, че ще ми задават въпроси за Бъдещият ми съпруг. Мисля, че трябваше да пия само при грешен отговор, но те ме карах след всеки въпрос  funnytooth Съответно имах и подаръци след всеки отговор, имах си лента с надпис "Булка", малка диадема с було, черпак, малко букетче, съответно всеки дар с бележка към него. Имам и гривна, декларация, която трябваше да подпишем всички и албум със снимки. Когато го видях, много се разчувствах. Снимките започват с мен като малка, като по -голяма, та чак до сега, с приятелките ми, с кумата и кума и с бъдещият ми съпруг, като има място и да допълваме още снимки. Всички подаръци сложихме в голяма кутия,направена декупажно, цялата в божури  heart Торта нямах, имах си пица с надпис "Game over". После отидохме в един бар и стояхме до към 3 ч. А ергенското парти е било доста бурно, "ергенът" се прибра към 6 и нещо, малко контузен, с подут пръст, но ще му мине biggrin Чакам да ми пратят снимките и ще ги споделя smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юни 15, 2015, 01:02:49 »

Браво! Приятелките ти много са се постарали Bravo Има ли снимки?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юни 15, 2015, 07:28:43 »

Етикетите са супер. И моминското явно също е било както трябва smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юни 15, 2015, 13:40:24 »

Еха, супер парти си имала. Браво на твоите приятелки.  Bravo Много хубави подаръци си получила.
Ще чакаме снимки.  blum
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 16, 2015, 20:42:05 »

Не можех да се докопам до компютър, тези дни са доста натоварени. Срещнахме се със всички, оператори, ДЖ, обадих се на фризьора, гримьора, ходих на козметик и днес платихме гражданския брак и ритуала. Сега остават довършителните работи и в четвъртък вечер живот и здраве отивам да спя при мама и тати, за да може в петък годеникът ми да не ме вижда biggrin
Качвам малко снимки от моминското, както обещах
http://prikachi.com/images.php?images/795/8176795i.jpg

Пицата ми, вместо торта  Torte

А тук получавам албума със снимки. smile
« Последна редакция: юни 16, 2015, 20:45:05 от Sisku » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юни 17, 2015, 07:31:39 »

Добра работа сте свършили.  Bravo
Защо няма да се виждате и в петък? huhhuh.gif
Много хубави снимки.  blum
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юни 17, 2015, 10:08:20 »

Ами разбрахме се деня преди сватбата да не ме вижда, което вероятно няма да се случи, но ще се пробваме поне biggrin На вас показват ли ви се снимките, защото аз не ги виждам, ако трябва да поправям нещо. Иначе ми се обадиха днес от работа и казаха, че трябва да отида от 12 часа, утре също, имало нещо да се свърши. Дано поне в петък да не съм.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юни 17, 2015, 10:09:36 »

Много неприятно, това с работата.. Тея хора нямат никаква жал...   beating

Иначе, снимките се отварят след десен бутон и "Open in new window"  good Много ми харесват, браво на твоите приятелки  give_rose
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юни 17, 2015, 13:38:46 »

Сега виждам, че и ти се оплакваш от работа... тия хора нямат никакви скрупули. Много тъпо! Гледай ако можеш да се абстрахираш и да се насладиш напълно на предстоящия ден! Още малко остана!  danceg danceg
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юни 17, 2015, 16:30:29 »

Много сте смели. На мен не ми се иска дори и в петък вечерта да се разделяме, ама няма как.  pardon

Снимките и на мен не ми се показват в темата, само чрез линка.  smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юни 17, 2015, 21:12:38 »

Момичета, щом директорът каже, няма как да се оправдая и да не отида. Дано поне в петък ми се размине, че тогава ще ходя в ресторанта за схемата с местата и вече последните, окончателни бройки на гостите. От друга страна пък като съм  на работа тези дни и сякаш нямам време да се притеснявам толкова. Гледам от положителната страна  smile Наистина малко остана... дано поне времето се оправи  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines