Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 00:43:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коя ти е любимата съфорумка?  (Прочетена 10599 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« -: май 14, 2015, 17:46:03 »

Коя ти е любимата съфорумка? smile  heart Защо?

П.С. Може и по повече от една, ама не прекалявайте!!!

Интересно би било да видим кой в каква група (и метафорично и реално) се е завъртял и с кой е станал близък от форума.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 14, 2015, 21:12:45 »

Ох... Обичлива съм...

Миленката, заради нейната сватба се регистрирах във форума, тя олицетворя моите желания.. Първоналачално я харесвах основно заради това, но после изникнаха още хиляди неща, като например и двете сме родени на една и съща датааа  yahoo Прекрасна ми е  heart

Нансита, прекрасната ми Наталия.. Покрай сватбите, имаме общи теми, всичко започна с това, че много й се възхищавам колко е сръчна.. Тя прави огромна част от нещата за сватбата сама, твори здраво  heart

Наделинке, ти си ми много любима.. Обожавам позитивизма ти, прекрасна си и си невероятно интересен събеседник, по същите причини харесвам и Мариолка, която за жалост напусна, но поне има фейсбук..  heart heart

Стефания, по стечение на обстоятелствата, имаме един и същи ресторант за сватбата и така бая напреднахме в комуникацията.. СТрахотна си kiss2

Тинката, Мария, Панди, Роси, Еми, Джоси, Ина, Свеки, Пънки, Али, Фани,Черешке.. егатиии обичливия човек, който съм, ама толкова сте ми симпатични, че не мога да ви опиша.. Прекрасни сте, благодаря ви, че ви има.. Станахте си част от ежедневието ми, важна част  good give_rose give_rose give_rose give_rose heart heart

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #2 -: май 15, 2015, 10:25:16 »

Интересно си го подхванала  Bravo Wink

А започвам със svekarva -  уникална жена! Винаги ми е интересно да я чета, освен тънкия и хумор, който определено ми действа зареждащо, много се радвам на сериозните и мнения - тя дава една различна гледна точка. Мъдростта и съветите и винаги са ми били много от полза. give_rose

Рататуй и Панди
двечките са ми много сладки, може би защото бяха едни от първите с които се запознах лично, слабост са ми и винаги се радвам да ги чета, да ги видя.... Мариолка също но нея вече я нама за жалост.
Наде с теб скоро се сближихме, но си един от най-позитивните хора, които съм "срещала" heart

Еми - мойто невероятно сладко зло kiss2 Страхотна е - мацка с характер
Аличка ми е много чарровна! Винаи се радвам да я чета kiss2
Always and forever - голямо чакане беше с нея, но и тя най- накрая си има датичка и аз много се вълнувам с нея и нямам търпение да я видя булка heart

Миленюит, Боги, Маука и Фиби... по- рядко си пиша с тях, но пък винаги има за какво и винаги е на място..

От тазгодишната реколта булки Александрова ми е фаворит заедно с Нансита. С Нелката ме свързват много общи неща и извън форума и някак естествено ми тръгна привързаността към нея. А с Тони - какво да кажа, надушихме се че сме от една порода. diablo Може би е най-активния човек в тоя форум. За 6 месеца натрупа повече мнения от потребители на 2-3 години - и няма празни приказки... good
Иначе Джоси и Опис са ми много сладки..

100% изпускам някой, ама ... шанс

Да видим колко ще се задържат... Миналата година имаше много активни девойки и като им минаха сватбите - ни вест ни кост, дано тазгодишните се задържат  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 15, 2015, 16:40:10 »

Наде, страхотна тема  Bravo
Лелее, изобщо не очаквах, честно!  heart

Аз всички много си ви ценя*, чак ме е страх, че ако изброявам, ще изпусна някого! Удивявам се как всички са готови да подадат ръка, всяка е уникална сама за себе си. Тук няма значение дали си на 20 или 70, бял ли си, жълт ли си, черен ли си; религия и етническа принадлежност; къде живееш, какво работиш, образван ли си и т.н.! Ние сме една голяма шарена черга, мултинационална и изтъкана почти изцяло от позитивни личности.  heart
Започвам да изброявам любими съфорумки от месечната тема, а и не само, без да степенувам по старшинство:
Milenkata и alexandrova, с които поддържаме личен контакт и извън форума - едни прекрасни жени, Ина и нейното прекрасно малко съкровище, Еми, Свекърва с винаги забавните разкази на случки от недалечното минало, Рататуй и нейната беладжийка, която бих намачкала веднага, Мариолка с нейните свежи постове,Наделина, Пандичка, Аличка, Always, Джоси, Opice, Cerise, mina_ (която ми дава страхотни насоки за организацията на сватбата в Русе, тъй като не живея там)....обичайните заподозрени  heart
Откровено се възхищавам на модераторите, които на моменти стават пъдари и изпадат в нелепи ситуации покрай нас и на милата Bera, която е минала през ада, за да гушка малкото си слънце, както и на hulcy...с удоволствие чета бебешките им теми и се радвам искрено за тях smile (а и за всички останали)

Ох, дано не съм пропуснала някого.... и аз съм обичлива.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 31, 2015, 16:28:55 »

Аз пък чак сега попаднах на тази тема.  blush

Любими съфорумки...хм... ами по-скоро тези, с които съм се срещала често по страничките на някои теми.
Няма да ги степенувам по-важност.

Надеее, ти си ми много на сърце. Много харесвам позитивизмът в теб. Толкова си ми лъчезарна и готина.  air_kiss Радвам се, че успяваме да поддържаме връзка и чрез фейсбук.  heart

Миленка беше първата, която запомних във форума. Преживявах нейните емоции покрай подготовката на сватбата й, бременността й, а сега вече и при отглеждането на нейното малко съкровище.  heart
Тя явно си спомня колко много го чаках моето си предложение и се тюхках на ляво и на дясно, че то все не идва.  smile

Тони - любимата ми съгражданка. Наистина за кратко време се развихри из форума и вече всички си я знаем. Също е много сладка и готина.  air_kiss

Нат и Вики лудите глави.  kiss2

Ина - много се възхищавам на тази жена. Нейните две малки слънчица са страхотни.  heart

Фани, Али, Панда, Джоси, Пънки, Свекърва, Фериботка, Сиску, Рататуй  ....оф 100% ще изпусна някой. heart

Просто всички са страхотни. Сигурно ще е много хубаво да срещна всяка една лично.  air_kiss kiss2

пп. Наде, въпреки молбата ти да не сме прекалено изчерпателни хахха никой не те отрази. Ще ни прощаваш, ама няма как.  heart

пп. Иии Наде, ти къде се спотайваш, ами не се включиш в темата си.  blum
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines