Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 12, 2024, 18:50:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни 2015  (Прочетена 147625 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: май 19, 2015, 09:13:17 »

Аз като цяло предния път качих 12-13 кг. обаче като забременявах бях прекалено слаба, сега бях нормална и като дръпна чертата май и тогава на тия килограми родих и затова не се шашкам все пак говорим за 80 кг, което хич не е малко  good отстъпвам ти Посум закриването с удоволствие! Раче не ми се ражда  blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #526 -: май 19, 2015, 09:39:19 »

Блазе ви за килата. Аз предния пьт спрях да се меря на +24 и мисля, че бях стигнала 26кг. Сега качвам малко по-малко и сьм на +17, но понеже трьгнах от повече, теглото ми се равнява на това, което бях на тия седмици миналия пьт.

Кво имаш против раците, ей  beating
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: май 19, 2015, 09:42:56 »

Нищо  blum просто не искам да преносвам повече от 2-3 дни! А то се пада около седмица да пренося за рак!
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #528 -: май 19, 2015, 10:14:36 »

За килограмите говорите виждам. Аз предния път тръгнах от 50, свалих на 47, в 5-я месец мисля че пак бях 50 и от там до раждането +11 кг.
Сега свалих само 1 кг., който възстанових в 3-я месец и пак от 50 кг. тръгнах и към момента съм +16 кг., които не са мръднали последния месец.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #529 -: май 19, 2015, 10:37:09 »

Нищо  blum просто не искам да преносвам повече от 2-3 дни! А то се пада около седмица да пренося за рак!

Тогава може Wink Ще стискаме палци да излезе на термин  danceg
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: май 19, 2015, 16:25:49 »

Върнах се от ЖК: Главично е, готово, със нормална сърдечна дейност, чака си спокойно да му дойде времето. Аз не бързам че на 3ти се очертава една видео конференция за 2 часа и ми се иска да ида барабар Петко с мъжете  blum кг не съм качила, обаче по-размери е 1-2 седм. напред. Иначе хич не се шашкам, ям, спя и си нося новите дрехи  blum
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #531 -: май 21, 2015, 10:46:25 »

Браво за хубавите новини Фани smile
Голямо затишие в нашата темичка. Аз днес съм на преглед пак, та ще се отчета довечера или утре. Че и за разкритие ще ме гледат. Този преглед хич не го харесвам... С предната бременност повече се притеснявах като трябваше да ме гледат за разкритие, а не от самото раждане  crazy
Бебо упорито си шава, та чак се чудя къде намира място.
Много ми е нервно иначе, ама защо и аз незнам.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: май 21, 2015, 10:58:58 »

Стискам палци  good всичко да е наред и дано да родиш утре - на моя РД.  give_rose
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #533 -: май 21, 2015, 11:09:02 »

 Oh my ... аааа Фани не че нещо против твоя РД, ама нека да е другата седмица blush . Все ми се иска да е по-близо до термин, че да може и бабата да дойде (преди края на месеца няма как да ни помага). Както каката тия дни не слуша не се виждам с нея и с бебето сами още от началото. Незнам и татито дали ще може да си е в къщи.
Абе то това си е Божа работа - когато е писано, тогава ще се случи smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: май 21, 2015, 11:30:02 »

То много малко останахме. И аз освен да се оплача друго не ми идва наум , а излиза че само се оплаквам. Шубето ме е хванало. На всичко отгоре продължавам да се занимавам с майстори. Днес донесох последните шкафове за детската стая и пак не са както трябва. Бясна съм. А и време няма. Трябва да подреда играчките.А освен това и като са прясно боядисани и миришат. А сега съм супер чувствителна и не мога да се карам. Те не че се карат, напротив , мили и любезни са , но нямам нерви.
Не съм си приготвила още багажа , но аз и миналия път не го бях приготвила. А през нощта се шашкам да не тръгне по рано бебка. Ей такива работи
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #535 -: май 21, 2015, 11:47:19 »

Руми за кога ти беше термина на теб  blush
Кофти за шкафовете. Ако бях аз както ми е супер нервно сигурно щях да се карам. Хем си казвам, че сега накрая трябва да съм по-спокойна, да не обръщам внимание на нищо, а то точно обратното - от най-малкото нещо се ядосвам. И за капак днес чак ми се реве  crazy
Мен шубе не ме е хванало като цяло.
Аз между другото незнам дали съм го казвала, ама откакто спрях да пия магнезия и контракциите ми намаляха   crazy. Обикновенно са само вечер - 2-3 пъти да ми се стегне корема и това е.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: май 21, 2015, 11:54:44 »

А бе съвсем нормално си е да ви тресне притеснението. Още малко остана! Всичко ще е наред!
Руми ти имаш ли си дата вече? В Селена ли ще раждаш последно? Из публичното пространство се носят едни суми от типа на 5000 за секцио.
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #537 -: май 21, 2015, 13:15:55 »

Малко ви остава момичета, а и нервите са нормално явление, ами те мен още не са ме пуснали! Май тей ще карам ахахаха Чакаме ви в бебешката тема да си обсъждаме бебешки неща!Много кураж ви изпращам! heart
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: май 21, 2015, 13:38:28 »

Пънки, дата имам аз отдавна.съвсем скоро ще е. То и за това се притеснявам. Иначе терминът ми е 4 юни. В Селена ще раждам, но при моя си лекар, който работи във ВМИ по принцип. Секциото е 1500 лв.Аз съм заявила и вип студио, което е 200 лв. На ден. По принцип допълнителното здравно осигуряване ми покрива всичко това и вип даже. Лошото е че вчера ме изненадаха колегите и здравния фонд прекратява договора. След месец ще влезе в сила, но очаквам проблеми. Няма значение честно казано, и да не ми платят пак ще взема вип. Искам да съм сама в стая. То примерно някои лекари във ВМИ също взимат конкретни суми. Примерно Пехливанов преди 2 г. 1000 лв беше искал от момичето в моята стая. Моят лекар не дава и дума да се издума за пари. Дано всичко е наред. Когато става дума за здраве, те нямат значение. Че напоследък само някакви негативни новини по телевизията за бебета и родилки.
Иначе изпрах количката и дрехите. Всичко е готово в общи линиИи. Аз предимно задачи раздавам На роднините. Само моя багаж остана да стеГ на.
Иначе днес бях на маникюр и педикюр.  След чудене може или не може с лак на секцио си сложих шилак и дано няма проблеми. Направих си и кичури и се подстригах. почти нямам други задачи.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #539 -: май 21, 2015, 14:52:17 »

Спокойнооооо, каквото има да става ще стане! Руми, това второ секцио ли ще ти бъде? Ако е така, би трябвало да знаеш какво те чака. Не се настройвай предварително, всичко ще мине по вода, ще видиш!  good
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines