Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:04:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани 16-та част  (Прочетена 203762 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 16, 2015, 14:25:20 »

Бъдете подготвени, ние това объсждахме с ММ, от две седмици се колебая какво метална висулка на есенна тематика да сложа към панделката на поканите. Ebay на изуст го научих - де що имаши жълъдута и листенца от Китой до Мадагаскар проучих и той накрая ми вика: "Ами ти да не мислиш, че някой ще го забележи".
С което изречение просто цъкнах Х и приключих въпроса. Едни простички покани ще раздам, така или иначе пак до сватбата поне 3 пъти ще обясня кога е датата.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 16, 2015, 14:36:11 »

Нашите гости знаят за сватбата, а поканите ще ги раздаваме месец преди сватбата.. С това забързано ежедневие до тогава доста ще са забравили smile
Доста не уважително да ги забравят, но се случва smile
Вие как надписвате поканата с фамилията или само първите имена, на самата покана ли пишете ( на гърба ) или на плика.?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 16, 2015, 15:46:32 »

Аз първоначално мислех да ги персонализирам. Бях решила да добавя тагче (малко етикетче) на панделка с имената на получателите (първото име). После смених дизайна и не ми се връзват подобни тагчета. Отпадна и плика, понеже панделката се смачква и изглжда безобразно.
Накратко: поканите не са персонализирани и никъде не пише коя за кого е.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 16, 2015, 15:50:30 »

И при мен ще отпадне персонализацията, просто стои грозно, понеже нямаме плик (поканате не го позволяват). Хубаво е да са персонализирани, но няма как..  good
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #34 -: февруари 16, 2015, 15:54:50 »

melita , ние също харесахме модел покани с джобче, но тези в алиекспрес-а незнам до колко отговарят на цветовете :/ Иначе мислим централно да е самата покана за събитието, а от дясно да е програмата кое, къде, какво..да си знаят smile Мислим за сочно (тревисто) зелено и слънчево жълто (панделка). В главата изглежда ок, но ще видим на мостра как ще бъде smile
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 16, 2015, 15:58:17 »

Моите са персонализирани - или поне поканата, която е в глава ми е персонализирана. Сами ще си ги правим и чакам "пликът" да пристигне. Самото ми етикетче представлява сърце - опред с името, отзад с мисъл за любовта. Сърцето ще е перфорирано в горен ляв ъгъл и презп ерфорацията ще мине панделка (или нещо подобно), а самата панделка ще обикаля плика и ще се завързва. Ще кача снимки надявам се до месец.

МАРМОТКА, за алиескпрес - тези които поръчах поисках реална снимка. Много бързо ми я изпратиха. Ще кача и аз като ги получа. Цената им ми се стори добре предвид, че няма да се занимавам аз да ги правя.
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #36 -: февруари 16, 2015, 22:14:06 »

Момичета ще качя снимки утре , че в момента не са в мен !
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 16, 2015, 22:24:50 »

Туко що видях поканите ми в един български сайт и останах като тресната.. Реалната им цена е 1.00лв, а в този сайт ги предлагат за 2,55лв. За доставка от Китай чак 1,55лв отгоре.. И това е само за една покана, а ми другите сватбени неща  crazy
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 16, 2015, 23:49:38 »

Момичета искам да попитам нещо. КакВо ви е мнението за електронните покани? Понеже организирам сватбата от чужбина и с раздаването на хартиени покани е малко неудобно. Решила съм да направим няколко хартиени покани за най-близките и възрастни хора,а за другите същия модел покана,но в електронен вариант. Това нещо ми го предложи моя приятелка, но която братовчедка й от чужбина е постъпила по този начин.
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #39 -: февруари 16, 2015, 23:57:29 »

Здравей sladkata и аз я организирам от чужбина  ! Направих всичките покани хартиени и сега първо ще ги раздавам тук( дори и да знам че никой няма да дойде в Бг ) а другата част ще ги раздада като се прибера в Бг, което ще стане 1 месец преди сватбата( но съм ги предупредила всичките мои близки и приятели за сватбата)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 17, 2015, 09:13:35 »

Абсолютно, цената на печата е crazy... Иначе Тинката, търсеше подобен род покани за нейната приказна свабта  give_rose
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 17, 2015, 12:51:22 »

Дааа, и тези съм ги гледала, много са ефектни, има ги и в алиекспрес, но така на сляпо не ми се поръчват при положение, че никак не са евтини   nea
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 18, 2015, 00:19:45 »

Idinka аз ще се прибера около 2 седмици преди сватбата.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 18, 2015, 00:29:15 »

Разбира се, че може да направиш каквито пожелаеш покани. Ти кажи на  всички, пак като пристигнеш ще ги раздадеш за един ден. А и може да ги изпратиш на майка ти да ги раздаде, ние така ще направиме с някой покани ( нашите са хартиени )
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 18, 2015, 12:22:00 »

Пускам снимки на поканите smile Кафявата е поръчвана от Сватбения център и беше за родителите и за кумовете, а другата си я правихме ние yahoo

http://storage4.album.bg/215/pokani4_747df_31794642.jpg
http://storage4.album.bg/ab0/pokani3_81a46_31794641.jpg
http://storage4.album.bg/6ad/specialni_2e203_31794640.jpg
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines