Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 05:18:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се оженихме ВЪПРЕКИ Сватбена агенция Инанна  (Прочетена 31404 пъти)
 
nmitev
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 29



« Отговор #15 -: февруари 04, 2015, 13:18:35 »

Елена,

Имате същите опции, каквито имах аз с моите строители и терасата ми с разлепени плочки. Но когато човек хвърля кал, не бива да се сърди, когато някой му каже, че са му мръсни ръцете.  Идеята е, че вие не искате компенсация, защото тогава щяхте да напишете, че са платени 382 лева, свършена е работа за 200 лева, тоест искате 182 лева обратно.  Вие искате наказание и го изпълнявате собственоръчно. Това аз го намирам за жестоко и ненужно.

Иначе накратко -  вчера играх тенис на маса в Парадайз център с 3-ма колеги дисководещи и ставайки въпрос за сватбените агенции, един от колегите спомена за Вашето мнение, което е публикувано в svatbata.bg и форума на bgmamma и съответно ми прати линкове, защото го помолих за това.  Честно казано ми идва в повече от публикации като Вашите за хора, които познавам професионално и съм наясно с нивото на услугите им и затова реших да се включва с мнение.

Радвам се, че смятате, че на всички е ясно кой съм. Блогът ми за сватби и сватбена фотография миналата година е посетен от над 116 хил. уникални потребители и срещам положителни отзиви от много младоженци за статиите ми, в които пиша как да си организираме по-добре сватбата :-)  Ще се радвам, ако статията за Инанна, линк към която пуснахте по-горе, не Ви е първия досег с моя блог и че поне малко съм Ви помогнал с информацията вътре, както и с другите ми сайтове - restorantite.com например, за организацията и на Вашата сватба :-)  Информацията, която публикувам със сигурност е помогнала на много от булките тук :-) Иначе, както вече Ви казах, от Сватбена агенция Инанна не съм получил и един бонбон.

За съжаление "форумът на паникьосаните жени" не съм го измислил аз, а талантливия Самуил Петканов от nenovinite.com, който го използва във вчерашната си статия.  Самият аз споделям, че темите във форума за ваксинирането, за таблетките за отслабване, за домашното раждане, както и за банките създават повече вреда на обществото, отколкото ползи :-)

Стискам палци да сте щастливи и да не Ви тежи въпросния случай, както и всякакви други кофти неща, които се случват на всеки един от нас. Аз самия смятам да прекратя писането тук за още 4 години, освен ако няма някаква персонална закачка с мен :-)
« Последна редакция: февруари 04, 2015, 13:29:41 от nmitev » Активен
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #16 -: февруари 04, 2015, 15:13:19 »

Благодарим Ви за мнението, което сте споделили!

Аз смятам, че е важно човек да има позиция и да си я отстоява. Смятам, че промяната във всичко трябва да тръгне от нас самите.
Вярвам, че когато не съм доволна от нещо, мога свободно да изкажа мнението си.
И това не е хейтърско. Ние говорим с факти. Нищо субективно, никакви квалификации. Това е позиция, такава каквато трябва да има всеки от нас и да я изказва, винаги, когато някой се опита да го направи на идиот.

Всеки ще прочете историята по свой начин и ще направи своите изводи.

Надявам се и Инанна да вземе своите поуки и никога повече да не позволява някой от клиентите и да се чувства по начина, по който се чувствахме ние, заради това, че избрахме тях за организатори на едно от най-важните събития в живота ни. И повярвайте, то не може да бъде сравнено с една прическа, лошо боядисване или още по-малко с хулиганското поведение на някой на пътя.  Тук въпросът е принципен. И ние избрахме този начин да изкажем недоволството си.

На Вас пожелаваме успехи и бъдете все така буден за всякакви несправедливости или справедливости. /въпрос на гледна точка/ :-)
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines