Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:57:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 248699 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #300 -: юли 14, 2017, 08:58:51 »

Булче, зариби ми сега с тая моторола, толкова евтина не съм я виждала. Ние купихме такава на кръщелницата за близо 300+лв преди 3 години. Дали да не поръчам, сърбят ме ръцете  tease

нашата беше 400+ лв от тук.Поръчвай я не я мисли  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юли 14, 2017, 09:00:23 »

Първа покупка бейбифон хахахаха  crazy
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юли 14, 2017, 10:52:24 »

За бейбифон, дори с примамлива цена, бих набелязала, но купила след раждането, ако има нужда.
Трудно може да си представи човек ежедневието с бебето. Най-малко не можеш да предвидиш самото човече. Може да спи само в стая, а може да се наложи да го носиш в шал/раница дори в тоалетната..... за какво ти е бейбифон тогава.

С първото дете къщата е супер тиха, навсякъде е отворено, да гъкне и си при него.
С второ дете има вероятност повече да потрябва, но ако е като Сами, който беше мое естествено продължение една година... пак е ненужен.

Та мисълта ми е децата са с различен темперамент, който не може да се предвиди, а и родителити трудно могат да предположат(вярно), как ще функционира домакинството с новият член.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юли 14, 2017, 11:03:39 »

Със сигурност може и да не потрябва, но е сред задължителните ми покупки в списъка, така че е по-добре да се възползвам от промото smile Поръчах го де, така че нищо не ми пречи да го продам с няколко клика, ако не ми трябва после.. В България цената е 400лв., аз го вземам за 240лв. pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #304 -: юли 14, 2017, 11:10:10 »

Мари е права, но аз не си представям как би била без бейбифона, първия месец много малко го ползвахме реално, че ме беше страх да го оставям сам, но после си ми беше нон стоп включен, но малкия спи в отделна стая от както е роден, и дури и с отворени врати сега лятото пак го ползвам
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #305 -: юли 14, 2017, 11:57:44 »

На мен на този етап ми трябва основно за каката - спи в отделна стая от годинката си. Тя е свикнала да ме вика по него като на радиостанция. pardon На мен ми трябва и когато сме на гости - при майка и татко от хола до спалнята не се чува нищо, че има чупка на коридора, в свекърите по- не е нужен, но ето на вилата - два етажа къща и няма как да позная какво става горе, а аз не си лягам в 9 с детето. Следобед е същата работа, ако готвя и ми бучи аспиратор или гледам ТВ (не се е случвало от нам си кога). Случвало се е да отидем на почивка с нашите, вземем съседни стаи и детето спи в едната, а ние се съберем в другата... Иначе има много резон в думите на Мари good
Мерси за идеите! Като бюджет ми е трудно да кажа, но 240 лв не ми се дават. huhhuh.gif Булче, благодаря за предложението! Аз такова нещо бих купила от тук, за да го видя и пипна. Не бих го поръчала от интернет. Тъй като ми предстои да обикалям по физическите магазини, трябва да съм малко от малко подготвена с въпроси. Булче, за вашия трябва ли да има Wi-Fi?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юли 14, 2017, 12:01:15 »

И ние имаме огромен коридор между всекидневната и спалните, с чупка.. Като си легна и викам Илиян да ми донесе вода от хола не ме чува, а съм от гръмогласните  lol


Ние същия или преден модел, ако да е било, но изглеждаше по същия начин, купихме на Кръщелницата, много си го харесваха и на всички препоръчваха такъв  good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #307 -: юли 14, 2017, 13:25:09 »

Цитат
Булче, за вашия трябва ли да има Wi-Fi?

не, те си работят там на някаква радио дигитална нам си каква връзка. Виж ги по магазините, то не пречи нали да ги видиш тук пък онлайн да поръчаш

Този много го хвалеха и е на добра цена

https://www.emag.bg/video-bebefon-star-light-6426228005872/pd/D4NKVYBBM/
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юли 17, 2017, 09:39:43 »

И аз си мисля, че ще ни е нужен бебефон. За Дани не купихме, въпреки че си беше в неговата стая. Но като са две, ще е полезно май...
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #309 -: юли 17, 2017, 23:45:36 »

Не мога да си представя за нас без бейбифон, особено за второ дете. Вечер слагам бебето да спи преи баткото и включвам при него да го чуваме и затварям вратата, за да не му шумим. Преди малко казвах на мъжа ми, че ни трябва още един да го включваме при баткото като си легне lol защото той много се върти и понякога плаче насън или пък ни вика, а сега както са болни и двамата само снова по стаите. Нашият е на Филипс Авент без видео, но може и да се наложи да го сменим, защото беше изтърван няколко пъти брутално и от време на време на време се побърква, но съм супер доволна от него. Може да се настройва чувствителността, има нощна лампа и музички, можеш да говориш на детето и още един куп екстри, а не беше скъп, преди 3 години го взехме за 70€.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #310 -: юли 18, 2017, 06:46:40 »

Алексиа на моторола можеш да си купиш повече от една камери, и да си ги гледаш на едно тяло и двамата
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юли 18, 2017, 07:55:25 »

И съм на мнение, че за второ дете, особено с малка разлика, когато са децата, е нужен бейбифон.
Ето сега при нас е най-добре стаята с бебето да е затворена, защото не можем да откъснем Сами от бебешкото легло.
Даже аларма ни трябва  girl_haha
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юли 18, 2017, 08:18:21 »

Алексиа на моторола можеш да си купиш повече от една камери, и да си ги гледаш на едно тяло и двамата

Да, този който взехме ние е с до 5 камери.. Илиян беше супер впечатлен, викам успокой се, надявам се да не ни трябва видеонаблюдение на тоалетната  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #313 -: юли 18, 2017, 09:01:36 »

Да, този който взехме ние е с до 5 камери.. Илиян беше супер впечатлен, викам успокой се, надявам се да не ни трябва видеонаблюдение на тоалетната  crazy
О, ще трябва... Мъжете обичат да се крият там и да си четат вестника на спокойствие Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #314 -: юли 18, 2017, 09:02:39 »

О, ще трябва... Мъжете обичат да се крият там и да си четат вестника на спокойствие Wink


 lol lol lol ще ти пусна една снимка на лични да видиш малкия мъж как седи на гърне  lol lol lol
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines