Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:54:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 193994 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: октомври 25, 2016, 12:34:27 »

Здравейте! Спряла съм се на DJ Ivo, DJ Horhe, Найден Найденов,dj Vale и DJ Стиви....помагаъте моля ви angry

Няма да ми писне да препоръчвам ХОРХЕ, докато има хора, които не знаят, че е невероятен. Доверихме му се безусловно за сватбата и всеки един от гостите остана очарован от него  heart heart

Била съм на сватба с Найден Найденов, много е добър, също..

Уговорете си среща и ще усетите вашия човек  good
Активен
polito88
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #316 -: ноември 13, 2016, 15:35:02 »

Здравейте момичета,

някоя от вас да е използвала услугите на philipoff entertainment? Почти никакви мнения не намерих за тях, а съм се загледала в пакета им от Видео, фото и DJ. Моля ви, ако някой има наблюдения нека да сподели.
Благодаря  give_rose
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #317 -: ноември 13, 2016, 17:25:53 »

Цената на пакета сама по себе си говори точно какво трябва да очакваш за тези парички smile. Това, че няма мнения също. Обикновено недоволните рядко се оплакват (от срам ли от какво ли и аз се чудя), а доволните пък яко се хвалят smile
Активен
YoYo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #318 -: ноември 13, 2016, 20:36:16 »

В никакъв случай не се доверявайте на DJ NASKO (Atanas) от DJ SERVICE! Не знам как не заспа, докато водеше сватбата ни! Не направи нищо от това, което бяхме коментирали и се държа грубо с мен. В последствие разбирам, че си е пийвал доста по време на сватбата, което за мен е недопустимо, не заради друго, ами заради това, че изглеждаше като надрусан... Всичките ми гости казаха, че не им е харесал и не биха го наели... голяма излагация...
« Последна редакция: ноември 13, 2016, 20:39:40 от YoYo » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #319 -: ноември 14, 2016, 07:21:53 »

В никакъв случай не се доверявайте на DJ NASKO (Atanas) от DJ SERVICE! Не знам как не заспа, докато водеше сватбата ни! Не направи нищо от това, което бяхме коментирали и се държа грубо с мен. В последствие разбирам, че си е пийвал доста по време на сватбата, което за мен е недопустимо, не заради друго, ами заради това, че изглеждаше като надрусан... Всичките ми гости казаха, че не им е харесал и не биха го наели... голяма излагация...

Грубото отношение на Дж-я към булката е недопустимо! crazy
По отношение на алкохола и консумацията му по време на сватбата, мисля че всеки ДЖ минава през този етап. Много е важно, на време да осъзнае че трябва да спре. Иначе с кариерата му е свършено! Всеки се учи и трябва от някъде да тръгне. Дори и хирурзите правят лоши операции до като се научат. Не е никак приятно да се падне точно на теб.  По тази причина повечето младоженци търсят утвърдени Дж, които са минали през този етап а именно, да НЕ се държат грубо с младоженците, да НЕ пият по време на работа, и да дават всичко от себе си за веселбата на гостите, за да бъдат препоръчвани в последствие.

Цената на пакета сама по себе си говори точно какво трябва да очакваш за тези парички smile. Това, че няма мнения също. Обикновено недоволните рядко се оплакват (от срам ли от какво ли и аз се чудя), а доволните пък яко се хвалят smile

На мен цените ми се видяха нормални. Като знам колко, обикновено, взимат Дж, Фотограф и видеооператор, седнах с калкулатора и получих почти същата сума, за трите услуги. Разбира се това е базов пакет, който винаги може да бъде надграден, специално за по-претенциозните младоженци.
Друг е въпроса, каква е вероятността трима ДОБРИ професионалисти да се сдружат.  smile
Активен
fire_bow
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #320 -: ноември 14, 2016, 12:15:13 »

Групичка,
И ние се колебаем относно Дж-я. Видяхме се с Емил Андреев и много ни хареса, а от прочетеното тук, мисля да организирам среща и с Хорхе.
Някой да е виждал и двамата в действие, какво ви е мнението?  smile
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #321 -: ноември 14, 2016, 14:22:45 »

В никакъв случай не се доверявайте на DJ NASKO (Atanas) от DJ SERVICE! Не знам как не заспа, докато водеше сватбата ни! Не направи нищо от това, което бяхме коментирали и се държа грубо с мен. В последствие разбирам, че си е пийвал доста по време на сватбата, което за мен е недопустимо, не заради друго, ами заради това, че изглеждаше като надрусан... Всичките ми гости казаха, че не им е харесал и не биха го наели... голяма излагация...

Много неприятна ситуация. На нашата сватба DJ беше DJ PEPI от DJ SERVICE и останахме много доволни от него, абсолютно се съобрази с всичките ни желания, на предварителните срещи много подробно си ни обясни всичко и в деня на сватбата много помага. Гостите ни също много го харесаха.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #322 -: ноември 14, 2016, 14:58:34 »

Групичка,
И ние се колебаем относно Дж-я. Видяхме се с Емил Андреев и много ни хареса, а от прочетеното тук, мисля да организирам среща и с Хорхе.
Някой да е виждал и двамата в действие, какво ви е мнението?  smile

Аз съм ги виждал. Многократно. И двамата са в Топ10 за София, изберете който ви допада на вас. И не се чудете много с избора, в момента всички са луднали в търсене, добрите се заемат за часове smile


На мен цените ми се видяха нормални.

Зависи от гледната точка и критериите. На мен ми се виждат доста нереални. За сумата от малкия му пакет можеш да поръчаш само един добър фотограф или оператор и то не съвсем от високия клас, а за сумата от скъпия му пакет можеш максимум фото + видео среден клас да избереш от списъка с популярните имена в бранша smile. Джя ти идва подарък направо.

Добър Джй под 80лв на час няма, не се лъжете! Търсенето към добрите майстори на партито е огромно, ако може няма да работи за малко пари smile. Така е във всяка сфера, може би и във вашата мили хора. Добър дизайнер, програмист, адвокат, доктор или каквото и да е.Добър ли си, взимаш колкото можеш. Това му е хубавото на толкова обичания от вас капитализъм - неограничените възможности, които предлага smile
« Последна редакция: ноември 14, 2016, 15:02:25 от Deliysky » Активен
bulartis
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


« Отговор #323 -: ноември 14, 2016, 15:13:30 »

Моля ви за помощ...всички добри дж са заети за моя ден.Хорхе,Стоян Петров,Емил Андреев
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #324 -: ноември 14, 2016, 19:16:14 »

Моля ви за помощ...всички добри дж са заети за моя ден.Хорхе,Стоян Петров,Емил Андреев
А на мен звъня ли???
 funnytooth funnytooth funnytooth
Защо реши че само трима добри дж има в София? Веднага се сещам за двама, които са ДЖ второ поколение и един, който е трето. Тоест бащите и дядовците им също са били ДЖ, и нито един от тях не е от изброените от теб. tease
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #325 -: ноември 24, 2016, 11:23:00 »

Моля ви за помощ...всички добри дж са заети за моя ден.Хорхе,Стоян Петров,Емил Андреев

Пробвай с Найден Найденов - много е готин. Харесах го като човек, гледала съм и няколко негови сватби - много е премерен и тактичен, в същото време веселбата е на макс good

А съвсем наскоро бях на сватба с един не толкова споменаван ДЖ - Бедрос - да ви кажа много ми хареса човека как водеше. Беше разчупено , весело, съобразяваше се и балансираше между желанията на гостите и младоженците, добра дикция и говор, страхотно отношение към гости и младоженци. За ритуалите излизаше на дансинга, но музиката не страдаше от това нито пък е тичал към пулта - нямаше напрежение. Останах впечатлена, не ми беше известен, но определено го харесах и бих го препоръчала good

Иначе мога да дам един голям + и за ДЖ Стиви - неговият стил е доста откачен и разчупен, подхожда на сватби които са с повече млади хора, прави страшно шоу и купон - голям веселяк smile
Активен
Vlad
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #326 -: февруари 09, 2017, 01:41:12 »

Здравейте,
Вече съм щастливо женен от 05.02. След дълго четене на форума, преди сватбата, реших да споделя малко информация. Винаги съм мислил, че DJ-а прави сватбата, а в София са много...На едни им харесва един, други не го понасят.
Аз лично искам да изкажа благодарности на  DJ Злати Петров Bravo. Направи едно невероятно изживяване за нас и нашите гости. Получи се невероятен купон. Всичко беше умерено, всякаква музика и усет за настроение. Бяхме уговорили с  DJ Злати предварително ритуали и някаква примерна playlist-a. В деня на сватбата бяхме оставили всичко в неговите ръце - той реши кое кога да прави и как, а резултата беше никаква грижа за нас и много доволни гости good. Не очаквах наистина всичко да мине толкова гладко. Благодаря Злати! good

Искам да споделя мнение и за прословутия DJ Стоян Петров. Видяхме се  и с него. Не мога да кажа нищо за неговите способности. Но не обичам някой да ми казва какво ще пуска на сватбата ми и какво не, още повече за цена по-висока от пазарната...
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #327 -: февруари 09, 2017, 05:13:28 »

Дж Злати е един от много добрите Дж. Дж Стоян Петров е човек със стил и разбирания. Това, че не сте го харесали на първата среща е чудесно, означава не че просто не си допадате, а че имате различни виждания. Аз съм работил доста с него и със сигурност зная за какво става въпрос. Човекът не е фен на определени стилове музика (например Поп-Фолк), не ги харесва(респективно не ги усеща) и не го кефи особено да ги пуска. Ако например вие сте заклети фенове на Поп Фолка, то като един от най-добрите избори за вас ще бъде съвсем друго име. Примерно Дж Армен.Стар Дж с много опит,  човек който има собствено заведение, прави купон на всякаква музика но да кажем фолка му е една от силните страни. Дадох просто пример, за да онагледя евентуално възникналата ситуация (тоест визирах понятието Поп Фолк просто защото е нарицателно, както и двама много известни ДЖ с коренно разнопосочни виждания). Нормално е, да не си допаднете с някого. Затова се правят тези лични срещи, иначе щяхте да си буквате Дж(видео, фото и т.н) направо по интернет (като самолетен билет например). Цената в случая няма пряко отношение. Когато едно нещо не ви допадне, тя просто е без значение smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #328 -: февруари 09, 2017, 10:44:03 »

.............. не обичам някой да ми казва какво ще пуска на сватбата ми и какво не, още повече за цена по-висока от пазарната...

Vlad,
Поздравления че сватбата ви е минала повече от перфектно и е надминала очакванията....
Нищо против това че си имате виждане за нещата и си го следвате, но не е коректно да преиначавате нещата така че да изглеждат по начин, който не отговаря на реалната ситуация ....
Със сигурност вие си решавате какво да се пуска и какво не на сватбата ви (никой друг не може да го промени), но Dj си има също виждане за нещата и ви информира (не ви го налага)че определен вид музика не пуска. Това не значи че някой ви кара да слушате насила това което съответния Dj пуска и да не слушате вашата предпочитана музика... ?! Затова има много Dj а избора е ваш - кой от всичките отговаря на изискванията ви. Не е нужно да демонстрирате неприязън към някой само защото не отговаря на изискванията ви. Не е коректно при условие че това не се е случило директно на сватбата ви без да сте знаели предварително нито какво пуска, нито каква му е цената. Колегата е постъпил коректно и ви е информирал предварително за всички опции и начина по който работи!!!
Същото се отнася и за цените - как преценявате че цената на съответен професионалист е висока или ниска, след като няма фиксирани цени за подобен вид услуги ?!?! Малко смешно звучи при наличие на израза в това което казвате - пазарна цена - да дефинирате висока или ниска цена ?!
Всички имаме желание да бъдем толерантни един към друг и при условие че в това което сте писали отсъства момент на нетолерантно отношение от страна на Dj, моля приемете моя съвет и коригирайте поста си.
Vlad, представете си ако ние започнем да обсъждаме младоженците и в каква светлина сме ги видяли на предварителните срещи, а повярвайте ми има какво да се сподели и в обратния ред... smile

Поздрави и щастлив семеен живот !!!
« Последна редакция: февруари 09, 2017, 11:11:08 от DjNick Mc » Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: февруари 09, 2017, 11:48:25 »

Vlad ,поздравления за добрия избор. Ние също се доверихме на Злати Петров,който направи уникален купон на нашата сватба! Има усет към предпочитанията на гостите и страхотно лично отношение към младоженците.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines