Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:48:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194061 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #300 -: януари 19, 2016, 12:52:03 »

  ............. Да попитате дали той ще изготви сценарий на вечерта и кога ще Ви го изпрати,.........................................

Svatbena_agenciq_Melodica,
Не е коректно да подвеждате младоженците ?!?!
Младоженците са тези които изготвят сценарий за вечерта а Dj го изпълнява!!!
« Последна редакция: януари 19, 2016, 12:56:00 от DjNick Mc » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #301 -: януари 19, 2016, 16:43:01 »

  .......... и с булки от форума тук, кои DJ как се справят и пр. ..........

Който не го мързи да чете и се порови в темите малко назад ще види, че всъщност всички известни имена са достатъчно добре коментирани от самите булки smile .Но за жалост доста от булките решават, че трябва да си пуснат въпросите директно, защото.................... просто не им се чете smile
Активен
radity85
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #302 -: януари 20, 2016, 13:42:48 »

Ето и един съвет от мен, когато става въпрос за ресторанта:
Всички тези до болка познати мелодии като Вагнер, Клайдерман, разни сватбени маршове и църковни песнопения, мелодии от времето на Луи 16 като Jeremiah Clarke, вече не носят позитивни емоции и градация на настроението !!!
Използвайте всеки един момент и възможност да настроите гостите си на вълна - НАСТРОЕНИЕ И КУПОН а не на - поредната шаблонна сватба !!!

За протокола -
Това е мое мнение - никого не задължавам да го приема за правилно !!! :)


Много съм съгласна с теб  :bravo: :bravo:
« Последна редакция: януари 20, 2016, 17:17:24 от Teo » Активен
radity85
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #303 -: януари 20, 2016, 13:43:41 »

Аз искам да питам за съвет, когато си избираме DJ какво точно да търсим  :angry:
« Последна редакция: януари 20, 2016, 17:17:30 от Teo » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #304 -: януари 21, 2016, 03:17:53 »

 Offtopic Е ти ми изкърти плочките с този въпрос направо smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #305 -: януари 21, 2016, 17:19:27 »

Зависи какво имаш предвид...  Всеки търси нещо различно! Аз търсих веселяк, купонджия, но не клоун, човек на който ми харесва тембъра на гласа, който да не е скован и който да се съобрази с желанията ми, мо да се чувства достатъчно свободен да вметне негови идеи.
Проведох срещи с 5 ДЖ, харесахме двама и в крайна сметка избрахме 1. Изключително съм доволна че не спази абсолютно всичко което му бях казала, защото усети атмосферата, имаше непредвидени ситуации и благодарение на неговата компетенция и изобретателност гостите нищо не разбраха и се забавляваха прекрасно. Нямаше асансьорна музика докато обикаляхме гостите... 

Прочети 10-15 страници назад и ще разбереш какво търсиш Wink
Активен
Purple_eyes
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #306 -: март 09, 2016, 10:03:49 »

Здравейте,  момичета. Някой да има наблюдения относно DJ Ivo, Stevie, Emo second, Ivcho или Алекси Петров ? Свързах се с всички тях, и ще имаме срещи, но все пак ако може някой да изкаже мнение, ако е присъствал на сватба с тях, или ги е наемал ?
Активен
BridalDreams
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #307 -: март 15, 2016, 19:28:33 »

Здравейте! Искам да попитам дали някой знае добър DJ който да владее добре английски тъй като нашата сватба ще бъде двуезична и доста от гостите не разбират никакъв български! Ако някой е бил в същата ситуация моля да ми дадете съвет  smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #308 -: март 15, 2016, 19:41:22 »

ДЖ Емил Андреев доколкото знам може да води и на английски и е един от топ ДЖите в София, но от личен опит препоръчвам да наемете преводач, а да изберете ДЖя по артистичните му заложби. Преводач или ваш приятел , който се включва на ритуалите винаги ще се справи по-добре от Джя за когото е по важно да се съсредоточи върху основните си задължения smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #309 -: март 16, 2016, 15:14:56 »

Здравейте,  момичета. Някой да има наблюдения относно DJ Ivo, Stevie, Emo second, Ivcho или Алекси Петров ? Свързах се с всички тях, и ще имаме срещи, но все пак ако може някой да изкаже мнение, ако е присъствал на сватба с тях, или ги е наемал ?
Не разбирам, нали ще се срещнете с тях.  Нямате доверие на себе си и предпочитате да се доверите на някой от форума?

Здравейте! Искам да попитам дали някой знае добър DJ който да владее добре английски тъй като нашата сватба ще бъде двуезична и доста от гостите не разбират никакъв български! Ако някой е бил в същата ситуация моля да ми дадете съвет  smile
Едва ли ще имате полза от англоговорящ ДЖ. Проблема е че няма как сватбата да протече на два езика. Как си представяте, всяка реплика или анонс да се превежда, без значение на кои език? Въпреки това има изход от ситуацията. По някога се налага на всеки ДЖ да се справя с подобни ситуации, даже не на два а на три и повече езици.  Веднъж ми се случи да работя на една сватба, на която присъстваха бизнес партньори на булка от Италия и Германия. Това което направих е официален анонс към тях на двата езика още в самото начало. След това по някое време поздрав с нещо подходящо за тяхната националност, и от време на време по някоя реплика на съответния език. Друго не може да се направи. Иначе сватбата се превръща в конференция с превод в ефир. smile
Активен
InnaRPopova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #310 -: юни 06, 2016, 19:25:06 »

Здравейте! За нашата сватба бяхме наели Dj Bedros. Много сме доволни. Много мил, съобрази се изцяло с нашите предпочитания(колкото и налидничави да бяха на моменти), за всяко нещо се координираше с нас, сватбата премина перфектно! Поздрави и приятни приготовления!
Активен
Meg111
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #311 -: септември 11, 2016, 11:19:19 »

Здравейте,  момичета. Някой да има наблюдения относно DJ Ivo, Stevie, Emo second, Ivcho или Алекси Петров ? Свързах се с всички тях, и ще имаме срещи, но все пак ако може някой да изкаже мнение, ако е присъствал на сватба с тях, или ги е наемал ?


Здравейте, може би се включвам в темата малко късно, но искам да споделя мнение. Преди две седмици присъствах на сватба на която DJ Стиви - Стоян Колев ( https://www.facebook.com/DJ-Stevie-wedding-and-events-449203705146660/?fref=ts ) водеше събитието. Представи се много зле. На срещите преди събитието на приказки беше велик. Не направи нищо от това за което имаше уговорка. Не пожела да усети гостите, дансинга му беше праен, отказа да води игрите на младоженците независимо, че имаха предварителна уговорка както и това, че не обяви хвърлянето на букета от булката. Желая Ви успех в избора на DJ.
Активен
slun4evo4ove
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #312 -: октомври 07, 2016, 09:53:15 »

Препоръчвам нашият Dj - Стоян Петров. Усети гостите още от първата песен, дансингът беше пълен през цялото време, млади  и по-възрастни се забавлявахме заедно до сутринта smile Допълнителното осветление на ресторанта, което той направи, превърна сватбата ни в приказка smile
Всичко беше перфектно от началото до края и наистина оценяваме професионализма.
Активен
bulartis
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


« Отговор #313 -: октомври 22, 2016, 00:49:16 »

Здравейте! Спряла съм се на DJ Ivo, DJ Horhe, Найден Найденов,dj Vale и DJ Стиви....помагаъте моля ви angry
Активен
mariq_999
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #314 -: октомври 22, 2016, 15:17:17 »

Здравейте, мнение за ДЖ Миро ? /гр. Пловдив/ smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines