Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:22:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194063 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #285 -: януари 12, 2016, 10:11:52 »

И в моя списък беше, но беше зает  smile Сигурна съм, че няма да съжалявате  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #286 -: януари 12, 2016, 12:49:34 »

Аз съм с две ръце и два крака за Хорхе - той е УНИКАТ!!!! много е готин, млад, свеж и е адски голям пич smile Направи такъв купон при нас, че никой не искаше да си ходи хахахах
Активен
Indulala
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #287 -: януари 13, 2016, 09:52:30 »

Благодаря много. Ще пробвам Хорхе.
Нямах предвид толкова че трябва да е млад. Всъщност ДЖ може и на 20 години да е но като си облече сиво сако и черна риза някак си спира да ми прилича на дж. Докато може и да е на 60 но ако е с усмивка и собствен стил става.
 Разбирам че е сватба и официално събитие но не държа точно ДЖ да е най официален. Сигурна съм че има двойки които държат на обратното. Аз по скоро предпочитам да се вписва като арт доптлнение.

Може ли също да попитам дали говори английски, тъй като половината сватба са от Англия.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #288 -: януари 13, 2016, 10:19:26 »

Мисля, че да smile Иначе си съобразява ризите с цвета на сватбата хаха  blum
Активен
zlato
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #289 -: януари 13, 2016, 12:54:39 »

Моля за помощ- търся DJ за сватба в Бургас и нямам никаква представа към кого да се обърна.  Благодаря предварително!
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #290 -: януари 13, 2016, 17:01:14 »

Моля за помощ- търся DJ за сватба в Бургас и нямам никаква представа към кого да се обърна.  Благодаря предварително!

Здравей, В мрежата нищо ли не намери? Държиш ли да е от Бургас? smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #291 -: януари 14, 2016, 04:58:46 »

Моля за помощ- търся DJ за сватба в Бургас и нямам никаква представа към кого да се обърна.  Благодаря предварително!

Един от най-добрите в Бургас е Иван Тодоров - https://bg-bg.facebook.com/djIvanTodorov

което естествено не пречи да наемете и колега от всяка друга точна на БГ. Във Варна има около 5-6 имена много добри, от София около 15тина smile
Активен
Zelkata
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #292 -: януари 17, 2016, 23:25:15 »

Здравейте,
Вече и на нас ни е крайно време да си намерим ДЖ, даже като гшедам във форума май сме закъснели. Виждам в темата кои са предпочитаните, но много моля някой с опит да каже какво питате ДЖ на среща с него..? Как разбирате, че това е вашия човек ( в случай, че не сте го виждали как работи на други сватби )? За какви неща трябва да си отваряме очите и ушите и изобщо всякакви съвети относно срещата и избора на ДЖ ще са от полза.
Благодаря!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #293 -: януари 18, 2016, 02:49:12 »

Говорите си с него относно музиката която предпочитате и следите дали е вчас с нея, наблюдавате как се държи и общува с вас - професионално, фамилиарничи, селски, високомерно и т.н. Задавате въпросите които ви вълнуват, обръщате внимание дали ви е симпатичен........ Общо взето много бързо се разбира дали е вашия човек smile .
При избора на младоженец как разбрахте, че е вашия човек, универсална формула има ли?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #294 -: януари 18, 2016, 09:05:17 »

В допълнение на горния пост си говорете и за ритуалите - той ли ги води, как, кога какво, какви игри прави, общо взето няма универсална формула  blum
Активен
Zelkata
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #295 -: януари 18, 2016, 11:37:43 »

Благодаря за съветите. При фотограф ми е малко по-лесно - гледам портфолио, виждам какво ми харесва.. При ДЖ е различно. Ние не сме ходили на много сватби и ни е малко трудно да се ориентираме.

Цитат
При избора на младоженец как разбрахте, че е вашия човек
- за него имах повече време и не съм му плащала  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #296 -: януари 18, 2016, 16:13:02 »

Аз ще кажа как не харесахме един ди джей. На срещата обяснихме програмата ни за деня. Бяхме с реален изнесен ритуал, после поздравления от гостите и съответно отпадна обикалянето по масите. Бяхме категорични, че не искаме пауза за вечеря. Той се опита да ни убеди, че "така се прави". После стана дума, че не искаме поздрави колко и какви деца да имаме... Пак така се правело. Говорихме, че не искаме и радио хитове, с които започват масово сватбите. Тук беше третото "така се прави" и ни изгуби...
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #297 -: януари 19, 2016, 04:00:18 »

Пак добре е постъпил и правилно сте се ориентирали. Трябва да се внимава при тези разговори, защото обикновено разговора протича така:

 - Здравейте, търсим червени домати,
 - Здравейте, можем да ви предложим зелени краставици,
 - Но ние търсим домати, и то червени, така си представяме нашите потребности, не обичаме краставици, не обичаме зеленото,
 - Добре, няма проблем. Ще ги боядисаме и ще ви свършим работата smile

Което е по-лошия вариант, ако ме разбрахте какво искам да ви обясня в горните 4 реда smile

А относно избора на младоженеца:
- за него имах повече време и не съм му плащала  blum

Спокойно, цял живот само това ще правиш. Не всичко се плаща в кеш -  труда, чувствата и отношенията са много по-скъпи smile
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #298 -: януари 19, 2016, 11:13:10 »


   Здравейте! В подкрепа на горните постове бихме казали, че най-важното е той да се съобрази с Вас и желанията Ви, а не да Ви кара и да настоява на своето. Важно е да попитате как процедира при правенето на различните ритуали, игри и поздрави. Да попитате дали той ще изготви сценарий на вечерта и кога ще Ви го изпрати, все пак е добре да знаете кое, кога ще се прави. От поведението на самата среща, можете да си извадите изводите и как ще се държи на сватбата. Важно е да уточните какво искате да слушате и какво не на празненството, а още по-важно е той да не оспорва решението Ви да не се пуска "Бяла роза" например. Не е лошо да се посъветвате и с близки, а защо не и с булки от форума тук, кои DJ как се справят и пр. Така ще имате препоръки и ще сте по-сигурни, че няма нещо да се провали през вечерта. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #299 -: януари 19, 2016, 11:24:05 »

Ще кажа как протекоха нещата с нашия ДЖ - харесах го от много коментари тук, а и на други места в интернет пространството, звъннах му, каза, че е свободен за нашата дата, уговорихме си среща и с друг не сме се и виждали просто защото много ни грабна smile Обясни ни кое как протича, именни ритуалите, игрите, програмата за вечерта, разпита ни за музикалните предпочитания, неща които задължително искаме и съответно такива, които не искаме, даде ни визитка и ни даде около 1 седмица да си помислим, като каза, че ако има запитвания в този период за същата дата ние ще сме с предимство понеже сме първи smile Обадихме му се на следващия ден, изпратихме капарото по банков път и го резервирахме smile Следващата ни среща беше в седмицата преди сватбата, тогава вече бяхме уточнили с ММ всички игри които искаме, песен за първи сватбен танц и тн, отново преговприхме с него всичко,  той си записа всяка информация, която сметна за важна smile Пратихме му песните, които искаме да чуем и така  Wink Много пъти съм казвала, че това е едно от най-добрите попадения за сватбата ни   Wink Успех  good
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines