Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:30:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194036 пъти)
 
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #240 -: юни 09, 2015, 12:01:48 »

Хаха, това не го бях обмислила, но да и такава стратегия не е зле да има - за да пратим всички вкъщи lol

За състезанието не съм решила на 100% има варианти и комбинации smile зависи как се развият нещата и когато ми потвърдят девойките и съответно младежите ( че те ще са по трудни  beating и ще трябва сигурно подкрепа (с по високо % съдържание) ще решим.

Вариантите са dance off - шаферки с/у шафери - песните есте са подбрани предварително. Примерно за момчетата - beyonce all the single ladies  blum а момичетата примерно backstreet boys smile имам няколко песнички за сега, но тепърва ще съставяме плейлиста. Друг вариант е различни стилове музика и на всяка песен да се сменя партньора най- убедително представилите се или който остане последен (без да повтря партн) да получи приз мис/мистър купон или нещо такова. Въпроса е дали ще се получи, че повечето ми пр са мн луди и помежду си ще стане супер, ама на ММ някак си не толкова, а не върви да не ги вкл.  nea

Отворена съм за др предложения МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ  yahoo
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #241 -: юни 10, 2015, 09:22:52 »

Преди да си ги питала, не ги отписвай. Ще се изненадаш хората колко са отворени за подобни неща. А ако наистина  толкова не искат, направи го без тях, но в различен вариант- само за шаферките.
Можеш вместо конкурс Мис/Мистър, да направиш нещо от вида на "Часът на шаферката"  huhhuh.gif ?
Може пак да е с нещо като надтанцуване между тях на различни стилове, даже и един казачок да им пуснете по средата на песните, поне за всички други ще е забавно да гледат как дами с роклички и на токове правят опит за клякане  pardon И накрая за победителката наградата може да е мини було. Не да купувате някое за 80 лева! Малко плат (там за 5 лева) и едно гребенче от 1-2 лева примерно, зашиваш го, и слагаш после колкото да и се мятка в косата  girl_wink
Нещо подобно... Та винаги има как да го направиш и без шаферите  smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 24, 2015, 13:58:44 »

След като нашата сватба мина искам да споделя мнението си за дж-Злати Петров good
Направи страшен купон, имаше изключително лично отношение към нас и нашите гости. Съобрази се с всички наши желания и прищевки,включително и желанието на булката той да поведе едно хоро  Bravo.
С две ръце го препоръчвам  good
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 25, 2015, 13:15:57 »

Влизам в темичката, за да споделя мнението си за DJ-я от нашата сватба. Както всички казваха, така и ние се убедихме - DJ Стоян Петров е супер!!! Изпълни ролята си страхотно! Страхотното настроение, професионалното отношение и коректност по време на тържеството на нашия сватбен ден. Всичко беше на много високо ниво.
Нямаше излишни приказки, не събираше вниманието си върху себе си, по-скоро ръководеше настроението скрито зад пулта. Беше чудесен!
Когато стане дума за DJ-я на сватбата ни, всеки един от гостите казва: "DJ-я беше върха!", "DJ-я беше страхотен!"
Препоръчвам го с 2 ръце!
Активен
Petenchen
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #244 -: юни 27, 2015, 20:10:37 »

Помощ, търся dj свободен за 02.08.15 за вечерна сватба в София. Благодаря предварително.
Активен
Petenchen
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #245 -: юли 03, 2015, 15:48:29 »

Помощ, търся dj свободен за 02.08.15 за вечерна сватба в София. Благодаря предварително.

Спряхме се на Хорхе, дано всичко мине по план  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 03, 2015, 15:50:44 »

Имате късмет, че е бил свободен.. Хорхе е супер, надявам се да оправдае и нашите очакванияяя и в самия ден... yahoo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #247 -: юли 03, 2015, 15:52:46 »

Ехееее и ние сме с Хорхе  heart Засега впечатленията ми са супер, очакванията големи, така че да му мисли  pardon
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #248 -: юли 03, 2015, 16:37:40 »

Хорхе е един от най-добрите ДЖ, прави страхотен купон. Но в това обсъждане има един психологически момент. Ако наемете един слаб ДЖ и сте настроени резервирано , а той се справи, вие ще сте доволни. Ако наемете един Топ ДЖ и той се справи отлично, но вие сте настроени с много големи очаквания, може и да не сте чак толкова доволни. А купона зависи освен от ДЖя и от................... гостите и вас. Затова аз съветвам за всичко(не само ДЖ) да не се подхожда с големи суперлативи, а с по-нормални очаквания за да има възможност да останете приятно изненадани след събитието smile Обратния вариант също е е добър -  недейте да подхождате и предубедено и резервирано в стил " абе тоя май нищо няма да свърши". Това просто като съвет, сватбата е мероприятие свързано с огромно психическо натоварване и всяко едно ваше настроение и нагласа са много важни!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 03, 2015, 17:57:04 »

Абсолютно съм съгласна с горния пост. good Даже ще дам пример с нашата сватба, която беше миналия месец в Русе.
Избрахме DJ (Пламен Стойчев -Паци), който не е сред най-популярните в града. От агенцията направо откачиха, че няма да сме с "най-добрия" според тях. Говориха куп глупости, разубеждаваха ни една камара време да изберем техния фаворит. Добре че не склоних! Всички бяха предубедени, а накрая нямаше песен, на която да не танцуват хора. Ние останахме супер доволни от него, в последствие наш приятел, който му е и колега, ни разказа, че е търсил дискографиите на списъка с изпълнители, които му изпратихме. Беше се постарал максимално добре и покри всичките ми претенции. И въпреки недоброто здравословно състояние се справи повече от отлично за нас.  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #250 -: юли 03, 2015, 19:49:55 »

И аз съм съгласна, че не трябва да се пренавивам, но просто изключително много ни допадна и затова така съм настроена Wink Както и да е, пожелавам на всички булки прекрасни сватби и незабравими емоции, независимо от избора на ДЖ  danceg
Активен
tedi_
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #251 -: юли 04, 2015, 13:03:06 »

Препоръчайте някой много добър DJ от Пловдив, който да е перфектен водещ.Най-силно ни впечатли DJ Алекси, на две сватби които той водеше страшно емоционално момче и уникален шоумен,но е зает и за двете дати, които можехме.Искаме много добър DJ, който да пуска всякакъв тип музика и да прави шоу.
Събирам мнения за DJ Jan.
Активен
nelly
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #252 -: юли 06, 2015, 12:26:30 »

За коя дата става въпрос  дж ДЖЕРИКО прави страхотен купон.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юли 06, 2015, 15:22:01 »

Включвам се и аз с мнение  blum Става въпрос за Стара Загора, водеща ни беше Ваня Лозанова, а DJ беше Даниел. Ужасно доволни сме от тях, стана страхотен купон и дансингът беше пълен през цялото време.  Bravo Не бяхме давали никакви предварителни списъци с песни, доверихме се изцяло на опитът им и не съжаляваме изобщо smile
Активен
shasi
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #254 -: юли 22, 2015, 22:01:10 »

Ние се доверихме изцяло на екипа на агенцията и останахме многооо очаровани от техният DJ. Казва се Драгомир Йончев и работи съвместно с негов колега,които през цялото време е зад пулта, а Драго водеше цялата сватба. За нас беше много важно DJ,който все пак е и водещ да има добра визия, дикция и умерен в говоренето...понеже преди да ги наемем се срещнахме с какви ли не типове от пълни неграмотни селтаци по хавайски ризи, джапанки..и шкембаци. Хахаха беше много забавно  bad bad bad Останахме много доволни и от двамата, направиха страхотни игри, воденето на всички ритуали беше на ниво и улучиха в десятката с музиката и най-важното, че гостите пръскаха дансинга по шевовете  danceg danceg danceg danceg
Сега сестра ми го ангажира за нейната сватба и сме много хепи :-) Със съпруга ми го препоръчваме горещо.
Ето неговите контакти 0878 13 97 17 или по-сигурно през агенцията, собственичката е много готина и ще ви даде тяхните контакти
https://www.facebook.com/VDWeddingAgency
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines