Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:20:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194040 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #210 -: април 14, 2015, 20:02:12 »

Спокойнооооо smile Всички ще си отворят тефтерите с контактите, само кажи кога ти е датата smile
Активен
DJack1
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #211 -: април 15, 2015, 14:40:52 »

Adellina_ady моля, изчистете си пощенската кутия. smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #212 -: април 15, 2015, 22:12:58 »

здравейте момичета, имам много голям проблем сигорно званях на 10 дж и всички са заети .  Званях на хорхе, двамата Емиловци, Найден Найденов, Митко Томанов- малкия, и още куп и вече сум много отчаяна . Готова съм да отменя сватбата защото не искам да се изхвърлим със сумати пари и накрая гостите да си седят по масите и да си тръгнат в 8 часа. Моля Ви помогнете ми , препоръчайте ми някой от който имате добри впечатления
А на мен звъня ли??? pardon pardon pardon
Активен
elle2
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #213 -: април 23, 2015, 22:38:26 »

Здравейте, какво мислите за диджей Стиви, Стоян Колев? Благодаря предварително.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #214 -: април 25, 2015, 23:09:42 »

Здравейте, какво мислите за диджей Стиви, Стоян Колев? Благодаря предварително.

elle2, пробвах да ти пиша току-що, но ти е пълна кутията. Драсни един ред, като поизтриеш нещо. Wink
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #215 -: май 24, 2015, 01:55:25 »

  :offtopic:Сватбеният сезон започна с изключителна сериозност от страна на младоженците. Забелязвам през тази година една интересна тенденция. Елитните Джй леко са завишили цената спрямо миналата година, но за сметка на това приятно ме изненадва чувствително завишеното качество на предлаганата услуга. Докато при общата маса Джи работещи на принципа на ширпотребата се забелязва леко понижение на цените, придружено с все по-голямо занижение на качеството на предлаганата услуга. Та когато на едно място цената е 100-120лв на час, а на другото е 40лв на час, не си правете илюзията, че просто единият работи по-евтинко, ей така, щото му е хрумнало, че трябва да го играе добрият самарянин smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: май 24, 2015, 19:30:30 »

Много добър  good пост и изобщо не мисля, че е  Offtopic !
Но все пак трябва да се вземе и под внимание къде се провежда сватбата. Цените в София са едни, в другите краища на България са малко по-различни. Постът е полезен и ще допълня, че при първоначалното проучване, младоженците трябва да вземат под внимание как са цените в техния регион. Всичко това важи с пълна сила не само за DJ, но и за всички останали подизпълнители в сватбата.
Активен
elfinka
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #217 -: май 25, 2015, 16:54:51 »

Здравейте,
някой може ли да ми даде мнение за DJ Vicky
https://www.facebook.com/DJVicky.bg?fref=nf
Благодаря give_rose
Активен
bibi5555
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #218 -: май 27, 2015, 18:18:08 »

Здравейте

Моля за помощ, сватбатани е на 15 Авг. малко остава единствено не съм си намерила Dj. Моля препоръчайте ми Dj във Варна който да е добър и да не иска 500 лв. Тези цени ми се струват доста пресилени за 5 часа работа при положение че аз ще му дам музиката която искам да пуща  nea

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: май 27, 2015, 19:05:42 »

Щом не те интересува, професионалното му мнение и избор на музика, а ще му дадеш твои песни.. След, като не ти се дават пари, защото за труда се заплаща.. Понеже не може да искаме в нашите си професии, високо заплащане и да сме ценини, а като опре да даваме парите си на други професионалисти, да се стискаме.. Е най-добре, според мен да си платиш 100лв., на някой твой приятел, който да следи дали плейлистът ти върви, ако има някакъв проблем и спре, да го пусне пак..

Нищо лично, темата е коментирана безброй пъти, но просто поста ти ми идва малко в повече като изказ...
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #220 -: май 27, 2015, 22:43:41 »

Здравейте

Моля за помощ, сватбатани е на 15 Авг. малко остава единствено не съм си намерила Dj. Моля препоръчайте ми Dj във Варна който да е добър и да не иска 500 лв. Тези цени ми се струват доста пресилени за 5 часа работа при положение че аз ще му дам музиката която искам да пуща  nea

 funnytooth funnytooth funnytooth

Ще ме уморите от смях!

Абсолютно си права!!! Това наистина са много пари, ако ти ще му даваш музиката, а той само ще я пуска.  Щом е така, защо ти е добър ДЖ? Мисля че в този случай не ти трябва добър професионалист.  Начинаещ също би се справил с това, което искаш.

В случай, че не искате да рискувате с начинаещ мога да ви помогна да разберете защо професионалистите взимат повече пари от начинаещите.  
Какво означава начинаещ ДЖ? - Обикновено бивш сервитьор, готвач и т.н.(който обикновено не го бива в това, което прави) си купува от Техномаркета някаква домашна техника на изплащане и започва да се пробва. Ако след първия път оцелее,  той и техниката му, значи вече е "добър" ДЖ (според него) и при това положение може да продължи.

При професионалистите нещата са по-различни. Обикновено, в повечето пъти са свързани по някакъв начин с музиката - бащите им са били ДЖ или са деца на музиканти, завършили някакъв профил в Консерваторията или някакво музикално училище и т.н. Освен това има доста неща които са необходими за да работиш професионално. Има една програма VIRTUAL DJ, която струва около 700лв. Ще ви трябват още, 1 или 2 лаптопа. Единият от които трябва да е с много добри параметри. Обикновено добрите ДЖ имат в склада си техника за минимум 10 000лв. Казвам минимум защото аз познавам такива чийто складове са с техника за 50-100хил. и дори над 300 000лв. Разбира се не на всяко участие се носи цялата техника, но това е инвестиция, която трябва да се възвърне от тази работа. Освен това тази техника непрекъснато се обновява, защото остарява морално. Непрекъснато излизат нови и по-добри модели. Освен материалната инвестиция добрите ДЖ и Водещи на  музикално-артистични събития, съчетавайки две професии в една (озвучител-монтажист и водещ) са инвестирали години в своето обучение, така както е при всички професии. Хамалската работа също не е никак малко. Представете си, че трябва да наемете хамали, за да натоварят един бус с техника, да го разтоварят в ресторанта и после по нощите да натоварят всичко обратно и да го върнат, където е било. Колко ли би струвало??? ДЖ-я върши и тази работа. Особено тежко е след като, всичко свърши по малките часове на нощта а той е скапан от работа. Всички отиват да си лягат, а той започва на ново да демонтира, събира апаратурата и да товари и разтоварва. Спирам до тук защото темата е дълга. Надявам се, това което написах да ви даде някаква яснота по отношение на това защо услугата струва толкова.
Успех на всички give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: май 27, 2015, 23:09:18 от AIVEN » Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #221 -: май 28, 2015, 08:56:21 »

Здравейте

Моля за помощ, сватбатани е на 15 Авг. малко остава единствено не съм си намерила Dj. Моля препоръчайте ми Dj във Варна който да е добър и да не иска 500 лв. Тези цени ми се струват доста пресилени за 5 часа работа при положение че аз ще му дам музиката която искам да пуща  nea



Дж-ят е един от най - важните на една сватба, поне според мен. Ако си се спряла на избор на Дж, то знай че той не само " пуща" музиката, той задава основното настроение на сватбата, той води купона, водене на игри,приобщава хората към събитието, пуска  закачки и прочие ... Ако смяташ, че само с пускане на музика купон ще стане, то тогава вземи в предвид мнението на AIVEN, ако все пак решиш че парите си заслужават то тогава препоръчвам нашия Дж - Дидо ! Това бяха едни от най - заслужените пари, които дадохме от цялата сватба и пак бих ги дала : )
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #222 -: май 29, 2015, 09:28:06 »

Здравейте

Моля за помощ, сватбатани е на 15 Авг. малко остава единствено не съм си намерила Dj. Моля препоръчайте ми Dj във Варна който да е добър и да не иска 500 лв. Тези цени ми се струват доста пресилени за 5 часа работа при положение че аз ще му дам музиката която искам да пуща  nea



Ето го вашият човек !!! Ако е свободен веднага го ангажирайте.

https://www.youtube.com/watch?v=A0lKwyja13Y
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #223 -: май 29, 2015, 11:48:58 »

Здравейте

Моля за помощ, сватбатани е на 15 Авг. малко остава единствено не съм си намерила Dj. Моля препоръчайте ми Dj във Варна който да е добър и да не иска 500 лв. Тези цени ми се струват доста пресилени за 5 часа работа при положение че аз ще му дам музиката която искам да пуща  nea



 :offtopic:Имам страшен проблем от както напълнях и прехвърлих 40те. Моля препоръчайте ми мацка (любовница), която да е супер готина и да не иска много пари. В смисъл, защо да я водя в МОЛА да и купувам дрехи, като и без това мен ме интересува гола. А и защо да харча по нея, и без това вечерта работата трябва да си я свърша сам smile

Да , съжалявам за грубата ирония, но................... няма в никоя сфера добър, който не иска пари. Това беше по времето на Социализма, който вие от младото поколение много силно ненавиждате.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: май 29, 2015, 14:02:57 »

 Offtopic Добро включване Делийски, пък макар и малко цинично  funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines