Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:08:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 193981 пъти)
 
Desito88
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #150 -: февруари 11, 2015, 16:24:10 »

Здравейте на всички!След дълго лутане в интернет пространството GROAN  реших и аз да се обърна за помощ към вас.Сватбата ни е ще бъде в Пловдив  на 13.06 тази година,но все още нямаме диджей.Звъняхме на Миро,Милко,Дидо,Алекси и Джерико,но всички те са заети на тази дата.Моля ако някой има впечатления от друг диджей да сподели,че вече доста се отчаяхме.Всичко друго е уредено и направо сме без изход!Благодаря ви предварително!
Активен
vera_ivanova_19
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #151 -: февруари 11, 2015, 17:45:15 »

DjNick Mc сега забелязвам,че вие сте Найден Найденов с повече от 550 публикации в този форум.Надявам се да ме извините за мнението което изразих за вас в тази тема и да не ви навредя много на комфорта на който виждам,че се радвате тук.Не ви нападам както вие мен,само си изразих мнението си.Мисля,че всеки има право на това в този форум.За да не ме наричате кОЛЕГА казвам се Вероника Иванова.Номера ми е 0885507471.Не вдигам на непознати номера но може да направите справка в Мтел.Телефона се води на името на бъдещия ми съпруг-Светослав Живков.Опитах да потърся мнение за дисководещ във специализиран за това форум.Веднага ме нападнахте.Отскоро съм но оставам с впечатление,че форума е частен и тук си пишете само кОЛЕГИ.
За справка: сватбата на която присъствахме и вие бяхте водещ беше миналата година лятото в Рибарица-комплекса "Света Екатерина".
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #152 -: февруари 11, 2015, 18:11:16 »

..................Не вдигам на непознати номера................... но може да направите справка в Мтел...................Опитах да потърся мнение за дисководещ ..................За справка: сватбата на която присъствахме и вие бяхте водещ беше миналата година лятото в Рибарица-комплекса "Света Екатерина".

- Не уцели!!! Миналата година не съм бил в Рибарица - а това че на скоро съм качил снимки във  фейса с лятна сватба от Рибарица ти е изиграло лоша шега в предположенията че ще познаеш кога съм бил в Рибарица за да изглежда достоверно.
- В двата ти "смислени" поста няма търсене на мнение - само оплюване Дж !!!
Давай следващата версия, може пък да уцелиш без да искаш.

Цитат:
- DjNick Mc сега забелязвам,че вие сте Найден Найденов .... Но ме помниш от несъществуващата сватба от миналата година на която съм се представил зле - технически и сценично Wink

Пак апелирам вместо да оплюваш колегите и да занимаваш бъдещите младоженци със себе си, си напиши името да те търсят директно.

Спирам до тук и съжалявам че отново ангажирах темата за подобни дебати.
« Последна редакция: февруари 11, 2015, 18:56:26 от DjNick Mc » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #153 -: февруари 11, 2015, 20:00:06 »

DjNick Mc Bravo Bravo Bravo

Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #154 -: февруари 11, 2015, 20:03:45 »

Сребърни и златни сватби съм водил няколко, но Диамантена сватба все още не съм. 75 год. щастлив семеен живот, на колко ли години би трябвало да са празнуващите smile
Става дума за 60 гдишнина от сватбата.
Вместо младоженци използваш ли друго определение? Има ли някакви специални ритуали на мястото на традиционните? Идеи за водене? smile smile smile
P.S. Може и на лични. Благодаря smile
« Последна редакция: февруари 11, 2015, 20:06:51 от AIVEN » Активен
vera_ivanova_19
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #155 -: февруари 11, 2015, 20:43:07 »

Извинявам се на djNick Mc за погрешната информация която подадох.Сватбата беше септември 2013.Не смятам да влизам повече в спорове.Просто изразих мнението си.Съжалявам ако обидих някой.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #156 -: февруари 11, 2015, 21:03:31 »

Здравейте на всички!След дълго лутане в интернет пространството GROAN  реших и аз да се обърна за помощ към вас.Сватбата ни е ще бъде в Пловдив  на 13.06 тази година,но все още нямаме диджей.Звъняхме на Миро,Милко,Дидо,Алекси и Джерико,но всички те са заети на тази дата.Моля ако някой има впечатления от друг диджей да сподели,че вече доста се отчаяхме.Всичко друго е уредено и направо сме без изход!Благодаря ви предварително!
Има тема "Сватба в Пловдив" на която в началото са написани повечето известни агенции, фотографи, видеооператори, DJ и др. полезни линкове:

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36020.0.html
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #157 -: февруари 11, 2015, 21:53:37 »


Този пост го запомнете много добре! Ако мога ще ви дам мнение за колега, но няма как да напиша нещо лошо или отрицателно. Всичко е субективно, на мен не ми допада, на други може да се хареса, всеки трябва да прецени са себе си. Например в темата за фотографите много се препоръчва едно име, но моето мнение хич не съвпада с това на булките. Виждал съм цяла сватба на колегата и по моите разбирания се явява чиста проба мошеник, защото това което е получило момичето доста се отличава от добре пробраното портфолио на сайта му. Само че булките от форума са доволни и то не една а няколко. Дали те не виждат това, което виждам аз или са на друго мнение, просто не е важно. Важното е че в случая, даже и да искам нямам право да давам негативно мнение smile . Същия случай има и в темата за видеозаснемане. Едина от обсъжданите фирми ............ още ок клипчетата  се вижда, че има известен проблем със хващането на фокуса на кадрите, за филмите да не говорим. Но след като това не пречи на бъдещите им клиенти, означава че моето е субективно. Така и с Джите. Аз личон не коментирам избирателно, както ни обвини една потребителка. Коментирам на принципа - или добро (ако е безупречно добро) или нищо smile

Щях да подмина и Вашия пост с усмивка, както този на milenkata, но мисля че е редно да изкажа мнението си по това уточнение, което направихте!!! Аз не съм от хората, които нон-стоп се регистрират по сайтове, защото си нямат работа. Регистрирах се тук, защото мисля, че мога да получа мнения за предстоящата ми сватба за неща, за които няма как по друг начин да събера такива. Забелязах, че тук има регистрирани потребители, които са добри и явно предпочитани в сферите, в които работят, както и такива на булки, които са с регистрации отдавна и явно имат познания за повечето неща. Та водена от тези мои наблюдения, помолих за информация, мнение или каквото и да било за даден ДЖ, което не означава, че на всяка цена очаквам всеки един да ми даде отговор, но поне за основните неща, професионалистите можеха да споделят впечатленията си, без разбира се ние - новобранците, да ги приемаме за чиста монета. Не знаех, че форумът е само са хвалби и позитивни мнения. Явно грешката е моя, извинявам се за което. Мисля обаче че е мое право, да поискам съвет и ваше право, да изберете дали да ми помогнете в избора за ДЖ, букет или каквото и да било или не.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #158 -: февруари 11, 2015, 22:20:53 »

Здравейте на всички!След дълго лутане в интернет пространството GROAN  реших и аз да се обърна за помощ към вас.Сватбата ни е ще бъде в Пловдив  на 13.06 тази година,но все още нямаме диджей.Звъняхме на Миро,Милко,Дидо,Алекси и Джерико,но всички те са заети на тази дата.
Аз не съм зает, но на мен не сте звъняли. lac lac lac
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #159 -: февруари 11, 2015, 23:22:07 »

................. погрешната информация........Сватбата беше септември 2013......
Нормално е да се объркаш с една цяла година разлика.... нищо работа.
Късно се сети да ми погледнеш в сайта ........Трябваше да си подготвиш домашното по рано......  дано не ходиш и на сватбите с една година закъснение..... че може да се окаже че си на кръщене.....
« Последна редакция: февруари 11, 2015, 23:27:15 от DjNick Mc » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: февруари 11, 2015, 23:32:38 »

Нормално е да се объркаш с една цяла година разлика.... нищо работа.
Късно се сети да ми погледнеш в сайта ........Трябваше да си подготвиш домашното по рано......  дано не ходиш и на сватбите с една година закъснение..... че може да се окаже че си на кръщене.....
funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
е разби ме, просто
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #161 -: февруари 11, 2015, 23:37:58 »

ema6666 Може би нещо не успяваме да те разберем , за да ти помогнем. give_rose Нека пробваме така: какво очакваш от един ДЖ? Какво изискваш от него? Предпочиташ да има повече игри или повече танци на тържеството? Какви са предпочитанията ти за стил музика? Кога е датата на твоя специален ден (така може да елиминираш вече заетите)? Изобщо ако трябва да формулираш какво искаш от ДЖ как би го описала?

Питам те, защото и аз навремето трудно намерих ДЖ и аз като теб търсих доста време мнение за някой , който се оказа че никой от форума май не го познава. blush Има повече подробности в предишната тема, НО когато формулирах какво търся , а не кого момичетата изскочиха с много предложения, различни от стандартните. Пак казвам ДЖ е въпрос на личен избор 3 от най-препоръчваните имена в този форум на мен не ми допаднаха изобщо, така че нищо чудно и при теб да се получава така... give_rose

« Последна редакция: февруари 11, 2015, 23:42:12 от milenkata » Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #162 -: февруари 12, 2015, 09:39:09 »

ema6666 Може би нещо не успяваме да те разберем , за да ти помогнем. give_rose Нека пробваме така: какво очакваш от един ДЖ? Какво изискваш от него? Предпочиташ да има повече игри или повече танци на тържеството? Какви са предпочитанията ти за стил музика? Кога е датата на твоя специален ден (така може да елиминираш вече заетите)? Изобщо ако трябва да формулираш какво искаш от ДЖ как би го описала?

Питам те, защото и аз навремето трудно намерих ДЖ и аз като теб търсих доста време мнение за някой , който се оказа че никой от форума май не го познава. blush Има повече подробности в предишната тема, НО когато формулирах какво търся , а не кого момичетата изскочиха с много предложения, различни от стандартните. Пак казвам ДЖ е въпрос на личен избор 3 от най-препоръчваните имена в този форум на мен не ми допаднаха изобщо, така че нищо чудно и при теб да се получава така... give_rose




Благодаря ти за опита да ми помогнеш, но след като виждам с каква "мъка" и безсмислени постове се стига до някаква реакция от когото и да било, мисля че просто ще се оправям сама, що се отнася до ДЖ. За другите неща, не знам дали бих попитала отново тук или по-скоро ще си чета останалите постове, но ако все пак изпадна в такава ситуация, че да ми трябва мнение за нещо толкова важно, няма да очаквам някой да ми отговори конкретно, защото може мнението да не е позитивно smile Това в кръга на шегата. Отново благодаря и няма да занимавам потребителите с въпросния ДЖ, а просто ще изкажа мнение след сватбата.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #163 -: февруари 12, 2015, 09:50:15 »

Ема, забележи, че там където давам мнение, не пиша толкова много. Кратко , ясно, точно. Негатив не мога да ти споделят колегите, очаква се от булките.Не е коректно от наша страна, пък и както ти казах мнението е субективно. Явно не уцели булка, която го познава. Аз го познавам този колега, работил съм с него. Не мога да дам мнение, беше много отдавна.Върши си работата, но моите изисквания са много високи. Имам едни около 15 имена, които са ми фаворити. Не е сред тях, това е, нищо повече. Ако искаш точно него, виж се с човека, поговорете, ще разбереш много неща.Иначе по общи сватбени въпроси обикновено ще получиш съвети, даже доста smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #164 -: февруари 12, 2015, 12:36:27 »

Deliysky благодаря, така и ще направя. Но знаете много добре, че е полезно все пак да получиш и странично мнение от професионалист. А пък и аз нямам много голям избор вече, тъй като всички "по-добри" дж-и са заети. Нищо де, поне не получих нито една похвала, което ме навежда на мисълта, че не попада в списъка с добрите smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines