Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:39:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194003 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #105 -: януари 26, 2015, 10:46:59 »

Днес се срещнахме с Хорхе на сватбеното изложение и го каапарирахме!!! Ураааа  yahoo yahoo

Юпииии хахахах Казах ли ти smile  tease yahoo Радвам се , че е бил свободен за датата ви - сигурно на 5 двойки го препоръчвам и все беше зает хахах smile Страхотен избор и съм сигурна , че ще ви направи страхотен празник smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: януари 26, 2015, 13:31:28 »

Миленка, ти определено ми помогаш непрекъснато.... Организирам сватба горе долу по твоята хах. Непрекъснато чета и препрочитам темата ти smile  yahoo
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #107 -: януари 26, 2015, 13:41:57 »

Недей , тя темата много нерви носи smile хахах
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #108 -: януари 27, 2015, 00:55:05 »

Cerise,

Може би половината от споменатите пари ще е достатъчна сума за транспорт, но ще си осигурите това, което ви задоволява като изискванията. Има добри колеги на всякъде, но диалекта няма как да го премахнете. А ако е някой по приказлив колега, ще се наслушате от сърце на диалекта.... Преценете си правилно приоритетите !!!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 27, 2015, 02:35:17 »

Cerise,

Може би половината от споменатите пари ще е достатъчна сума за транспорт, но ще си осигурите това, което ви задоволява като изискванията. Има добри колеги на всякъде, но диалекта няма как да го премахнете. А ако е някой по приказлив колега, ще се наслушате от сърце на диалекта.... Преценете си правилно приоритетите !!!
Именно, че малко търпение имам и на абитуриенския ми бал помолих DJ да напусне на средата на "купона" и си продължих с така или иначе предвалително направения от мен playlist. И то след като имахме две предварителни срещи с ясно инструктиране какво да не прави.
Трудно понасям някой да ми сменя думи на песни от типа "Нема по убаво девойче от горнобанче..." и прочие щуротии. Другото, което е - така или иначе сватбата ще е малко по-странна, защото нито аз, нито младоженеца играем хора и ..а някой ме е викнал за "булченско хоро", а е глътнал микрофона. Сватбата си я организирам максимално сама, защото хората трудно ми понасят капризите, но за съжаление няма как сама да съм си водеща и да участвам и като булка biggrin
Но благодаря за мнението.
Активен
Orange
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #110 -: януари 28, 2015, 19:59:08 »

Здравейте, а какво ще кажете за DJ Бедрос?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #111 -: януари 28, 2015, 20:36:50 »

Млад ДЖ с много опит, отдавна в бранша, коректен, интелигентен, прави доста добър купон. Това е накратко smile
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #112 -: януари 28, 2015, 22:41:13 »

 6 месеца трима на брой ДЖ се вихрят в темата с пълна сила, ако погледна преди юли 2014 сигурно ще са си същите герои. Момчета, хайде по някой лев на сайта дайте за реклама, стига със съветите си. То наглост, то алчност, то пълно безочие. Гладни ли сте ? Само не казвайте - не ! Гладен по сайтовете не броди, а работи. И не забравяйте да си платите данъците за 2014 г., булките след като се оженят се нуждаят от болнични, майчинство ,социални помощи, които вие не спомагате да им се платят. Зачетете се по другите теми във форума и ще разберете защо. Попълнете си данъчните декларации и помогнете на всички "бракувани" ! Това , което съм споделил не е шега. На мен лично ми писна да се правите на специалисти, а будалите да издържат клиентите ви десетилетия след като сте се проявили като професионалисти 5 часа. Момчета, към НАП с бодра стъпка, булките имат нужда от вас !
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #113 -: януари 29, 2015, 02:23:32 »

Пачоран, не знам кого визираш, за Бедрос не съм срещал питане досега в тази тема. Затова отговорих на момичето. Ако има булки в темата, нека си кажат мнението.
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #114 -: януари 29, 2015, 09:04:49 »

Отново моля за мнение и впечатления за ДЖ Ивайло Тахчиев.
Активен
Orange
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #115 -: януари 31, 2015, 17:55:59 »

Благодаря за информацията!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 04, 2015, 00:32:42 »

Въпрос имам, не знам за коя тема е обаче.
Колко ориентировъчно вървят тарифите за водещ/а, когато има DJ и водещ отделно?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 04, 2015, 08:28:06 »

от 80-150лв/час за ДЖ и около 200лв за водещ на изнесен ритуал... поне от моите запитвания, това е извадката smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #118 -: февруари 04, 2015, 09:38:56 »

Аз мисля че се пита за водещ  на тържеството.... Много много зависи. В такива случай ДЖ може да ти бъде по- евтин , тъй като само ще пуска музика, без от него да се изисква да води. А водещия е много относителна сума - може да е 5- лв на час, може и да е 5000лв... зависи какво искаш.
На моя позната водещ и беше Стефан Рядков и я одруса с 3600лв за 6 часа. На други познати бяха оркестър с жива музика и бяха 60 лв/час, на трети пък водещи им бяха Планета Хера - около 1500лв им взеха за 6 часа....

Какъв водещ/а искаш? И защо искаш да са отделно ? Има ли причина? blum blum smile smile smile smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: февруари 04, 2015, 10:10:20 »

milenkata, да, след като изпих кафето и прочетох поста отново, осъзнах, какво пита хахахах  good blush
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines