Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:42:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194034 пъти)
 
Tanka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #75 -: януари 09, 2015, 12:47:29 »

Здравейте!
Регистрирах се в този форум, за да изкажа огромната си благодарност към един уникален човек, който беше DJ на нашата сватба. Мисля, че точно тук е мястото, защото виждам, че все още се колебаете кого да наемете. Нашият DJ беше Валентин Тенев. Прекрасен човек и професионалист. Негова беше цялостната грижа за всички пособия и атрибути /платно, цветя, менче и т.н./ и воденето на сватбения ритуал в ресторанта. Вълнуващ, интересен и колкото традиционен, толкова и приятно изненадващ ритуал! Много изненади, прекрасна музика, съобразена с желанието на младоженците и съобразена с хода на сватбата! Ясни предварителни инструкции за всички моменти от празника и топло човешко отношение. Той се превърна за тези няколко часа в част от фамилиите с ненатрапчивото си, но близко отношение, към всеки от "главните герои". Валентин Тенев е от Търговище, но прави сватби в цялата страна. Нашата беше в София. Този човек пристигна в най-големия сняг и студ на 29.12.2014 г. от родния си град, за да направи сватбата ни уникално добра и незабравима!
Много сме доволни и щастливи! Наши приятелски двойки, които присъстваха на тържеството, заявиха категорично, че това е човека, който ще весели и техните сватби! С две думи искам да кажа на тези, които още се колебаят кого да наемат, че няма да сгрешат ако се обърнат към Валентин Тенев. Той е интелигентен човек, който ще се съобрази с вашите желания и ще направи сватбата ви такава, каквато си я представяте!
Надявам се, че не прозвучах прекалено приповдигнато, но наистина все още се вълнуваме от преживяното! Благодарим ти Вальо, за това че ни причини това щастие!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 13, 2015, 12:40:20 »

Момичета, препоръчайте ми диджей за София. Бях се спряла на Стоян Петров или Емил Андреев, но за съжаление са заети за нашата дата. Искам основно ретро и рок музика и интелигентен диджей, който има усет към музиката и няма да пуска тъпи шегички. Wink


Чувала съм само позитивни коментари за Найден Найденов от познати, моля някой да даде коментар, ако има впечатления. Ние също сме в процес на избор, за сега сме се насочили към Стоян Петров, Емил Андреев ( за сега са свободни за нашата дата) и въпросния Найденов.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #77 -: януари 13, 2015, 13:50:43 »

Найден е много точен няма да сбъркате...  good Ние се колебахме между него и Хорхе. И двамата са страхотни ДЖ, и въпреки че не наехме Найден останахме с прекрасни впечатления от него. Уредете си среща, пък ще видите дали е вашия човек
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #78 -: януари 13, 2015, 15:59:04 »

Ние наехме Найден за нашата сватба, стори ми се много точен човек на срещата :-) NO
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: януари 14, 2015, 14:07:59 »

Ние наехме Найден за нашата сватба, стори ми се много точен човек на срещата :-) NO

Предполагам си искала да напишеш  good good good smile Ще си уговорим и ние среща с него, щом вече от познати и от вас, само положителни коментари получавам... Добре е!
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #80 -: януари 14, 2015, 16:23:29 »

А, да, объркала съм човечето  blush
Активен
LoveMe
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #81 -: януари 20, 2015, 12:43:14 »

Здравейте, дами smile

На мен също ми предстои сватба тази година - ще бъде през юни и както можете да се досетите добрите подизпълнители вече са заети...След като прочетох вашите коментари, се свързах с най-препоръчваните DJ, но са заети. Единствено DJ Злати Петров е свободен за нашата дата. Та, исках да ви питам - някой има ли впечатления от него?

Ще ви бъда много благодарна, ако споделите мнение smile

P.S. Сватбата ще бъде в София
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 20, 2015, 12:49:53 »

Здравейте, дами smile

На мен също ми предстои сватба тази година - ще бъде през юни и както можете да се досетите добрите подизпълнители вече са заети...След като прочетох вашите коментари, се свързах с най-препоръчваните DJ, но са заети. Единствено DJ Злати Петров е свободен за нашата дата. Та, исках да ви питам - някой има ли впечатления от него?

Ще ви бъда много благодарна, ако споделите мнение smile

P.S. Сватбата ще бъде в София

На мен не ми го препоръчаха.
Активен
LoveMe
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #83 -: януари 20, 2015, 12:51:33 »

На мен не ми го препоръчаха.

А казаха ли защо? smile Иначе благодаря за мнението!
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 20, 2015, 12:53:16 »

Не,просто им се доверих без да питам,защото бяха единодушни.
Активен
LoveMe
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #85 -: януари 20, 2015, 13:05:35 »

Не,просто им се доверих без да питам,защото бяха единодушни.

Благодаря! Някой друг с впечатления от DJ Злати Петров?
« Последна редакция: януари 20, 2015, 13:40:06 от LoveMe » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #86 -: януари 20, 2015, 13:48:49 »

Благодаря! Някой друг с впечатления от DJ Злати Петров?

Добър Дж е и се справя, както трябва  good
« Последна редакция: януари 20, 2015, 13:51:02 от DjNick Mc » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #87 -: януари 20, 2015, 14:58:00 »

Благодаря! Някой друг с впечатления от DJ Злати Петров?

Аз имам нение. Един от любимите ми ДЖ. Прави много як купон, което е добре за мен, защото филмите ми ставам много динамични и интересни smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #88 -: януари 20, 2015, 23:14:47 »

И от мен един глас за Злати
 good good good
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #89 -: януари 21, 2015, 19:58:19 »

Здравейте. Някакви отзиви за ДЖ Ивайло Тахчиев? Препоръчаха ни го, но никъде не виждам информация за него из нета. Моля да споделите мнения, ако някой е присъствал на сватба, водена от него. Притеснявам се да не е основно диско дж...Благодаря предварително Wink
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines