Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:19:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194031 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #60 -: ноември 12, 2014, 23:14:04 »

Здравейте, ние се колебаем между ДЖ Стоян Петров и ДЖ Емил Андреев ? smile

Който и да изберете от двамата няма да сбъркате !!! good
Активен
audace
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #61 -: ноември 13, 2014, 08:42:43 »

Здравейте, някакви отзиви  от ДЖ Станислав Жеков и ДЖ Иван Тодоров?
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #62 -: ноември 14, 2014, 17:55:05 »

Здравейте, някакви отзиви  от ДЖ Станислав Жеков и ДЖ Иван Тодоров?

ДЖ Иван Тодоров e един от водещите сватбени Дж в Бургас и региона. Много добър избор !
Активен
audace
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #63 -: ноември 14, 2014, 22:04:04 »

А за Станислав нещо ?
Активен
Anate
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #64 -: ноември 21, 2014, 10:40:09 »

Moje li da mi preporuchta dobri DJ za Plovdiv? Blagodarq Vi
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: декември 03, 2014, 10:32:18 »

Аз да се похваля, че ангажирахме DJ Стоян Петров  hurrah hurrah. Първо се срещнахме с него за неангажиращо запознаване. Стори ми се културен човек, който си разбира от работата. Разпита ни накратко за музикалните ни предпочитания. След това ни описа как протича забавата в ресторанта с различните ритуали, които се правят. Ние и двамата с Милото не сме много наясно кое и как се прави, но пък имаме време да поручим нещата Wink
Активен
lyubenov
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #66 -: декември 07, 2014, 02:45:59 »

Аз да се похваля, че ангажирахме DJ Стоян Петров  hurrah hurrah. Първо се срещнахме с него за неангажиращо запознаване.

Отличен избор Wink good
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #67 -: декември 09, 2014, 10:25:22 »

Здравейте, момичета!

  Това е първият ми пост във форума. Предстои ми сватба в началото на юни и започвам да ангажирам фотограф, диджей и т.н. Вече започвам да се притеснявам, че съм се забавила много, с фотографа имахме известни перипетии докато намерим някой, който ни харесва наистина и е свободен за датата. Всички вие сте активни от толкова рано, че е малко стресиращо за новобранците като мен! biggrin
  Обръщам се към вас с молба за помощ относно избора на DJ. Сватбата ни ще е в Пловдив, така че ме интересуват хора от района. За мен музиката е от огромно значение и бих искала да намеря някой, който е едновременно професионалист, но заедно с това ми дава свобода да определя стила, в който ще се движи вечерта. Баналните сватбени плейлисти не са ми по вкуса. Бих искала повече джаз, рок, суинг, соул, фънк. Търся някой, който няма да се засегне ако му дам списък с музика, и заедно с това ще прояви творчество в подредбата, допълването и поднасянето на моите избрани неща. Опитът на мои приятелки ми е показал, че намирането на такъв човек е една нелека задача. За това имам нужда от вашите насоки и мнение.
  Предварително благодаря!
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #68 -: декември 10, 2014, 01:38:14 »

Намирането на такъв човек е една нелека задача, задължително с много опит, познания и умения, както и много богата и качествена фонотека и апаратура. Не са много DJ-те в Пловдив, които да отговорят на вашите сериозни изисквания, помислете и за изпълнения на живо от музиканти работили в чужбина, дуо или трио или група, стига да може да си го позволите финансово, това е най-добрия вариант. На коя дата ви е тържеството, започнете от там, защото е възможно точно този, който е подходящ за вас, вече да е поел ангажимент. Ако мога да ви бъда полезен с нещо, пишете ми на лични съобщения.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #69 -: декември 15, 2014, 17:12:05 »

Нашето приказно събитие мина и съм особено горда да похваля най-готиния ДЖ на света (за мен разбира се). След много ровене, търсене, няколко неуспешни срещи с доста хора от сватбения музикален бизнес попаднахме на двама много добри ДЖ които имах щастието да открия именно тук, в този форум.  smile
И преди съм казвала, големи колебания бяха между двамата, но в крайна сметка се радвам че избрахме и се спряхме на ДЖ Хорхе! blum give_rose Bravo
 Този човек успокои изтерясалите ни майки преди ритуала, успокои и нас, които макар и щастливи бяхме малко нервни, предупреждаваше ни преди всеки ритуал за да можем да бъдем на едно място, а не разпилени някъде, идеално се сработи с видеото и фотото, непредвидено в графика реагира и намери време за някои изненади подготвени от гостите и се получи прекрасно. Пуснa някои от песните които му бях дала, някои не ги пусна и съм му благодарна, защото нямаше да отиват на настроението (аз му бях дала само ориентировъчни песни и натъртих че не са задължителни), успя да пусне всички поздрави от приятелите ни, по различно време , така че различните стилове в които са да не се смесват, с хорАта се справи повече от идеално – нито прекалено много, нито прекалено малко.

Ритуалите ги направи прекрасно, чувствено , в същото време без да прекалява с приказките.  Имаше много хумор, много смях и непрекъснато пълен дансинг...Имаше всякаква музика, точно както искахме идеално съчетана и правилно подбрана. Имаше и сръбско, и гръцко и хорА, и комерсиална музика и евъргриийни,естрада даже и руски песни.. Накрая на вечерта няколко двойки (сгодени и със сватби догодина) ни поискаха координатите му , а всички гости ни питаха откъде см го намерили! Всички бяха впечатлени от атмосферата, която създаде и начина по който протече всичко...

Даде всичко от себе си, раздаде се напълно и резултата е – едни безкрайно щастливи и благодарни младоженци и гости! Благодаря ти Хорхе! give_rose heart
« Последна редакция: декември 15, 2014, 17:17:47 от milenkata » Активен
IrenaM
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #70 -: декември 19, 2014, 02:35:26 »

Здравей! Според мен човекът, който търсиш е Найден Найденов. Той е от София, но знам, че пътува из цяла България. Сигурна съм, че това, което ще получиш от него ще е стилен купон. (Такъв беше нашият:)

Здравейте, момичета!

  Това е първият ми пост във форума. Предстои ми сватба в началото на юни и започвам да ангажирам фотограф, диджей и т.н. Вече започвам да се притеснявам, че съм се забавила много, с фотографа имахме известни перипетии докато намерим някой, който ни харесва наистина и е свободен за датата. Всички вие сте активни от толкова рано, че е малко стресиращо за новобранците като мен! biggrin
  Обръщам се към вас с молба за помощ относно избора на DJ. Сватбата ни ще е в Пловдив, така че ме интересуват хора от района. За мен музиката е от огромно значение и бих искала да намеря някой, който е едновременно професионалист, но заедно с това ми дава свобода да определя стила, в който ще се движи вечерта. Баналните сватбени плейлисти не са ми по вкуса. Бих искала повече джаз, рок, суинг, соул, фънк. Търся някой, който няма да се засегне ако му дам списък с музика, и заедно с това ще прояви творчество в подредбата, допълването и поднасянето на моите избрани неща. Опитът на мои приятелки ми е показал, че намирането на такъв човек е една нелека задача. За това имам нужда от вашите насоки и мнение.
  Предварително благодаря!
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #71 -: декември 27, 2014, 10:18:55 »

Здравейте, отново! Благодаря, IrenaM и djdimi за отговорите. Решихме да се доверим на Младен Гоцев. Не намерих отзиви за него тук, но ми го препоръчаха хора, чийто музикален вкус познавам и които са били на негови тържества и са останали доволни. Надявам се, че ще се получи както си го представяме. Честита Коледа на всички вас и една щастлива 2015! smile
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #72 -: януари 03, 2015, 23:34:37 »

Аз вече три месеца така и не намирам време да вляза пак в сватбения форум, но бих искала да похваля нашата ДЖ-ка ДЖ Деси (Варна). Води ритуала много добре и много прочувствено, добре забавлява хората. Тя е коректен и отговорен човек, разбира си от работата, така че може да й се доверите.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #73 -: януари 06, 2015, 09:23:28 »

Момичета, препоръчайте ми диджей за София. Бях се спряла на Стоян Петров или Емил Андреев, но за съжаление са заети за нашата дата. Искам основно ретро и рок музика и интелигентен диджей, който има усет към музиката и няма да пуска тъпи шегички. Wink
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 06, 2015, 15:34:41 »

dreamcometrue88, можеш да пишеш на Стоян Петров и да го питаш дали може да ти препоръча негев колека при положение, че за вашата дата самият той е зает Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines