Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:47:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194005 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #45 -: септември 29, 2014, 11:25:42 »

Ха-ха-хааа, Найдене , Алекси плаща ли ти комисионна да му правиш реклама или сте на взаимни начала и по съвместителство и за София smile...
Дими, комисинната е най-сладкото нещо на света. Кой бягя от 100€ на рекламен пост smile
А сега сериозно - за мен е чест да дам 100€ за да мога да произнасям името му в ефир.... ?!
Знам Алекси как работи и какво може и пак бих дал препоръка за него! Още повече че най-престижните агенции в региона работят с него приоритетно. Това не означаво че и другите колеги не са добри. Чудно защо така реагираш ?!?! .......
« Последна редакция: септември 29, 2014, 11:40:16 от DjNick Mc » Активен
seangelova
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #46 -: октомври 01, 2014, 08:58:43 »

Аз имам въпрос,който не е свързан изцяло с избора на диджей,но ако някой може да ми отоговори,ще съм му много благодарна.Избрали сме дата през май месец 2015 и тези,дни понеже започнах да си търся диджей,за да ми даде някаква оферта,писах на 1,че тъй като в гражданското може да се запише дата за догодина чак от 03.11.2014 г,нашата дата не е на 100% сигурна,той ми каза,че вече имало много резервирани и дати и ресторанти за догодина :O.Искам да попитам наистина ли записването в гражданското е чак от 03.11 или са ни поизлъгали нещо,за да могат техните си хора да имат достатъчно време да се запишат предварително или диджеят не е бил коректен към мен?  nea Има ли някой някаква информация по въпроса?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #47 -: октомври 01, 2014, 09:32:28 »

seangelova За София ли става въпрос? Първо си изберете ресторант. След като изберете ресторант и го капарирате се ориентирай към ДЖ, фото видео и останалите. За гражданското ама хич не се притеснявай, часове има винаги, ние за юни запазихме февруари, така че на 03.11 бъди сигурна че ще има и часове и зали  good ДЖ не вярвам да те е излъгал добрите се запазват от рано, но аз лично не бих запазила ДЖ ако не съм 100% сигурна че имам капариран ресторант и сигурна дата  Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #48 -: октомври 01, 2014, 15:53:52 »

Чак пък с годинииии... smile Това е малко пресилено smile

Но да добрите професионалисти започват да им се заемат датите по отрано, това не значи че дати няма... Според мен има достатъчно професионалисти, дори и първото ви желание да не е свободно.

Обаче  - Мариола е права - запазете си ресторант, след това започнете да разглеждате професионалисти - достатъчно време има до май smile

Успех
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #49 -: октомври 01, 2014, 16:06:42 »

Аз имам въпрос,който не е свързан изцяло с избора на диджей,но ако някой може да ми отоговори,ще съм му много благодарна.Избрали сме дата през май месец 2015 и тези,дни понеже започнах да си търся диджей,за да ми даде някаква оферта,писах на 1,че тъй като в гражданското може да се запише дата за догодина чак от 03.11.2014 г,нашата дата не е на 100% сигурна,той ми каза,че вече имало много резервирани и дати и ресторанти за догодина :O.Искам да попитам наистина ли записването в гражданското е чак от 03.11 или са ни поизлъгали нещо,за да могат техните си хора да имат достатъчно време да се запишат предварително или диджеят не е бил коректен към мен?  nea Има ли някой някаква информация по въпроса?

Специално за м.Май ресторанта е най-важен. Тогава са и баловете и повечето хубави ресторанти може да са заети. Колкото до ДЖ, Фото, Видео мисля, че няма смисъл да бързате толкова. Не знам коя ви е точната дата но ако ще правите църковен брак проверете да не би да е някой ден, в който не се разрешават Венчавки.
УСПЕХ give_rose give_rose give_rose
Активен
seangelova
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #50 -: октомври 01, 2014, 18:35:18 »

seangelova За София ли става въпрос? Първо си изберете ресторант. След като изберете ресторант и го капарирате се ориентирай към ДЖ, фото видео и останалите. За гражданското ама хич не се притеснявай, часове има винаги, ние за юни запазихме февруари, така че на 03.11 бъди сигурна че ще има и часове и зали  good ДЖ не вярвам да те е излъгал добрите се запазват от рано, но аз лично не бих запазила ДЖ ако не съм 100% сигурна че имам капариран ресторант и сигурна дата  Wink

Вярно,че забравих да напиша града,за Пловдив става въпрос и ти благодаря за отговора.AIVEN имаме другата седмица среща относно капарирането на ресторанта,надявам се всичко да е наред,понеже съм си го харесала много,за сега не планираме църковен брак и точно по тази причина искам гражданския брак да е точно на датата,която съм си избрала.Иначе за сега май само дж не можем да си намерим biggrin
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 02, 2014, 08:54:04 »

Много ли е трудно да информирате модератор, вместо да си пишете и да се обиждате?Толкова ли не виждате разделите във форума.

Пак предупреждавам, обидите НЕ СЕ толерират,  няма значение кой прав кой крив.
Активен
sveva
Новак
*
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 07, 2014, 11:02:30 »

Емил Андреев беше нашият DJ. Емо е страхотен, с него няма да се притеснявате, че може да каже или направи нещо, което да не ви хареса. Много сме доволни, че избрахме него!
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #53 -: октомври 07, 2014, 13:14:10 »


[/quote]
Вярно,че забравих да напиша града,за Пловдив става въпрос...
Ресторанта или мястото където се провежда тържеството е най-важно (след като имате съгласие за точната дата и план на събитието ), а за май месец, особено около абитуриентските празници повечето добри ресторанти се наемат и капарират ноември и декември, които останат незаети, януари и февруари, март, но избора е все по-малък. Всичко останало: обреден дом или изнесен ритуал, църква или параклис , фото, видео, DJ се договаря след това. Планирайте смело, сега му е времето.
Активен
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #54 -: октомври 17, 2014, 15:13:12 »

Здравей и от мен,

прави са всички, които те съветват първо да изберете ресторанта.
След това е всичко останало.
Ние бяхме 2 в 1. С водеща, която беше просто изумителна и която си върви комплект с DJ. Тя беше изключителна жена, направи ни невероятен купон и между другото всички гости се влюбиха в нея. danceg
Ние с мъжа ми също  smile
Активен
audace
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #55 -: октомври 30, 2014, 09:21:00 »

Здравейте smile Нашата сватба ще е през пролетта на 2015, като сме почти сигурни за датата и ресторанта. Бихте ли ми препоръчали ДЖ - водещ за град Варна ? Има доста в интернет, но ми се иска да е някой изпробван. Искам да усеща духа на сватбата, вкуса на гостите към музиката. Чувала съм за един човек - Коко. Миля, че е  арменец(може и да бъркам), но би трябвало да е доста възрастен вече. Ако не той, то поне някой подготвен от него кадър ако знаете.... ?
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #56 -: ноември 02, 2014, 11:36:38 »

.................ДЖ - водещ за град Варна ? ................ да е някой изпробван. Искам да усеща духа на сватбата, вкуса на гостите към музиката.......................

Румен Черкезов - http://djcherkezov.com/ - Това е човека !!!
Активен
audace
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #57 -: ноември 02, 2014, 20:25:56 »

Прегледах сайта на ДЖ Черкезов, и да кажем, че не ме грабна от видео визитката си. Някой друг ?
Активен
IrenaM
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #58 -: ноември 09, 2014, 20:22:24 »

Здравейте! За нашата сватба, приятели ни препоръчаха dj Найден Найденов. Който и гост от всички 72ма да попитате (дори и двумесечното бебе) ще ви каже, че сватбата ни е била страхотна, а dj-ят е на световно ниво! Изключително симпатичен и интелигентен човек, забавен, свеж, нямаше момент, в който да ни подразни, в който да не е на място или да говори глупости по микрофона. Освен, че се държеше страхотно, а и изглеждаше много добре. Казвам го, защото според мен това има значение и издава класа и професионализъм, а не "поредната работна вечер". Сватбата ни беше в София, но ви съветвам да го наемете без значение в кой град ще е сватбата ви, защото той ще направи невероятен купон (стига да не сте безкрайно скучни хора, но предполагам, че ще се справи и с това;) Има страница във фейсбук, затова не мисля, че е нужно да давам координати. Успех!:)
Активен
Mechka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #59 -: ноември 12, 2014, 22:05:52 »

Здравейте, ние се колебаем между ДЖ Стоян Петров и ДЖ Емил Андреев ? smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines