Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:31:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватбата 3-та част  (Прочетена 194093 пъти)
 
LoveMe
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #165 -: февруари 12, 2015, 13:50:31 »

Привет отново,

Извинявайте, че се намесвам в чужд разговор, но някак не мога да устоя. По изказванията на DJ-ите, които са толкова активни тук, не мога да преценя професионалните им качества. Но ще ви кажа едно - хора, които толкова яростно се нападат един друг както помежду си, така и с потенциалните им клиенти, със сигурност не правят добро впечатление на никого. Извинявайте, но никога не бих ви наела да се грижите за "настроението" на моята сватба, колкото и да сте препоръчвани.

Мерси за вниманието!
Активен
Desito88
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #166 -: февруари 12, 2015, 22:49:31 »

Някой може ли да даде мнение за DJ Maily от Пловдив!? smile smile smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 13, 2015, 01:32:05 »

Offtopic
Аз пък да си споделя просто, че след толкова претенции и издирване на DJ, този който харесах накрая, доста се притесних дали ще е свободен и дали ще дойде лично или ще изпрати някой от "учениците си", той пък взе, че излезе съученик на тати и познат на свекър ми . yahoo
Та...светът е малък.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #168 -: февруари 13, 2015, 18:38:40 »

Offtopic
Аз пък да си споделя просто, че след толкова претенции и издирване на DJ, този който харесах накрая, доста се притесних дали ще е свободен и дали ще дойде лично или ще изпрати някой от "учениците си", той пък взе, че излезе съученик на тати и познат на свекър ми . yahoo
Та...светът е малък.

И аз така. Отивам на една среща с младоженци и гледам - братовчедка ми!!! Oh my ... Oh my ... Oh my ...
« Последна редакция: февруари 13, 2015, 18:41:05 от AIVEN » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #169 -: февруари 13, 2015, 18:44:56 »

Deliysky благодаря, така и ще направя. Но знаете много добре, че е полезно все пак да получиш и странично мнение от професионалист. А пък и аз нямам много голям избор вече, тъй като всички "по-добри" дж-и са заети. Нищо де, поне не получих нито една похвала, което ме навежда на мисълта, че не попада в списъка с добрите smile
За коя дата става дума, че всички са заети?
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #170 -: февруари 13, 2015, 21:16:00 »

За коя дата става дума, че всички са заети?

06.06.15г.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #171 -: февруари 13, 2015, 23:06:39 »

06.06.15г.
Уикендите след ВеликДен (в края на Април - 18 и 25ти) и началото на м.Май (2 и 9ти) са много по-натоварени. Причината е дългите Великденски пости, през които не се правят Венчавки. Почивните дни след ГергьовДен са също много предпочитани за сватби. Сигурен съм, че за 6-ти Юни има още колеги, които все още не са заети.
good good good
« Последна редакция: февруари 13, 2015, 23:10:02 от AIVEN » Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 16, 2015, 11:46:02 »

Здравейте smile От ресторанта, които резервирахме ни предложиха DJ Ивайло Тахчиев. Някой може ли да ми дадете повече информация
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 16, 2015, 14:20:59 »

Срещала съм го като име във форума, прочети по-напред темичката и ще имаш отговори.  *THUMBS*
Активен
vera_ivanova_19
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #174 -: февруари 17, 2015, 09:03:41 »

Miteva,аз се регистрирах във форума за да получа мнения за ДЖ.Изказах си и мнението за получената до момента информация която бях посъбрала.Оказа се,че без да знам съм дала и мнение за един от професионалистите най-често писали тук.Последва една арогантна атака срещу поста ми.Някъде по-нагоре LoveME го е казала доста добре.Тук повечето мнения ги пишат профисионалисти взаимно хвалещи и плюващи се.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 17, 2015, 09:27:03 »

 Offtopic Ох, направо полудявам от такива постове.. Тук има десетина професионалиста и десетки булки,други- омъжени вече и т.н.. Всеки изказва мнения на база прочетено, чуто от познати, срещи и присъствие на събития, на които е присъствал дадения професионалист, за който се пита.. Попитахте за едно име, което ОЧЕВАДНО никой не беше чул от непрофесионалистите, а професионалистите не искаха да коментира.. Задодохте ли си въпроса ЗАЩО?.. Не си го задодохте, а директно си отговорихте "Тук се дават коментари само за определени хора, които си правят взаимна реклама".. Не се зачудихте, че може да има хора, които не му симпатизират, но не искат да изказват негативно мнение за колегите си, по чисто етични причини.. Дори, след като Делийски даде коментар за лицето (доколктоо си спомням), коментара му се "пропусна" и се започна безсмислен спор с трето лице, отново професионалист..

Та, как едни получаваме отговори на въпросите, а други не.. Или не искат да видят отговорите, защото не им харесват..

Успех с търсенето на ДЖ, но прочетете мненията назад, поровете се малко повече, питайте и четете отговорите, ако не ви се отговори - помислете!  Форумът до сега ми помогна да избера всички професионалисти сама, без агенция и допълнителни разходи, помага ми и в момента, да организирам всичко останало... Недейте типично по български, да виждате само това, което не ви харесва и да го хиперболизирате на мах, а хубавото да остава скрито ..  NO
« Последна редакция: февруари 17, 2015, 09:28:55 от alexandrova_90 » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #176 -: февруари 17, 2015, 09:56:26 »

 goodpost goodpost goodpost

Това е положителен, а не негативен форум... Булките имаме право на негативни мнения, но професионалистите нямат - нали утре ще се наложи да работят с някого и ще се получи неприятно. Затова с апрофесионалисти - за да работят дори с хора , които не харесват. Уважавам правото им на "за колегите или хубаво или нищо"...
Не разбирам защо НЯКОИ булки се интересуват само от мнението на професионалистите? Като е така влезте в професионален форум. В този има 5 прота на кръст....

Въпросния Тахчиев не го познавам лично, препоръчаха ми го навремето като си търсих ДЖ, но нещо не бях впечатлена самата аз, и даже не съм питала за мнение тук. Може да си е добър човека - за да ми го препоръчат сигурно има защо, но явно има и защо никой да не го коментира от професионалистите.
Лично вие може да разчупите тези представи, наемете го и споделете впечатления. Малшанс, никоя от нас не е била с този ДЖ и затова няма как да получите мнение. Нали не очаквате да препоръчам някой с когото не съм се запознала???!! Хайде наемете го въпросния, или поне се вижте с него и споделете после - така ще улесните други бъдещи булки.

Този форум е за ВЗАИМОпомощ, не за избирателна само на вас. Помагат ви, но помагате и вие - аз дотук един пост не съм прочела , в който ти да допринасяш с нещо и да помагаш на някого....vera_ivanova_19
Активен
kolombo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #177 -: февруари 18, 2015, 13:34:40 »

Вижте се с човека, искайте снимки, задайте си въпросите, срещата и контакта с човека е задължителна, тук в този форум има много относителни хвалби и псувни за различните DJ, както и много спам от конкуренцията, всички имат сайтове, групи във фейсбук. Така е най сигурно! Повечето ресторанти залагат на проверени хора, особено тези който основно се занимават със сватби, всеки си пази името.
Поздрави и успех с търснето!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #178 -: февруари 20, 2015, 13:26:34 »

Проблема е , че почти половината от управителите в ресторантите залагат на комисионата и не може да им се има никакво доверие. Във форума също може да те манипулират, има доста фалшиви профили, а и всичко е относително. Лична среща е решението, ще го кажа още един път. За ДЖ сайта не върши кой знае каква работа.
Активен
minimouse
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #179 -: февруари 20, 2015, 18:00:26 »

 Здравейте, чисто нова съм във форума. Имам един въпрос, който може би е по-скоро към професионалистите. Случвало ли се е да сте на сватби без свекърва? Как се процедира в тези ситуации? Прави ли се така нареченото захранване, ако се пропусне с какво се замества?
Благодаря предварително  smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines