Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:55:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите 5-та част  (Прочетена 85183 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: април 02, 2016, 21:21:20 »

Момичета, помощ!!!

Току що пуснах поканите за печат и изпаднах в паника. Моля ви, кажете как трябва да е :

"Ви каним да присъствате
на нашия вълнуваш сватбен ден"

Сватбен с малка или голяма буква трябва да е????

С малка.  Спокойно.  smile
Активен
Jennny
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #151 -: април 02, 2016, 21:47:24 »

Мерси! smile Коригирах  вече да е с голяма.... и изпратих имейла smile Както и да е. По-логично ми се видя. Погледнах покани, които сме получавали - Сватбен ден и Сватбено тържество бяха с главни букви.

Indonezia, страхотни покани! smile Ние се спряхмя на същия модел, но в друг цвят. smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: април 02, 2016, 23:18:07 »

Понеже въпросът беше как трябва да е и си помислих,  че питаш за граматика,  иначе може и целият текст да е с главни букви.  Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: април 03, 2016, 10:25:11 »

Само провери "вълнуваШ" или "вълнуваЩ" си налисала на поканите
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: април 03, 2016, 10:45:26 »

Само провери "вълнуваШ" или "вълнуваЩ" си налисала на поканите

Това и аз не го бях догледала...., лесно се заблуждава окото.
Активен
indonezia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #155 -: април 04, 2016, 11:16:38 »

Jennny, благодаря! И твоите съм сигурна, че ще са прекрасни smile Изключително добре са направени всички. Само обътни внимание като ги получиш отзад на гърба има залепено стикерче с мейл за контакт на екипа. Може да не искаш да го запазиш smile Ако не ти пречи просто го пропусни smile
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #156 -: април 15, 2016, 11:52:18 »

Момичета, моя казус с това дали да са персонализирани поканите се реши.  smile Окончателно всяка покана ще е в плик-кутия и ще бъде надписано капачето.
Въпроса ми обаче е друг. Как адресирате поканите до двойки, при които не знаете на единия партьор името? pardon pardon pardon  
Това са приятели или колеги, чиито половинки не познаваме. В голяма чуденка съм.tuktuk  Помагайте, моля! help
« Последна редакция: април 15, 2016, 11:56:42 от Blue_Sapphire » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: април 15, 2016, 12:16:22 »

Ние решихме да не адресираме поканите. Защо просто не попитате колегите за имената на приятелките им? Как ще ги разберете иначе?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #158 -: април 15, 2016, 12:20:24 »

Blue_Sapphire, не знам доколко ще помогне,но ние решихме нещата така:
Тъй като от една страна има хора,които имат гаджета,но не са съвсем сериозни,а от друга имаме и много двойки с деца без брак и т.н. На хората,които не ги знаем как ще дойдат,дали искат или не искат да си вземат половинката съм написала името на близкия човек като на всеки казвам,че може да си доведе човека,ако така смята,че ще му е добре,приятно и т.н.,за другите е ясно,че съм написала имената на двамата души.
При вас не знам как е,но винаги може да се попита за името,все пак не е като да са ви запознали и да сте забравили кой как се казва Wink
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #159 -: април 15, 2016, 19:02:27 »

Момичета, моя казус с това дали да са персонализирани поканите се реши.  smile Окончателно всяка покана ще е в плик-кутия и ще бъде надписано капачето.
Въпроса ми обаче е друг. Как адресирате поканите до двойки, при които не знаете на единия партьор името? pardon pardon pardon  
Това са приятели или колеги, чиито половинки не познаваме. В голяма чуденка съм.tuktuk  Помагайте, моля! help

Няма нищо срамно да ги попиташ за имената  smile  Мъжът като почна работа преди време в новата си фирма, падна се да ходим след няколко месеца на 2 сватби от колектива му. Просто си го питаха за името ми.

И ние направихме така. Примерно един негов много близък приятел наскоро се е сгаджосал и не знаехме името. Директно си звънна и го пита.
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #160 -: април 18, 2016, 21:12:08 »

И аз питах , не виждам нищо лошо в това.
Но също така имаме и не много сериозни двойки, на които казахме да си доведат половинката.
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 11, 2016, 15:30:25 »

От една седмица тече усилена подготовка за надпис на покани и току нещо ми хареса и на следващия ден вече не ми харесва, та ше видим какви ше ги имъдря. Имам още една седмица-две някъде преди да поръчам, та ще докладвам biggrin
Активен
r_rusevaa
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #162 -: юли 22, 2016, 10:21:28 »

И нашите покани са в процес на изработка lol Всичко си правя сама и ще са като писмо в бутилка. Сама си сътворих папируса, който ще е вътре да изглежда старинен. Върху бутилката ще има надпис за човека, който е.
Текстовете съм ги събрала от тук, от там и си го нагодих с римите, защото искаме да е по закачлив.
Сега обаче е време и за родителите да сътворя нещо, ама съвсем изпуших lol
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines