Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 18:02:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 8-ма тема  (Прочетена 178134 пъти)
 
Gab83
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #465 -: май 09, 2017, 20:40:17 »

Здравейте момичета, моята сватба ще е близо до Габрово в началото на септември. Можете ли да ми препоръчате фризьорски салон в района? А ако правят и сватбен грим би било още по добре
Активен
optimeon
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #466 -: януари 26, 2018, 11:55:40 »

Не мога да реша дали искам косата ми е да пусната или на кок...сватбата ще е през септември
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: януари 26, 2018, 12:22:26 »

Здравей, optimeon, добре дошла!

Прическата много зависи от вида на роклята, която ще избереш. Например, ако роклята ти има интересен или гол гръб, вероятно ще искаш да го подчертаеш и е хубаво косата ти да не пречи - т.е. да е вдигната. Също има значение и стилът, в който ще организираш сватбата си - модерна или ретро визия.

Успех с планирането, смело се включвай и в останалите теми, за да можем да помагаме и да те опознаем  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: януари 26, 2018, 14:28:11 »

И аз бях пред такава дилема - пусната коса или кок (небрежен!). Никога не се бях виждала с такъв кок и не можех да си се представя. Ходих на пробна, там ми направиха от двата видя, за да преценя и накрая избрах небрежен кок. Роклята ми беше с изрязан гръб и исках това задължително да се подчертае. Сватбата ни беше юли и беше много топло, но дори и септември ще сте в ресторант, предполагам, и ще има танци, напрежение. Аз не съжалявам за избора си. Прецени как би се чувствала най-удобно, каква е роклята, как се представяш. Успех!
Активен
ganag
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #469 -: февруари 06, 2018, 20:56:16 »

Здравейте, бъдещи булки,

Да се включа и аз в темата - моята сватба е в началото на май в Троянския манастир. Можете ли да ми препоръчате добър фризьор от Троян или Ловеч.
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines