Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 19:02:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Maвриции, Шри Ланка, Малдиви, Сейшели, Доминикана...  (Прочетена 37960 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #15 -: юли 21, 2014, 11:13:10 »

ivanjelina Зависи от две неща
Първо Южно или Северно искате и
второ - какъв е бюджета?

По северното има повече 5 звездни хотели - Мога да ти препоръчам Melia Grand Hermitrage в Златни пясъци - невероятен и уникален  и МНОГО скъп хотел, по северното имаш още и Свети Влас, и Марина Диневи... %звезди има много, но са на много скъпи цени. Като местности има доста неща за разглеждане (предполагам годеника ти ще иска да видди Калиакра, или Балчик)

По Южното пък  (поне за мен) има много красиви плажове (Силистар примерно) и мога да ти препоръчам хотел в Лозенец, на нормални цени горе долу , не е 5 звезди но беше страхотно. Ние бяхме там с мечи миналата година и бяхме възхитени и като обслужване и като храна, а и беше много романтично.

Хотелът се казва Оазис дел Маре (не го бъркай с Оазиса на Брендо - не е той). Потърси го в нета, много е красиво и е близо до някои от много красивите плажове по южното ни моренце. От самия хотел организират и много екскурзии, на достъпни цени.

Миналата година с мечи се поглезихме с разходка с лодка , тръгваща от Царево, 5 часа разходка, като се спира на самотни заливи с възможност за гмуркане и в цената беше включен обяд , приготвен от самия капитан. Бяхме невероятно доволни. Даже си взехме още една разходка, само за 1 час по залез, като капитана те води в местности пълни с делфини и да гледаш делфини по залез и то в нашето море - беше невероятно романтично.

За това се сещам засега, дано да съм помогнала
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 30, 2014, 19:32:18 »

Момичета, как върви? Избрахте ли си дестинация за меден месец? Ние вече нямаме търпение да дойде времето да заминем на нашето сватбено пътешествие! Днес даже си направихме "подарък за сватбата" - купихме си нов фотоапарат!  DANCE Много съм щастлива! Отивам да си играя с него и да го разучавам, за да можем да си направим много хубави снимки по време на пътуването ни! lol
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #17 -: юли 30, 2014, 19:55:02 »

Ето и аз да се похваля, ние вчера резервирахме  yahoo  Отиваме на круиз, на мен това ми е голяма мечта.... pardon Круиз по Средиземноморието - в 6 града спира кораба и един ден е само в открито море. Много съм щастлива и нямам търпение вече, но пътуването ни е чак октомври  blush
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 30, 2014, 20:15:12 »

Svetla_24, Честито!!! И на мен круиз ми е голяма мечта! Обезателно да споделиш впечатления после. Кои градове ще посетите?
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #19 -: юли 30, 2014, 20:33:18 »

Круизът тръгва от Генуа, но ние преди това ще летим до Милано и от там с влак ще се придвижим до Генуа. Та тръгваме от Генуа и акостираме в - Неапол - Месина (Това е в Сицилия и ще посетим вулканът Етна) - Тунис - Барселона - Марсилия и пак Генуа.  Boat Намерихме добра промоция и имаме и отстъпка за младоженци. По-трудно ще е придвижването ни от Милано до Генуа, но ще се оправим  danceg
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 30, 2014, 21:35:02 »

Круизът тръгва от Генуа, но ние преди това ще летим до Милано и от там с влак ще се придвижим до Генуа. Та тръгваме от Генуа и акостираме в - Неапол - Месина (Това е в Сицилия и ще посетим вулканът Етна) - Тунис - Барселона - Марсилия и пак Генуа.  Boat Намерихме добра промоция и имаме и отстъпка за младоженци. По-трудно ще е придвижването ни от Милано до Генуа, но ще се оправим  danceg

Преди месец пътувах от Милано до Генуа.Придвижването е много лесно.Италия е с перфектно устроени железници .Пътуването е около 1.30 - 1.50 в зависимост от типа влак ,който ползвате.От летището /незнам къде кацате/ се придвижвате до Милано Централ с автобус ,там ви препоръчвам да си купите билет от автомат ,по евтино е и по бързо .
Ето сайта на италианските железници.Имат и приложения за Андроид и Iphone .Много ее удобно.
http://www.trenitalia.com/
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #21 -: юли 31, 2014, 06:40:20 »

fiibi_bg благодаря ти много  give_rose Видяхме влаковете, май от тях ще се възползваме. Кацаме на Летище Бергамо. Купихме си вече билети за самолета, кораба отплава в 17 часа, а кацаме в 7.30. Но трябва да сме най-късно в 15 часа в Генуа на пристанището. Преди да купим билетите гледахме, че има наем на кола от Летище Бергамо до летище Генуа за 67 лв. и си мислим супер, така тъкмо ще пообиколим и ще имаме време. Но... като почнахме да резервираме кола се оказа, че има такса 40 или 50 евро за оставяне на колата в друг град освен Милано.  nea
Сега с влаковете, има в 9.10 и 11.10 часа, дано от Централната гара успеем да хванем по-ранния влак. Четохме, че гарата в Генуа е близо до пристанището и може да стигнем с такси за 10 евро или и пеша, ама с куфарите май няма как, не знам  blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 31, 2014, 08:07:37 »

Понеже сме  Offtopic много вече ,тъй като темата е за меден месец Maвриции, Шри Ланка, Малдиви, Сейшели, Доминикана...   Svetla_24 ще ти пиша на лични smile.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines