Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 09:00:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 24 тема  (Прочетена 226180 пъти)
 
Linkata7
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #405 -: февруари 28, 2016, 17:32:45 »

Здравейте, момичета!
Създавам темата, защото бих искала да чуя мнението на майките. Много искам бебе и имам почти всички симптоми, мислите ли, че може да е внушение? Ако се е случило, то е било преди две седмици. Има ли симптоми толкова рано? Първо започна с едно течение още на втория ден, което не съм имала до сега. Чисто, без мирис. След това започна леко дърпане на корема. Седмица по-късно бесен глад. Вече е втора седмица със симптоми. Ям обилно въпреки малкото си килограми и то през два часа-три и все по много. Мразя да ставам рано, сега се събуждам само, за да закуся. Някои храни са ми много безвкусни, дори повечето, но си умирам от глад. Гади ми се сутрин, а днес дори цял ден. Вие ми се свят. Че пишкам често, не го обяснявам, защото по принцип съм си такава. Супер изнервена съм, а понякога ми се плаче от най-малкото, но съм си така и преди цикъл, който наближава така или иначе.
 Все пак гърди, не ме болят.
 Още нямам закъснение на цикъла. Страх ме е да си направя тест, защото може да е отрицателен. Мисля да изчакам още около десетина дни.
 Вие как смятате? Знам колко тъпо изглежда, сякаш сте врачки, но имам нужда да споделя и да получа мнение.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: февруари 28, 2016, 18:46:27 »

Linkata7 вземи и се успокой, няма защо да се паникьосваш от сега.. Не го мисли, занимавай се с нещо.. По добре изчакай закъснение и тогава си купи тест..  Успех  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 28, 2016, 20:24:49 »

Линката, ако е станало преди 2 седмици, то тест със сигурност ще го отчете. Няма смисъл да се гадае и да се чудиш. Всички тези симптоми са от внушение най вероятно.  Ако не вярваш на тестовете , направи кръвен, той ще покаже със сигурност.
Активен
Linkata7
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #408 -: февруари 28, 2016, 21:41:35 »

Ох, не, че не вярвам... Не искам да се разочаровам.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 28, 2016, 22:08:21 »

Ами поне ще знаеш, по добре ли е да се надяваш и надеждата да расте с всеки изминал ден и след 10 дена да се окаже , че надеждите са били напразни. Говоря и от личен опит, случвало ми се е два пъти с 10 дена закъснение и симптоми и всичко и накрая разочарованието е много по голямо
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #410 -: февруари 29, 2016, 09:32:51 »

На първо време се успокой, както вече са те посъветвали smile Дано не са ти от внушение тези симптоми, направи си тест, ако не вярваш на масовите - кръвен и не се притеснявай  heart Успех  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 29, 2016, 10:57:14 »

Най-сигурно е кръвен тест. Винаги съм се чудела как някой иска да разбере, пък в същото време го е страх да види резултата. Не мисля, че това е решението. По-добре да знаеш сега, а не да се надяваш напразно. Стискам палци за положителен тест.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: февруари 29, 2016, 10:58:59 »

Най-сигурно е кръвен тест. Винаги съм се чудела как някой иска да разбере, пък в същото време го е страх да види резултата. Не мисля, че това е решението. По-добре да знаеш сега, а не да се надяваш напразно. Стискам палци за положителен тест.  smile

 goodpost
Активен
Linkata7
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #413 -: февруари 29, 2016, 20:50:54 »

Ах.. Сигурно сте прави.
Активен
btrend
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #414 -: март 24, 2016, 09:40:59 »

Здравейте и от мен! Чета с интерес всичко, което споделяте, но  най-накрая се престраших да се регистрирам и аз и да пиша. Като цяло основното ми питане е ( тъй като не видях из дискусиите, ако сте го говорили се извинявам предварително) за съхранение на стволови клетки? Някой прави ли го, има ли информация и отзиви за някоя конкретна банка за съхранение? Като цяло аз съм доста положително настроена към идеята, но искам подробно да се информирам. Аз лично ( от Варна съм) в моя град попаднах на една банка, която из нета е с мнодо добри отзиви -Future Health. Ще се радвам да споделите мненията си по темата smile Благодаря ви.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: април 12, 2016, 11:10:09 »

Здравейте момичета, има ли някоя от вас която е имала трансфер на ембриони?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: април 12, 2016, 11:14:27 »

Аз съм имала.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: април 12, 2016, 11:22:37 »

И аз съм имала.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: април 12, 2016, 14:41:14 »

Искам да ви питам за мнение вчера ми беше трансфера на един бластоцид и две морула? ОК ли е ? Мисълта ми е че като са морула има ли шанс? Днес ми е първи ден след трансфер и  не ме държат мн краката струва ми се че може да ми доиде , това нормално ли е? Толкова скоро?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: април 12, 2016, 14:46:18 »

Един бластоцист и две морули е добре.Предполагам морулите вървят по-бавно, но вървят. Винагиима шанс, може и лош ембрион да е борец. Толкова скоро да ти дойде едва ли, по-скоро може да ти е зле от лекарствата.Предполагам си на Папаверин или Но шпа, както и ударна доза утрогестан.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines