Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:42:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 24 тема  (Прочетена 222243 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #540 -: октомври 31, 2016, 14:18:52 »

А аз да се намеша, понеже темата се побутна, с един може би много тъп въпрос. Колко често правите секс във фертилните дни?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: октомври 31, 2016, 14:33:54 »

През ден.Макс два поредни дни и после пак почивка.На сперматозоидити им трябва време, за да узреят.А е доказано, че издържат до 7 дни, така че през ден се препоръчва от специалисти.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #542 -: октомври 31, 2016, 14:55:04 »

А аз да се намеша, понеже темата се побутна, с един може би много тъп въпрос. Колко често правите секс във фертилните дни?

през ден, като най-добре е да започнете преди очаквана овулация. Трябва им време да достигнат до яйцеклетата и ако започнете по време на овулацията може и да не стигнат на време. Поне при нас като променихме тази практика имаше успех веднага.

Вие спермограма правихте ли?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #543 -: октомври 31, 2016, 15:19:25 »

Не. Спермограма не. Както и нищо друго, де.

Благодаря за отговорите, момичета. kiss2
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #544 -: октомври 31, 2016, 15:24:18 »

Наде що нищо друго? Няма ли при кой лекар да идеш да правите фоликуметрия? Да се следи от кой яйчник овулираш поне да си увеличите шансовете? Пуснете и една СГ.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: октомври 31, 2016, 15:27:20 »

И не чакайте.Това, че веднъж е станало нищо не значи, ама нищо.Не лежте на кълката щом веднъж е станало ще стане.Е и на мен така ми казваха, щом веднъж си забременяла и ще забременееш пак.За сега успех вече 2г няма.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #546 -: октомври 31, 2016, 15:58:37 »

Аз точно на тая кълка лежа иначе, ама времето си лети и аз съм на 28. И да, с тая кълка 2 години успех няма.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: октомври 31, 2016, 16:04:55 »

Недей, да се бавиш вече.Действайте.Не е толкова страшно.А и ние винаги ще сме на среща за помощ и съвет.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #548 -: октомври 31, 2016, 16:14:12 »

подкрепям Маги с две ръце. Иди при първа възможност на лекар и то не на локален гинеколог а при репордуктивен специялист. Да направите план, кое как. Няма нищо страшно, то даже по-спокойно ще ти стане че действате и имате план.

Тъй като в Надежда трудно се записва час ти препоръчвам Щерев : Коновалова, Тимева, Савова, Аарабаджи или Юнакова или Калчев от Малинов. Бързо ще се доредите за час при Калчев. 2 год са ужасно много време.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: октомври 31, 2016, 16:20:50 »

Щерев, Владимиров, Димитров, Виена ин витро клиниките са много.Може да ми пишеш на лични ако искаш нещо по-лично да споделиш.Пиши и тук, повече хора можем да дадем повече информация.

Информация в нета има много.Зачатие е като отворена книга, теми, информация, мнения има.Но трябва да започнете.Трябва да го решите.Защото времето лети.

ПП. Булче, днес двете с теб го играем свекърви големи kiss2
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #550 -: октомври 31, 2016, 16:28:31 »

 Offtopic

Цитат
ПП. Булче, днес двете с теб го играем свекърви големи kiss2


Значи задъжле второто да е момче че имаш голям потенциял  DANCE
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #551 -: октомври 31, 2016, 16:35:58 »

Да, яки свекърви сте. И бързо стреляте отговорите.  diablo

Ще чакам тоя месец да НЕ ми дойде. И ще пиша пак.
Мен си ме товари идеята, че не става, ама времето лети и както означава, че можех днес да имам дете на над годинка, така и сякаш вчера ми се случи и може днес отново да забременея по нормален път. Ще си взема забележка.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #552 -: октомври 31, 2016, 17:15:58 »

Наде, наши приятели имат бебе след голямо обикаляне по лекари. След две неуспешни инсеминации тя забременя по естествен начин. Просто в един момент лекарствата са си казали думата. Не е нужно да се стига чак до инвитро. Проблемът може да е по-"повърхностен".
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: ноември 01, 2016, 08:48:23 »

Али е права.Може да е нещо малко което да трябва да се коригира.Всичко е възможно.Аз също вярвам, че лечението, стимулациите и всичко през което минах ми помогнаха да стана майка.Знам, че ако бях седяла и чакала, сега Моника нямаше да я има.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #554 -: ноември 01, 2016, 09:33:40 »

Наде знам че си една търба. Много е важно да се види дали яйчника на който имаш търбата овулира, да се следи дали се пукат тези фоликули. Друго, трябва да се видят хормоните как са ти, щитовидна, полови хормони. Една СГ пък ще покаже дали имате достатъчно силни бойци, може и там да има нужда от корекции, малко хапчета да се пият за подобряване на състоянието. Ако мога да ти дам съвет, спри да гледаш назад, спри да мислиш какво би било ако? Това ти се е случило и няма връщане назад, важно е да имаш цел и да гледаш напред, да не се предаваш, да не оставяш на случайноста, да не живееш в "градските легенди" на "успокои се и забременя". Даааа има ги много такива, ето моя колежка след 3 неуспешни ин витро забременя естествено, но факт е че е пиеше много добавки покрай ин витрото, има остатъчен ефект след стимулациите, мъжа и поемаше добавки които спомогнаха за това. Приятеля ти на какво менение е ? Имаш ли неговата подкрепа?
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines