Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 08:57:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на Труда и Просветата Май 2014  (Прочетена 59520 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 23, 2014, 10:44:31 »

хахах Свекс, аз често вече си се хиля сама , я пред компа, я в метрото. явно не съм много добре ахахахах
аз извадих пролетните обувки, ма нещо не виждам да имам черни високи , лачени ми трябват. все пак имам и бал да посещавам и ми се ще да са класически . Та май днес и това ще тр да свърша и то за малко пари.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #136 -: май 23, 2014, 10:56:52 »

хахах Свекс, аз често вече си се хиля сама , я пред компа, я в метрото. явно не съм много добре ахахахах
аз извадих пролетните обувки, ма нещо не виждам да имам черни високи , лачени ми трябват. все пак имам и бал да посещавам и ми се ще да са класически . Та май днес и това ще тр да свърша и то за малко пари.

кажи къде ще намериш че и аз черни нямам  pleasantry само велурени имам ама са ми адски неудобни нещо до 30 лв smile

свекърва така им се пада изприщват се от лъжи ахахах
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 23, 2014, 13:16:48 »

кажи къде ще намериш че и аз черни нямам  pleasantry само велурени имам ама са ми адски неудобни нещо до 30 лв smile

свекърва така им се пада изприщват се от лъжи ахахах
има едни евтинджос магазин точно до солариума на Билата. Даже са 2 за обувки. И междудругото, имам обувки ежедневки оттам за по 15 кинта, дето нося втора година и никой не е разбрал  pardon колко струват.
Освен това на самите Пътеки, на 43 блок до молчето, са открили голям евтиджоски магазин пак за обувки, ма не помня коя редица. Та ше позяпам преди да ида да работя. После ше се хваля. Аз даже и 30 няма да им дам, не повече от 20 -25 infatuated
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #138 -: май 23, 2014, 13:22:31 »

тези ги знам и аз доста съм пазарувала от там, хайде прегледай какво има и пускай снимки, мини и до китайците отзад, и до другото магазинче за дрехи ( това помежду двата за обувки)  Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #139 -: май 23, 2014, 13:30:08 »

Благородно ви завиждам, че можете да носите толкова евтини обувки. smile Моите крака са толкова специални, че няма обувки дето да не ми правят пришки и най-удобните, меки, кожени и т.н. обувки все някъде ще подпират, дефектна съм направо. sad А за ей такива фасонски обувки, дето се слагат само по специални поводи хич не ми се дават пари.

Ние в понеделник няма да работим, та нямам търпение 3 почивни дни. За юни всяка седмица съм си пуснала поне по 1 ден отпуска, 5 работни дни ми идват много.  blum Краят на юни смятам като учениците да запразнявам и аз, стига съм се правила на работна. smile

Който ще ходи на балове да направи снимки да видим таз годишните абитуриенти. Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #140 -: май 23, 2014, 15:31:56 »

Аз ще ходя целево пред Новотела и ако успея, ще снимам.
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #141 -: май 23, 2014, 22:18:38 »

Нека, Тео, обнови малко форума, защото смятам да си пусна голяма реклама - платена, а Петър Делийски, който много уважавам, го прави, и други също. Благодаря, Тео, че си справедлив! Желая ти здраве и щастие!  heart

бел. мод. - Много грозно изявление и не на място!Моля за повече толерантност и разбиране, за да не се наказваме!
« Последна редакция: май 25, 2014, 12:43:18 от магито » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #142 -: май 24, 2014, 07:32:25 »

stoyanov, съгласна съм, че булките не обичат свекървите. Ама е редно синовете да си уважават майките, та се чудя защо ме гониш blush. Или се изплаши, че дръзнах да спомена "снимам"? Спокойно, не съм конкуренция, всичко е в кръга на шегата. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 24, 2014, 10:40:14 »

тези ги знам и аз доста съм пазарувала от там, хайде прегледай какво има и пускай снимки, мини и до китайците отзад, и до другото магазинче за дрехи ( това помежду двата за обувки)  Wink
не можах да мина, ама днес ще се пробвам пак. Дрехите- също имат добри, даже някои изтрайват и повечко
.
Виви, за съжаление моите крака са същите. но се оказа че точно от този магазин евтинджоски, има случаи в които  не ми убиват обувките от ден първи- при това на босо. А Кларкс, за които дадох маса пари-така си стоят, нещо ми правят пришки. nea
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #144 -: май 24, 2014, 11:49:11 »

На Кларкс са ужасни обувките, а са скъпи, аз имам 2 чифта и 2-та са ми неудобни, а едните са пантофки! Единствено на Еко са ми удобни обувките, какви са евтините обувки - български или вносни отнякъде? Да знам дали не мога да ги намеря из Бургас. smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: май 24, 2014, 13:18:52 »

И аз да се присъединя към групата на претенциозните крака.. Няма обувка, маратонка, сандал, пантоф, джапанка дори, която да не ми направи пришка или мазол от първите няколко пъти.. sad Не знам какви са моите крака, ама.. а и няма значение каква материя са. Иначе и аз съм почитател на евтинджос обувките, ама заради бременността гледам да не си наранявам краката, не че не става де.
В Дайхман имат намаления в момента и попаденията са прилични.

Свекърва, не съм съгласна, че снахите не обичат свекървите smile А и да си призная честно вярвам, че си по-добра от голяма част самозванци "професионалисти", които "снимат"..

Scilla, честита ти девойка smile Принцеса ще си имате.. хихи smile
Аз онзи ден се изцепих пред мъжа, че ако имаме момиченце ще бъда много щастлива, защото непрекъснато ще й правя прически и ще се занимавам с нея, а той с ужас и смях каза, че искрено се надява да успея да проумея, че живото бебе не е кукла от детството ми и добави "горкото бебе" funnytooth

Аз пък съм се впуснала в едно издирване на официални рокли за бременни, че нали кума ще ставам smile Ама пусто само дънки и някакви туники намирам, в които няма нищо официално. Вече мисля за вариант шивачка, ама  не познавам някоя добра.. Ако имате предложения съм на разположение. Лошото е, че докато се шие аз ще раста и не се знае какъв ще е резултатът накрая -да не се окаже малка  tease

pkara, мога да попитам мъжа ми, тъй като той е от Смолян и може да поназнайва някои неща. Ние бяхме ходили в Девин преди години. Там имаше открити басейни, както обществен, така и в един голям хотел в центъра на Девин.

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 24, 2014, 13:32:55 »

pkara ние сме много доволни от хотел Исмена - Девин .Препоръчвам с две ръце.Били сме и в Персенк в Девин - нищо особено не е ,даже ми се появиха няколко забележки smile

stoyanov това ,че искаш да си плащаш за реклама не значи ,че ти ще определяш кой ще пише и кой не.Дрънкаш глупости масово из форума напоследък.И си както доста меркантилни хорица напсоледкв нашата държава.Мислиш ,че като плащаш и купуваш хора.Да,ама не.Интернет е свободно място и е за всички свекърви ,тъщи,снахи ,зълви ,отчаяни любовници и кофти фотографи.Хайде да се въздържаш малко ,че разваляш добрият тон на форума ,а в правилата му той е силно препоръчителен.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 24, 2014, 14:11:44 »

pandapanda, възможно е, но, честно казано, не съм забелязала някой да ме гледа "психиращо". Аз толкоз и забелязвам по принцип, де. Ако някой ме види някъде и ме познае - моля да ми се обади, конете с капаци пасти да ядат.  blush

Обувките и на мен са ми болна тема - удобна обувка за мен няма. На 21-ви юни съм на сватба и смятам да си щъкам с ежедневните сандали, че е абсурд да си намеря нещо по-добро дотогава. А и няма кога да обикалям по разбираеми причини.

ani_ogbg - нещо подобно би трябвало да е подходящо:

Аз си купих подобна преди около година, но с по-различна горна част и според мен стои добре.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 24, 2014, 17:01:44 »

аз от Пътеките пазара, от новия магазин за който докладвах,  се сдобих с това за 19.90 лв преди малко.

Нямаше много избор в черно. По-скоро имат повечко моделчета ежедневни в този магазин.
http://prikachi.com/images.php?images/453/7346453D.jpg
Имам силиконови стелки които да си сложа, защото както винаги, дясното ми стъпало е по-дълго от лявото pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #149 -: май 24, 2014, 19:19:54 »

Еми, платформата и токът лилавеят ли, или е отражение от кутията?  Много са хубави, дано са и удобни good. Аз също съвсем ненадейно се сдобих с обувки. Цикламени, велурени, тип балерина, с дупчици, на ГАБОР за 34лв. От тези немски магазини Меркатор са, тъкмо получаваха стока. Освен това си купих и 10 чорапогащника по 1.30лв. Много съм щастлива, защото българските чорапогащи и то най- големия размер от 20 ДЕН, изобщо, ама изобщо не се разтягат и само ми се смъкват една педя под чатала. И обувките са 42-ри номер, даже малко ми хлапат на единия крак. То и при мен понякога се случва левият крак да ми е по- дълъг, зависи от модела май. Ходих при абитуриентките. Тази вечер по традиция са Английската гимназия. Много хубави изчистени рокли, браво на момичетата smile. Предимно дантелени, нямаше фрапантни бляскащи части, големи деколтета и цепки. То там беше такъв тъпканак, че просто е невъзможно да огледаш всичко. Нещо учителките не ми харесаха, ама те вече клонят към пенсия. Гримирани, пък като са сбръчкосани, направо е отврат.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines