Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:45:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи - 5-та част  (Прочетена 216917 пъти)
 
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #375 -: януари 12, 2016, 10:32:41 »

Не, не, изобщо не е рано  good
Особено за "най-желаните" месеци ... май и септември  Bravo
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #376 -: януари 12, 2016, 12:47:37 »

Честито за Гого! Няма да сбъркате - Уникален е... аз съм пристрастна - вече няколко семейни сесии правим с него, освен сватбата ни - страхотен е...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: януари 12, 2016, 12:51:48 »

Ооо, браво!  good Гого е страшен просто! Няма да сбъркате с него, много е приятна комуникацията, а по време на сесията е страшно забавно.  girl_wink
Активен
lorianna
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #378 -: януари 12, 2016, 14:23:57 »

Здравейте, предстои ми сватба и отскоро чета темите във форума . Препоръчаха ми фотограф - Георги Казаков , но след обстойно разглеждане на темите във форума не открих никаква информация за него . Ще се радвам, ако някой сподели мнение за работата му  smile
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #379 -: януари 21, 2016, 22:16:25 »

Ивелина, напълно съм съгласна с това, което си написала. Като една вече бивша булка мога да кажа, че наистина после снимките и видеото ви остават за цял живот. Да не говорим, че самият сватбен ден отминава толкова бързо и емоционално, че някои моменти ти се сливат или губят и после ги възстановяваш по снимките и видеото. Важно е настина да се чувствате спокойни с вашия фотограф, защото той/тя ще са до вас повече от 12 часа и ще запечатват всеки прекрасен миг:)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: януари 22, 2016, 08:37:53 »

 goodpost goodpost goodpost Ивелина, абсолютно важно е да се разглежда не само портфолиото.. Аз например на нашия фотограф, не му харесах особено портфолиото и се бях насочила към други.. След като видеооператора ми го препоръча, разгледах албуми със сватби и видях, че всъщност много ми допада.. Като се срещнах с него лично, вече всичко беше ясно.. Личното впечатление е много субективно и това, че за мен, той е бил най-точния човек, въобще не означава, че някой друг няма да го сметне за крайно дразнещ и неподходящ.. Така, че тук можем да препоръчваме, колкото си искаме, но трябва да се поразходите малко и да видете сами дали даден фотограф е "вашият"  Wink
Активен
lyubenov
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #381 -: януари 22, 2016, 12:01:23 »

Страхотен пост, Иве. По-често да пишеш. Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: януари 22, 2016, 12:18:02 »

Бубе, много добър избор за фотограф. Лично аз не съм имала контакт с него, но това, което съм виждала и чувала за него е само хубаво. Доста момичета са  се възползвали от услугите му и смятам, че са останали повече от доволни.  good

Ивелина, полезен пост.   good
Активен
raya83
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #383 -: януари 30, 2016, 12:21:24 »

Ние за съжаление Гого го изпуснахме за нашата дата...Ех, да му се невиди защо не звъннах по-рано...
Активен
lyubenov
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #384 -: януари 30, 2016, 14:43:56 »

Ние за съжаление Гого го изпуснахме за нашата дата...Ех, да му се невиди защо не звъннах по-рано...
Това е един от основните проблеми. Всеки има определен брой дати за снимане. За това е хубаво да се започне с фотограф, видео и dj, веднага след фиксиране на датата, дори преди дa са потвърдени ресторант, църква и пр. - всеки един от тези хора, може да Ви даде впоследствие съвет/впечатление/предложение за различните локации.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: януари 30, 2016, 15:05:55 »

Добре, че почерпих опит от булките тук, та след годежа, първата ни работа беше да видим кога е свободен мечтаният ни фотограф  good Горе-долу и по това нагласихме датата и след това вече започнахме да търсим ресторант.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: януари 30, 2016, 15:32:49 »

Рая, Гого определено не е единствения добър фотограф в България.. Почети малко има поне още 3-4 имена, които са не по-малко добри!  good
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #387 -: януари 30, 2016, 17:41:26 »

Рая, Гого определено не е единствения добър фотограф в България.. Почети малко има поне още 3-4 имена, които са не по-малко добри!  good
Цифровите технологии се развиха много в последните 5-6 год. и дават възможност на всеки, който има желание и инвестира достътъчно в модерна фотографска техника да снима, така че "фотографи" има много, коментирано е достатъчно. От друга страна, познанието и опита се придобива с години работа и водещите майстори в бранша се броят на пръстите на ръцете, но и това е относително. Всеки си има критерии, потребности и бюджет, а в повечето случаи бюджета определя какъв ще бъде крайния продукт, който ще получи.
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #388 -: януари 30, 2016, 21:00:02 »

Снощи имахме гости и бях поръчал пица от La Bocca, уникална пицария...
Обаче по едно време докато си похапваше сладко от Капрезе-то... един от гостите спомена, че гъбената пица от "някъде си" била по-хубава  pleasantry
Много са ми смешни тези квалификации, когато се говори за вкус и изкуство...
Винаги се сещам за приказката, в която две гарги летели. Едната зелена, другата на дясно...

От едно ниво нагоре... няма лош фотограф  danceg
Поради същата причина, поради която няма едноцветни по улицата коли, с един и същи дизайн и т.н.
Просто има евтини и скъпи, удачни и неоправдано скъпи, чупливи и здрави, но грозни или красиви.
Преди няколко дена се качих във Фиат Мултипла. Безумно грозна кола... обаче като си вътре е страхотен кеф, видимост, дизайн, удобство... уникално усещане...

Много булки са ми споделяли защо харесват определен фотограф и не винаги ги разбирам.
Но винаги уважавам позицията на другите, това е техният свят.
С моят колега редовно осъществяваме срещи с младоженци и още в първите минути се разбира дали мислим на една и съща честота, дали сме подобна кръвна група и изобщо не се сърдя, ако не се спрат на нас. Защото ако успеем да ги "зарибим", а това на база нашият опит не се оказва толкова сложно, то ще имаме една "измъчена сватба"  tease
Фотографите не са никък малко, дори добрите... А младоженците са още повече. Просто липсва универсален начин за да могат правилните хора да се срещнат... И много грешки се получават, когато се слушат "мненията на другите"...
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #389 -: януари 31, 2016, 03:33:33 »

Абсолютно правилно!
Уважаеми Булки, вашите мъже дали имат еднакви критерии за приза коя е най-добрата и най-красивата? Тука сте стотици в този форум. Коя от вас е най-добрата съпруга и коя е най-красивата? Може ли да ми отговорите? Може ли да се доверим на мнението на вашите мъже? Едни харесват руси, други черни, едни налитат на големи гърди, други на мънички...... За вашия съпруг Вие сте най-добрата и най-красивата! Така и относно всичко останало. При нас също датите се заемат прекалено бързо. Често трябва да отговорим на някое запитване със заети сме, да препоръчаме ли колега? Когато изпуснете един фотограф, това не е болка за умиране. Добрите напоследък да съвсем достатъчно, за да отговорят на търсенето на потребителите. Просто четете повечко в темите за да се осветлите по въпроса и разглеждайте внимателно портфолиата, за да разберете, кой е вашият човек. Защото, пак повтарям, всеки има стил. И вие му плащате точно за това!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines