Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:52:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи - 5-та част  (Прочетена 216924 пъти)
 
Selena_
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #120 -: август 24, 2014, 10:17:53 »

Защо вече никой не пише в тази тема?  sad sad sad
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #121 -: август 24, 2014, 11:23:39 »

Защо вече никой не пише в тази тема? 

Селена, може би, защото няма кой да ти даде конкретен отговор. Относно писането в темата, повече е четена, отколкото се пише в нея. Имало е периоди, и по 1 месец никой не пише тук... smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #122 -: август 25, 2014, 22:03:24 »

Selena ние ще сме с Гого Кехайов. Отзиви ще мога да ти дам след бая време, но за сега мога да кажа че ми хареса като човек и ми бяха приятни срещите с него. Доколкото разгледах има по- художествен стил на работа , което лично на мен много ми допадна. Като ценови диапазон мисля че е ок, но все пак всеки с бюджета си. Иначе много бях харесала и Цветелина Делийска - уникални фотографии heart, но в крайна сметка избрахме Гого.

Иначе без да ги обиколиш няма как да стане . Искай оферти на 10тина фотографа, виж какво ще получиш, сравни цените, отношението по имейла и каквито още критерии имаш, и направи среща с тези които решиш. Поне за нас, беше много важно да си допаднем с човека отсреща.

Ние се срещнахме с Профайл студио и Гого, така и не се видях с другите набелязани - в момента в който го видяхме Гого , бяхме сигурни че е нашия човек. Искахме да видим и Ники Митев, но не стигнахме до него просто - но пък той има много полезен блог, който може да ти от помощ

Но все пак е въпрос на лична преценка за нещата, понякога става от раз друг път не. Просто се иска малко търпение и ровичкане из нета

Успех
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 26, 2014, 02:16:21 »

Селена, и ние сме се спряли на Гого Кехайов. В интерес на истината не сме и търсили други фотографи - няколко месеца преди да се сгодим попаднах случайно ма негови сватбени снимки и когато решихме да организираме тържеството си, изнамерих негови контакти, свързахме се с него, беше свободен за нашата дата и като се прибрахме в България се срещнахме с него. Много ни допадна като човек и фотографии, които съм разглеждала. Нямам съмнение в избора, който сме направили и съм сигурна че няма да съжаляваме, но все пак - отзиви след 07.09.  smile
Пожелавам ти много успешна и приятна организация!
Активен
Selena_
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #124 -: август 26, 2014, 07:57:01 »

Е, все пак имало живот и в тази тема  Bravo
Благодаря Ви за отговорите, момичета  give_rose
Активен
patence
Гост
« Отговор #125 -: септември 13, 2014, 17:51:02 »

И  ние сме се спрели на Гого Кехайов. Нашата сватба е в Сливен и си избирахме измежду фотографи от Варна и София и най-накрая решихме. Радвам се за изборът, който направихме ... Гого изглежда много приятен и положителен човек, а ние се стремим да има само такива хора на най-специалният за нас ден.
Активен
MONICAMAD
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #126 -: ноември 02, 2014, 16:42:57 »

Някой да знае магазин от където може да се купят табелки, на които да пише разни неща,  които да използваме по време на сватбената фотосесия? Или идеи за такива, които човек сам може да си направи? Като"последен шанс да се откажеш "Или тениска за младоженеца , която да носи преди да си облече костюма с надпис отпред " Девствен съм", а отзад-" Фланелката е стара" или " Тениската е на брат ми!"  и всякакви такива луди неща smile ..Ще се радвам на всякакви идеи за готини снимки, които да разчупят сватбата и да са нещо по-нестандартно smile Ще се радвам и за идеи за хубави места в стария град в Пловдив и главната, на която може да се получат хубави фотоси... Понеже знам, че в деня на сватбата ще е стрес и не ми се иска да пропусна шанса за хубава фотосесия, искам да планирам част от снимките... Искам както типично романтичните да има и много щури и забавни....
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #127 -: ноември 02, 2014, 18:31:39 »

Някой да знае магазин от където може да се купят табелки, на които да пише разни неща,  които да използваме по време на сватбената фотосесия? Или идеи за такива, които човек сам може да си направи? Като"последен шанс да се откажеш "Или тениска за младоженеца , която да носи преди да си облече костюма с надпис отпред " Девствен съм", а отзад-" Фланелката е стара" или " Тениската е на брат ми!"  и всякакви такива луди неща smile ..Ще се радвам на всякакви идеи за готини снимки, които да разчупят сватбата и да са нещо по-нестандартно smile Ще се радвам и за идеи за хубави места в стария град в Пловдив и главната, на която може да се получат хубави фотоси... Понеже знам, че в деня на сватбата ще е стрес и не ми се иска да пропусна шанса за хубава фотосесия, искам да планирам част от снимките... Искам както типично романтичните да има и много щури и забавни....
Аз също търся стационарен или онлайн магазин за подобни закачки и не само за сватба, а и за разни мероприятия. Дали има фирма, която да ги произвежда серийно, макар да мога сам да си измисля страхотен дизайн, но отпечатването на единични бройки излиза скъпо.
За хубави снимки, уважаема MONICAMAD, локацията е много важна, но по-важна е светлината, допълнителното осветление и снимачна техника, вашите желания и умения, както и тези на  фотографа, който сте наели...Уникални снимки могат да се направят в неподозирани за широката публика места и локации, ако вашия фотограф е ПРОФЕСИОНАЛИСТ, няма от какво да се притеснявате.
« Последна редакция: ноември 02, 2014, 18:33:24 от djdimi » Активен
audace
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #128 -: ноември 02, 2014, 20:55:10 »

Здравейте, бихте ли ми препоръчали фотограф от Варна , който да има стила на Гого Кехайов?
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #129 -: ноември 03, 2014, 12:39:36 »

 Wink
Това е нещо като москвич с двигател на BMW?  blush
Добрите фотографи имат свой стил...
Никога наподобяване на друг стил не е довело до добър резултат... личи си  NO

Търси подобни или тези, които още с първите кадри да те накарат да ти трепне нещо отвътре.
И тогава ще остане второто задължително нещо. Да си паснете с човека.
Защото ако не успеете, колкото и добър да е, ако не снима с кеф и мерак... все тая  tease
Активен
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #130 -: ноември 04, 2014, 23:45:31 »

Наистина е много важно да усетиш фотографа и да се харесате. И аз не разбирам как стилът на някой може да е като на някой друг. Фотографията като цяло е изкуство. Всеки изразява нещата, както ги разбира, а и много важно е кой ще бъде сниман.
Ние имахме много кратко време и се оказа, че повечето фотографи, които харесахме в интернет за заети от месеци назад за месеци напред. В крайна сметка една наша позната ни препоръча неин приятел- фотограф, който направи страхотни снимки на сватбата ни.  girl_wink

Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #131 -: ноември 12, 2014, 22:14:36 »

Искам да изкажа огромна благодарност и възхищение от фотографката Нина Николова или Nina Nikolova Photography

http://www.ninanik.com/

Първо за самата Нина - лъчезарна, мила, предразполагаща.. прекрасна! Точно едно такова спокойно и позитивно настроение ти трябва в иначе припряния ден!

Тъй като нашата сватба беше малка като гости и сравнително по-къса като времетраене не бях преценила достатъчно добре времето за снимки на всички етапи. Нина се справи прекрасно и улови така красиво всички моменти без да има почти никакво време. Например между края на моята подготовка и пристигането на младоженеца имах сиргуно около 7 или 8 минути, а Нина въпреки това успя да направи такива хубави снимки сякаш поне половин-един час сме се снимали на воля и спокойствие!

Спомням си как Нина през цялото време притичваше насам натам, за да хване всичко и от всеки ъгъл, като една самодива беше, в най-добрия смисъл на думата!

От самите снимки съм също толкова доволна. Има прекрасни, направо приказни кадри! Много магични моменти е хванала и също толкова магично ги е обработила, за да подсили този ефект на "приказка". В същото време не са прекалено пипани и не изглеждат като нарисувани.

Обработи ми дори повече кадри отколкото се бяхме уговорили, като всичките ми ги прати по интернет, за да не трябва да чакат доставката на дисковете. Имайки предвид, че не съм в БГ, за мен това беше много важно. Мама вече е получила дисковете с пълния брой снимки и каза, че има около 1000-1500 кадъра (и това е сватба от 7 часа снимане само, или дори малко по-малко). Нямам търпение и тях да получа! Също се разбрахме, че ако искам обработка на конкретни кадри от тези допълнителните само трябва да й кажа номерата и срещу допълнително заплащане ще ми направи и тях! Споменах ли че нямам търпение и тях да видя хехе?!

С Нина организирах всичко по имейл, това го казвам за булките в чужбина.

За завършения продукт изчаках 10 седмици, но си заслужаваше всяка минута чакане!
Активен
e_stoikova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #132 -: ноември 13, 2014, 19:03:40 »

Препоръчайте ми добър фотограф за Варна моля. Много държа на снимките, но максимум до 1000лв.

Благодаря
Активен
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #133 -: ноември 14, 2014, 23:18:30 »

Чета и не вяравам на ушите си  smile
Фотографът, според мен, или поне на нашата сватба, беше изключително важен. Знаехме, че не просто трябва да видим цените му, или работата му, а когато се срещнем с него да усетим, че това е нашия човек. От това нашият "сватбен агент" се беше засегнал /слагам кавички, защото сватбената агенция почти нищо не свърши, сватбата си я организирахме ние и в крайна сметка се оженихме въпреки тях/.  Каза ни, че за първи път някой не харесвал препоръчаните от него фотографи.
Господа фотографи, няма значение какво ще говорите тук и как ще се рекламирате. Важно е да работите със сърце, професионално и да успеете да спечелите клиентите си, когато се видите очи в очи!

Каквото и да си говорим тук, истината е, че да избереш фотограф е много лично. И това, че някой правел страхотни снимки, не означава, че това е моят или вашият фотограф.  Wink
Активен
lina_lina
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #134 -: ноември 17, 2014, 19:55:10 »

Подкрепям тезата, че е много личен избора на фотограф, и трябва да се усети, аз съм направила избора си тъй като съм го харесала от сватбата на една моя приятелка казва се Таньо Георгиев  всичките снимки, които им даде бяха много стилни и красиви.
 А това е пълен абсурд да търсиш стила на един фотограф в друг, защо не си наемете Гого Кехайов, а ако е зает си изместете датата на сватбата, но да търсите като неговия стил звучи най-малкото странно.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines