Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 18:02:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи - 5-та част  (Прочетена 218059 пъти)
 
rozata
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #75 -: юни 28, 2014, 20:33:33 »

Именно и аз така мисля  give_rose, ние бяхме на среща и потвърдиха цената, снимките като бройка са малко 400бр., но ако искаш повече си плащаш допълнително, показаха ни материали, те са ок, то и да е евтино не е добре  cray, цената им ме устройва перфектно, нямам представа какво да правя  GROAN  GROAN  GROAN
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #76 -: юни 28, 2014, 20:44:13 »

Това, което са ме съветвали мен е да поискаш да ти покажат цяла сватба, защото всеки може да подбере по 5-6 качествени кадъра от всяка сватба, а другите да не стават. Ако ти покажат цяла сватба и ти харесат, наеми ги. Цената не е гаранция. Чувала съм и от супер скъпи фотографи да се оплакват и обратно.  Малко си е риск. Другото, което ние направихме е да ползваме услугите на кума ни, който също е фотограф. Той ги разпита каква техника използват, в какви формати (или както там се казва) снимат и ни каза кои стават и кои не. Ако имате познат, който да разбира от фотография,  може да ви консултира!
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #77 -: юни 28, 2014, 20:54:42 »

Само да вметна... че не винаги добрата техника е гаранция за добър резултат.
Фотоапаратите станаха лесно достъпни, мераците на много хора да снимат - също smile
Гаранции от дистанция по интернет и телефон, без лична среща и разглеждане на поне няколко цялостни заснимания, без договор или договорени условия... са Франция smile
Но ако сте авантюристи пък защо не Wink
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #78 -: юни 28, 2014, 21:08:38 »

хахаха!! Ужасно е това!  funnytooth

rozata  тези Фокус имат добри цени като гледам, но чак ми се виждат прекалено добри... не знам  Wink





"Показаните изображения са художествени произведения, оставащи като незабравим спомен от Вашия празник."...цитат от сайта.

Не мога да намеря подходящите думи , за да опиша тези върхове на художествено майсторство...Нищо лично, много се смях, заболя ме корема... lol
Активен
rozata
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #79 -: юни 28, 2014, 21:20:17 »

Всеки има право на мнение
Активен
lyubenov
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #80 -: юни 28, 2014, 22:36:33 »

Всеки има право на мнение
Е какви мнения искате да четете? Ако тези снимки Ви харесват, това категорично е ок и просто ги наемете.
Но не очаквайте никой в тази тема да започне да въздиша по тези творби.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 29, 2014, 08:56:39 »

За да е такава цената, явно има защо и явно хората си дават оценка и на себе си, и на техниката си. Съжалявам да го кажа, но на мен тези снимки ми изглеждат твърде любителски и далеч от разбирането ми за това що е сватбена фотография.

А и тези от "Фокус" хич не са на фокус.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #82 -: юни 29, 2014, 09:39:50 »

rozata наистина качеството на снимките е под всякаква критика. Вместо да ги наемете тях и да имате  за 500 лева некачествени снимки и видео, по-добре за 500 лева си наемете само фотограф. Има фотографи които биха направили страхотни снимки за тази цена и ще получите много повече от 400 снимки. Поне ще има какво да гледате след години, а и повярвай ми снимките са това което остава да гледаш през годините, видеото се гледа един път на година най-много  good
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 29, 2014, 10:08:00 »

ние така направихме
наехме си само фотограф и един приятел ще снима с любителска видеокамера good
Активен
rozata
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #84 -: юни 29, 2014, 10:41:59 »

Много благодаря на всички за мненията и съветите  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #85 -: юни 29, 2014, 11:28:14 »

"Показаните изображения са художествени произведения, оставащи като незабравим спомен от Вашия празник."...цитат от сайта.

Не мога да намеря подходящите думи , за да опиша тези върхове на художествено майсторство...Нищо лично, много се смях, заболя ме корема... lol

и аз се посмях  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 29, 2014, 21:03:10 »

Проследи и правилата на форума! Рекламата е забранена!
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #87 -: юли 13, 2014, 20:38:46 »

Момичета,да ви попитам някой има ли мнение за Ка студио ( гр. Варна) и по-специално за работата на Стефан Стефанов. Може и на лични,ако някой иска да сподели мнение  good И като цяло някой от града,ако може някой да препоръча....
« Последна редакция: юли 13, 2014, 21:08:58 от bride_varna » Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 29, 2014, 11:14:50 »

Аз да се похваля, че вече си имаме фотографка smile Много съм щастлива, една наша приятелка ще ни снима ( занимава се професионално с фотография ) видяхме се в събота и обсъдихме всичко и останахме много доволни smile Освен това ще ни вземе само 300 лв и няма да имаме оувъртайм, защото тя ще ни бъде и гост, така че нещата се наредиха мн добре. Много съм щастлива smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #89 -: юли 29, 2014, 11:59:55 »

Капарирахме си фотографа преди около 2 седмици, но ще изчакам да мине сватбата, преди да се изказвам по какъвто и да е начин. Надявам се да мога да споделя само хубави неща след това.   Victory
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines