Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:39:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лични съобщения ( въпрос към модераторите )  (Прочетена 104565 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 01, 2007, 10:21:02 »

Правилно ли съм разбрала-ако не съм дала 3 мнения във форума,нямам право на лично съобщение?

Ако мненията са под 3 имате право на 1 л.с. (до модераторите например).

Имаше случай в който л.с. се ползваха за спам и това доведе до налагане на ограниченията.
Активен
bu6onka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #16 -: март 01, 2007, 15:54:40 »

Разбрах,мерси smile
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #17 -: март 07, 2007, 12:17:06 »

Правилно ли съм разбрала-ако не съм дала 3 мнения във форума,нямам право на лично съобщение?

Ако мненията са под 3 имате право на 1 л.с. (до модераторите например).

Имаше случай в който л.с. се ползваха за спам и това доведе до налагане на ограниченията.
И аз имам въпрос - след като пишете, че по броя на мненията се образува и броя на лс, кажете ми защо след като имам 14 мнения все още имам право на 2 ЛС? Не разбирам, може би трябва отнякъде нещо да променя? girl_impossible
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 09, 2007, 08:17:15 »

И аз имам въпросче към вас- немога да пращам лични съобщения - преди можех но сега нещо нестава. Помогнете ми smile
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 09, 2007, 12:25:31 »

Правилно ли съм разбрала-ако не съм дала 3 мнения във форума,нямам право на лично съобщение?

Ако мненията са под 3 имате право на 1 л.с. (до модераторите например).

Имаше случай в който л.с. се ползваха за спам и това доведе до налагане на ограниченията.
И аз имам въпрос - след като пишете, че по броя на мненията се образува и броя на лс, кажете ми защо след като имам 14 мнения все още имам право на 2 ЛС? Не разбирам, може би трябва отнякъде нещо да променя? girl_impossible

Ограниченията на броя лични съобщения е направен, защото имаше потребители, които използваха л.с. за разпостранение на лична реклама (спам).
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 09, 2007, 12:28:57 »

И аз имам въпросче към вас- немога да пращам лични съобщения - преди можех но сега нещо нестава. Помогнете ми smile


Може би е достагнат лимита на личните ти съобщения (които до 50 мнения е 15 л.с.)

Можеш да изтриеш няколко л.с. или след още 3  мнения (да станат общо 50) да ползваш повече л.с.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 09, 2007, 16:40:43 »

ok мерси много smile
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 25, 2007, 22:19:58 »

и аз имам въпрос, защо не се пазят последните 10 примерно изпратени от мен съобщения защото аз съм куха лейка понякога  crazy и заравям дали съм отговорила или пък забравям какво съм писала, не е ли редно да се пазят поне малко моляяяяяяя виииииии пуснете ми хисторитооооооооо  god
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 26, 2007, 10:04:01 »

По принцип се запазват всички, не само последните, но трябва да си отбелязала най-отдолу като пишеш съобщение Save a copy in my outbox   good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #24 -: декември 29, 2007, 19:07:05 »

Има ли тема за сватбеното пътешествие? Аз не открих, но преди да пусна искам да попитам, та да не стане гаф.
Активен
magnetic
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #25 -: февруари 29, 2008, 23:46:08 »

Опитвам се да пускам лични съобщения, но досега нито едно не съм успяла да изпратя
Моля ви кажете имате ли някаква идея как става това   sad
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 08, 2008, 17:20:20 »

Вече са пуснати ЛС
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 15, 2008, 20:07:08 »

Поставени са ограничения на л.с. според броя мнения във форума, както следва:

до     3 мнения|  1 л.с.
до     9 мнения|  3 л.с.
до   50 мнения| 15 л.с.
до 150 мнения| 50 л.с.

след 300 няма ограничения
  Искам да ви кажа, че аз не съм съгласна с това ограничение. Причината е само една - форумът е доста голям и повечето важни неща са изказани поне по няколко пъти. От три седмици вече чета доста от темите и често се случва хора, които явно нямат време да прочетат всичко казано до този момент да се повтарят, естествено отговора е виж еди къде си. Аз също имам мнение по доста от въпросите,
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 15, 2008, 20:15:07 »

но как да ги споделя като не съм сигурна дали са публикувани преди 20страници. Другото което мисля е, че от една страна не искате да се разводнява форума, а от друга не позволявате това да не се случи. За мен по-добрият вариант към този момент е да попитам лично някой за конкректен въпрос, без да притеснявам всички. Е, в крайна сметка да стане това, като имам 5 публикации. Извинявам се ако някой се е обидил от казаното от мен, не съм целяла това. Мисля, че малко объркано се изразих  smile
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 15, 2008, 22:55:09 »

Единственото което бих направил е да вдигна л.с. на мненията от 3 до 9 на 9 . Проблемът идва от това, че някой потребители се регистрират и започват да използват л.с. за лична реклама. А ние нямаме време, а и е неетично да четем л.с. на потребителите и да ги филтрираме.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines