Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:00:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за младоженеца!  (Прочетена 167901 пъти)
 
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: ноември 14, 2013, 14:39:50 »

Как ви се струва идеята да подаря на бъдещия ми мъж в деня на сватбата монета от тези инвестиционно злато специално за сватба


* 1g_Au_Wedding-228x228.jpg (46.78 KB, 228x228 - видяно 7547 пъти.)
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 14, 2013, 15:11:26 »

Ти си познаваш човека. Моят не би се впечатлил. А и ми се струва, че това е подходящ подарък за семейството, а не толкова личен. Мое мнение smile 
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #152 -: ноември 14, 2013, 15:34:38 »

Тази монета е символика, но не всеки би я възприел правилно, пък и не всеки би се впечатлил. Аз бих обърнал внимание на символиката, но не и на златото, други може би обратно. Като че ли този подарък по би впечатлил жена (и символиката и съдържанието) smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 29, 2014, 16:08:08 »

Аз на моят младоженец съм му подготвила една сребърна плочка, на която са гравирани всички важни за нас дати до сега, с географските координати на мястото, където се е случило събитието. Започва се от първата целувки и последната дата е на сватбата - общо 5 са, та имахме малък проблем първоначално с размера на плочката и достатъчно място за гравиране. Но всичко се нареди и смятам, че се получи доста добре  smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 12, 2015, 12:46:18 »

Поръчах подарък за моя Емо - тениска с надпис Game Over и силуети на младоженец и булка. Стори ми се много шеговита, а и ние не се възприемаме твърде насериозно, така че е идеална  yahoo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #155 -: май 12, 2015, 13:26:50 »

Много ми харесва подаръка на Мина smile Може и аз да включа нещо подобно, само че дървено (той си пада), но да оставя място и за още няколко важни дати (поколение дай Боже lol
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 13, 2015, 10:19:50 »

Страшно много ми хареса идеята на Мина smile не бях се сетила за това. Аз си мислех да му подаря табела за врата, на която пише фамилията ни, тъй като смятаме да закупим скоро жилище  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 16, 2015, 15:59:27 »

Много ми е трудно, когато стане въпрос за подаръци. Много искам да му купя нещо специално, което да е лично и да покаже колко много го обичам.  heart Е, да ама нищо не мога да измисля.
Първо исках нещо, което да му подаря на самия сватбен ден и си мислех, че мога да му наема човек, който свири на перкусии , защото той много обича и би се зарадвал. ОБАЧЕ, от скоро ми говори дали няма да е добре да наемем такъв човек и това значи, че няма да е никаква изненада. Това не е нещо кой знае колко романтично, но такава беше първоначалната ми идея. Ще ми е любопитно да споделите и вашите идеи  pardon
Идеята на Мина наистина е много хубава.  smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines