Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:01:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пазете се от видеооператор Ивайло Георгиев!!!!!!  (Прочетена 44880 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #15 -: май 22, 2014, 20:07:40 »

Наемайте професионалисти за сватбеното си парти, за които е видно че имат работа постоянно а не с няколко смешни снимчици, някъде в интернет пространството, качени незнайно кога. Не пропускайте и да се уверите че въпросния професионалист наистина има редовни ангажименти, което е гаранция до голяма степен че НЕ взимате грешно решение.
Feli, не е само един коментар и дано не е този същия, когото са Ви препоръчали. smile
« Последна редакция: май 22, 2014, 20:24:07 от DjNick Mc » Активен
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #16 -: май 23, 2014, 14:01:50 »

"Интересното е наистина, това, че хулещите са пуснали само и единствено един коментар! "

Беше необходимо да се включа и внеса яснота  относно така станала "интересна" тема

Здравейте от мен на всички участници в този прекрасен форум помагащ на бъдещите младоженци в много неща

Започнах моя пост с цитат извадка от пост на потребител, които не познавам но правилно е определил че има и нещо не както трябва в случая
Относно как се започна тази тема

Никога не съм подвеждал клиенти да не изпълня поет  анганжимент тоест да не съм на място и да не заснема  сватбеният ден лНикога не съм и изпращал друг да поема мой поет анганжимент  

В моята практика винаги скл. писмен договор с точно дефинирани поети анганжименти цени и срокове
"Снима на сватбата ни, взе ни 360лв. в деня на сватбата, като подписахме договор да ни даде филма в HD формат на 2 диска"
Както е видно от първият пост аз съм бил на сватбеното тържество заснел съм го до края но НЕ СЪМ СПАЗИЛ  упоменатият 14 дневен срок diablo за предаване на монтираният филм
Възникна желание в клиента да не чака, а да си получи суровият материал и компенсация /имам подписан документ за това/ и да се обърне към друг оператор монтажист да монтира и запише  видеото .

Така е и станало въпреки ,че  въпросният/те колеги също са дали свой срок за изпълнение и цена на услугата което донякъде е обезмислило всичко ........

Важното е ,че клиентът си има своето видео записано и монтирано и на никого не е необходимо да се издава смъртна присъда .

Второто което искам да призная е ,че  действително лично познавам Диджей Найден Найденов /да се наречем колеги  / Между мен и него  като колеги възниква и Съществува спор /оценявам го на около 100 лева/ за увредена негова техника/микрофон/ и неизпълнено обещание към колега ,но подчертавам на ниво колеги ТУК НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА КЛИЕНТИ

Решението на колегата е да ме очерни тук и на други места като така попречи на мои бъдещи клиенти да ме наемат тоест да ме "Унищожи" "Изхвърли" от бизнеса  
Моето поведение беше да запазя мълчание толкова време но и да не предприема стъпка за уреждане на
спорът с колегата ......
40-50 годишни мъже да се плюем по форумите е малко "смешно"

Уви работейки през годините съм оставял много доволни клиенти и ето ,че непознати за мен досега бъдещи младоженци а и не само  те /това са гости , приятели,близки,кумуве на бивши мой клиенти / отново ме избират мен   на база на това което съм наистина -мога и го правя качествено и се харесва на клиентите ми избрали  мен

Благодаря на Красимир Стоянов колега оператор от Варна за вярната и точна преценка на нещата и подкрепа.

Ще се радвам ако "администраторите" запазят моето право на отговор и не изтрият постът

Благодаря и успех на всички !!!!

 
« Последна редакция: май 23, 2014, 14:46:07 от videoto » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 30, 2014, 18:22:05 »

Моля личните нападки си ги разменяйте с лични съобщения!!!!
« Последна редакция: май 30, 2014, 21:04:21 от InLove_Girl » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #18 -: май 30, 2014, 20:30:15 »

 Основен виновник за съществуването на тази тема и грозната полемика в нея е точно модераторът. Изключително неприятно ми е да го кажа, но това са фактите - двама анонимни доброжелатели с по едно мнение за една цяла година са база на един спор или полемика, и тема в национален форум. И един самозабравил се ДЖ обижда наляво и надясно - с основание или без основание ... Не считате ли, че поведението на ДЖ вече преекспонира и се превръща в една селяндурщина ? Грозно поведение на ДЖ Найден и компания, от началото до края на темата ! С какво право един ДЖ се меси в спор в област, която не е негова дейност ? В тази тема не е важно кой е крив и кой е прав, ясно е, че вина имат и двете страни - оператор и младоженци. ДЖ Найден какъв се явява в този спор ? Решава междуличностни проблеми, или фирмени, или бизнес ... ? Тук ли е мястото един самозабравил се ДЖ да си решава проблемите ? Питам модератора ? Това нормална тема ли е в национален форум за сватби ? Как изобщо може да се държи по този начин човек от сватбения бранш ? Не ви ли се струва, че темата е създадена съзнателно, за да реши междуличностен или междуфирмен спор, това няма значение ?
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines