Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 06:29:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годишнина от сватбата  (Прочетена 263868 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 08, 2010, 09:55:03 »

Нинка, аз пък обратните варианти намирам:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:wrVNdkDsNpIJ:forum.mamita-bg.com/index.php%3Ftopic%3D2041.15+2-%D1%80%D0%B0+%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%88%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B0+%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0&cd=2&hl=bg&ct=clnk&gl=bg&client=firefox-a

В първия пост пише че първата е хартиена, а втората памучна, а по-надолу пише че първата е памучна и после казват чак за 5-тата.

Ето и нещо от нашия форум:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:t6DhTG3m7zMJ:forum.svatbata.bg/index.php%3Ftopic%3D352.0+2-%D1%80%D0%B0+%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%88%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B0+%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0&cd=4&hl=bg&ct=clnk&gl=bg&client=firefox-a

Знам ли и аз вече. Обаче тъй като вече празнувахме хартиена годишнина, аз реших че тази я празнуваме като памучна/ порцеланова и това е. Сега търся касичка, както маслинка предложи, ама нещо не намирам за съжаление...
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 08, 2010, 13:59:36 »

Здравейте, момичета  smile Нашата първа годишнина наближава. Решихме да си подарим три дни във Венеция и евентуално съм харесала една двойна рамка за снимки за стена и тъй като ще заминем малко след самата дата, на датата романтична вечеря в готин ресторант, който още не сме избрали.
Дайте идея за ресторант в София, където приготвят добре миди  fish
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 20, 2010, 10:31:06 »

Ех като мислех за първите годишнини беше лесно , сега каква е тази копринена  huhhuh.gif нищо не се сещам , а нямам време  cray Помооооооооощ
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 23, 2010, 11:56:14 »

dgudge, аз малко късно виждам поста ти. Какво измисли за годишнината?
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 24, 2010, 10:39:06 »

Здравейте и нашата годишнина наближава съвсем скоро, намислила съм да му подаря една тениска (памучна) с щампа. Нещо от сорта на Съпруг № 1, но по-скоро ми се иска да е шеговито, напр. 1 година в окови или подобна картинка. Вижда ли сте този тип карикатурни картинки, ако някои има идей моля да сподели, защото нямам време, трябва да я отпечатам...
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 24, 2010, 13:09:13 »

И нашата годишнина е скоро, но явно той ще иска нещо да ме изненада, а ако не, аз вече съм намислила girl_wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 24, 2010, 18:03:07 »

И нашата годишнина е скоро, но явно той ще иска нещо да ме изненада, а ако не, аз вече съм намислила girl_wink
хубава работа, намислила. Тук е мястото да го споделиш girl_wink
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 25, 2010, 08:07:22 »

 :laugh:Добре да, споделям.
Мисля да го заведа на романтична вечеря в един страхотен ресторант с лятна градина (само дано е хубаво времето тогава), като преди това съм украсила самата маса и около нея със свещи, листа от рози, балони и т.н. и идеята ми е да бъде хем красиво и романтично, хем и да го изненадам. girl_in_love
Какво ще кажете?


* showimg.jpg (20.64 KB, 335x251 - видяно 6366 пъти.)
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 25, 2010, 13:31:47 »

Чудесна идея, стига да може да украсиш маса в ресторант. Аз пък се замислям, че една украсена маса в ресторант доста би се набивала на очи и всички  ще ви зяпат, което може малко да ви претесни...евентуално. Но идеята от снимката е просто върха good
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 25, 2010, 14:46:23 »

Не мисля така, не мисля,че ще ни притесни, въобще даже не ме интересува какво ще кажат хората или дали ще зяпат. crazy
Е, няма да е чак като на снимката blum
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: септември 15, 2010, 17:56:17 »

Здравейте!
1-та годищнина от сватбата ни много наближи и не съм измислила до край как да ч отпразнуваме. Понеже съм в напреднала бременност нчма да може да пътуваме , а дори на заведение не ми се ходи, че там бързо се измарям. За сега съм измислила да приготвя специална вечеря, но ми се щеше и да приготвя някакво подаръче. Нчкакви идеи за нещо свързано с хартията - аз се сетих да извадч снимки от сватбата, че още не сме си наредили албум. Приемам всчкакви предложения, понеже тоя албум си е за двамата и не е много подарък  Wink
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: септември 15, 2010, 23:28:14 »

Да се включа и аз - една от няколкото съфорумки, които ще честваме първата си годишнина от сватбата на 20. 09. Аз знам, че първата годишнина е памучна, после прочетох, че е хартиена. За хартиената мислех да взема някоя от любимите книги на писето, ама той си поръчал вече от Бард, а днес се върна с цяла поредица от неговите фентъзита, та до никъде с хартиеният подарък ... и се порових в интернет и му поръчах памучна тениска с надпис "най-страхотният съпруг на света" (добре че си пада по такива тениски) и ще ми я доставят точно в понеделник до 5 следобед  yahoo, а вечерта сигурно ще излезем с кумовете, че и аз с тая напреднала бременост за никъде извън София не съм smile

Светле, може да поръчаш календар за 2011 с ваши снимки или със снимки от сватбата, пъзел със снимка от сватбата, колаж със снимки в рамка, (но не знам дали ще бъдат готови, защото остават 3 работни дни заедно с понеделника) любима книга да му купиш, има книжки със сентенции за брака. Другото, което ми хрумва, е на малки листчета луксозен картон да напишеш сентенции за брака от интернет от едната страна, а от другата да подсказват къде е следващото листче и последното да води до същинския подарък, а листчетата да запазите в хартиена кутийка ...
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 11, 2011, 15:05:32 »

Деня след сватбата бях толкова развълнувана, че реших, че искам още сватби, всяка година. Така ми хрумна на всяка годишнина да си прави минисватба. Миналата година ни се размина и отидохме в Царево, където беше следсватбеното ни пътешествие и спахме в същия хотел и вечеряхме в същия ресторант, както преди 1 година.
Тази година вече съм твърдо решена да направя моята минисватба. Срещнах такава идея при Стаси, но никой след нея не я е доразвил. Моите идеи засега са:
-покани,като за сватба
-бяла рокля за "булката" и черни дрехи за "младоженеца" или тениски с надписи "обичам Ангел"/"обичам Милена"/ "женен за Милена"/ "омъжена за Ангел"
-тържеството ще се състои в двора на къщата ни, по-скоро като коктейл със шведска маса(отначало исках там да направим сватбата, но разходите щяха да са много големи)
-ще поканим само приятели, без лели и чинки
-да има някакви игри, като хвърляне на букет, чупене на пита, ама не се сещам какви
  Дотук стигнах и не мога да доизмисля детайлите.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 18, 2011, 14:35:41 »

вие не пишете, ама аз ще си вкарам идеите, пък може да помогна на някого след мен.
Готова съм с поканите:


* .jpg (12.27 KB, 216x288 - видяно 16326 пъти.)
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 18, 2011, 15:02:39 »

Ангелче,много ми хареса твоята идея!За съжаление при нас е неосъществима,но както си го планирала,просто ми се прииска и аз да получа една покана и да се забавляваме с вас  blush  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines