Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 15:18:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годишнина от сватбата  (Прочетена 268547 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #60 -: февруари 04, 2009, 15:00:03 »

Търсейки с какво да допълня валентинката на милото попаднах на разни интересни идейки за подарък. Мисля, че могат да свършат работа и за годишнина.

http://podarizvezda.com/porachki.html   Това страшно ми хареса (ама много парички). Някак си да се гушкате и като гледате небето да си имате ваша звездичка, ами...хареса ми.

http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=view&id=401&Itemid=174  (оф, това пак много парички) Това е много сладък подарък, има за мазане, за похапване, еххххх. По план, това ще е допълнението към сватбения подарък за милото.

http://www.lubovnikurieri.com/  (еее, пак много парички)Това също ми хареса. Хихи, как ли ще се опули магаренцето ми, ако му пратя в службата такъв подарък.  blum

http://www.podaraci.bg/index.php/product/lang/bg/view/3260/category/24/  (това поне не е скъпо) Ето това ще му бъде вместо картичка за 14.02  blum

http://www.podaraci.bg/index.php/product/lang/bg/view/3305/category/24/   (евтино и забавно)  Това е гот, ако може да го нареди.

http://podarac.com/?page_id=136  (е, малко по - народна оферта)  Такова ще си направя за първата годишнина. Интересно ми е, дали не правят и мини пъзелчета, та да си направя сейв дъ дейт картичките така.

http://www.podaraci.bg/index.php/product/lang/bg/view/3292/category/24/  (е, пак много финикийци тук)   А това толкова ми хареса, че ако правя сватбена листа, веднага ще го бутна вътре. Страшно се връзва с пожелание за "сладък семеен живот" или пък "вече...години се наслаждаваме един на друг" и т.н.

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 04, 2009, 15:17:57 »

 Oh my ... Този фонтан е уникален - страхотна идейкааа   Bravo
Дали някой го е пробвал да изкаже мнение?
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #62 -: февруари 10, 2009, 11:37:43 »

Замислих се над следното...като ще имаме близо две седмици между гражданския брак и същинската сватба на коя дата ще се празнува годишнината?!? (Дано не е на датата на гражданския.  blush ) До сутринта съвсем не ми беше хрумвало, но като се събудих с тази мисъл и не ме оставя на мира.

Хихик, още не сме имали сватба, аз вече мисля за годишнината.  blum
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 10, 2009, 12:03:07 »

Ами, su_to, фактически погледнато годишнината би трябвало да е точно на датата на гражданския брак (деня на сключването му).
Сватбеното тържество, след като не съвпада с гражданския брак - това си е отделна годишнина.
Няма какво да се притесняваш - ще празнувате 2 пъти smile
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #64 -: февруари 10, 2009, 12:39:54 »

elean, благодаря ти! Това е най - удобноприятният възможен вариант!  give_rose  yahoo  danceg Особено с моята любов към всякакви видове празници.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #65 -: февруари 11, 2009, 12:18:21 »

Замислих се над следното...като ще имаме близо две седмици между гражданския брак и същинската сватба на коя дата ще се празнува годишнината?!? (Дано не е на датата на гражданския.  blush ) До сутринта съвсем не ми беше хрумвало, но като се събудих с тази мисъл и не ме оставя на мира.

Хихик, още не сме имали сватба, аз вече мисля за годишнината.  blum

На мен - лично мнение - ми се струва, че годишнината е на датата на празненството. Това е датата, на която сте обявили, съобщили и празнували като семейство.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #66 -: май 07, 2009, 11:41:42 »

Момичета, трябва ми малко помощ, не точно за годишнина, но не знам къде другаде да го постна. Милото ми скоро ще има рожден ден и искам да му подаря някакво издание на "Lord of the Rings" с удължените версии. Никога не съм си купувала филми на двд и изобщо не знам къде се продават такива. Кажете ми къде в Сф мога да намеря такова нещо? Не че не мога да ги дръпна и да ги запиша, обаче искам да са истински, за да го зарадвам.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 07, 2009, 17:20:45 »

Su_to аз не мога да помогна  blush
Гледам че и до нашата годишнина остават едва два месеца  girl_impossible А два дни преди датата ще сме кумове, та може би ще сме се поохарчили ама .... ще измислим как ще я отпразнуваме. Но мисля че заедно ще го решим, то аз и да искам не мога да го изненадам че при мене положението е "но мъни"  laugh Ама да не се е захванал с жена студентка  blum
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 08, 2009, 11:07:37 »

Момичета, трябва ми малко помощ, не точно за годишнина, но не знам къде другаде да го постна. Милото ми скоро ще има рожден ден и искам да му подаря някакво издание на "Lord of the Rings" с удължените версии. Никога не съм си купувала филми на двд и изобщо не знам къде се продават такива. Кажете ми къде в Сф мога да намеря такова нещо? Не че не мога да ги дръпна и да ги запиша, обаче искам да са истински, за да го зарадвам.

Не съм сигурна, но мисля че книжарниците Orange има доста богат избор на филми и музика. Попитай там.

До нашата годишнина има още 3 месеца, но аз от сега съм се замислила как да го изненадам моя човек. Ние точно по това време ще сме в Бургас със свеки и баба му на Даниел, така че романтичната вечеря вкъщи отпада като вариант. Нещо друго трябва да се мисли. Върти ми се в главата някаква карта на съкровище, но не съм го навързала още и не знам как точно да го осъществя. При всички случаи ако има изненада от този тип свеки ще е в заговора по изпълнението и, че иначе сама няма да се справя. Ако имате някакви идея давайте, че еи сега ще си минат 3-те месеца  tease
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 08, 2009, 14:58:04 »

Не знам дали тук е мястото да попитам, затова ако съм объркала темата, просто ми изтрийте мнението.
Ние с пирятеля ми на 15 май правим 11 години от както сме заедно и съм решила да му правя вечеря изненада (излъгах го, че тогава ще съм много изморена да ходим някъде  tease и е по-добре да отложим празнуването навън на 16-ти  pleasantry да не вземе да ми спретне и той някаква изненада на 15-ти, че тогава ще стане интересно Girl_hide) Намислила съм какво да сготвя и ще сложа много свещи из цялата стая. Но някакси ми се струва недостатъчно само със свещи, пък и нямам идея за подарък.
Може ли някой да помогне малко в тази насока
Благодаря предварително
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 08, 2009, 15:56:51 »

Ели мила аз много пъти съм мислила нещо с карта, бележки и т.н. ама нещо все не ми се получават нещата  blum
Миленастеф свещи, хубава вечеря то това е...можеш примерно да разучиш как се прави масажче и да купиш някое масажно масло с негов любим аромат, да го съблечеш и ........ да му направиш един хубав масаж  sarcastic А за подарък.....  crazy Някоя тениска със специален надпис, чаша със ваша снимка.... торта със специален надпис...разни такива неща ми изплуват в главата, или торта с 11 свещички  blum
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 08, 2009, 18:28:10 »

Благодаря Gergancheto - идеята с тортата с 11 свещички много ми допада   yahoo, а за тениска или чаша със снимка - за съжаление мъжа ми не обръща много внимание на това  sad но пък мога да напиша нещо на тортата, например, обичам те или нещо подобно  pleasantry
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 08, 2009, 19:14:14 »

Благодаря Gergancheto - идеята с тортата с 11 свещички много ми допада   yahoo, а за тениска или чаша със снимка - за съжаление мъжа ми не обръща много внимание на това  sad но пък мога да напиша нещо на тортата, например, обичам те или нещо подобно  pleasantry

И моя не обръща внимание на такива неща, а вечеря на свещи толкова често си правим, че съвсем няма да бъде подходяща идея за годишнина. На 6ти май примерно докато се изкъпах той сипа шампанско, запалил е свещи и някаква салатка имаше и много добре беше .... но честичко си правим вечери, а за годишнината ни и то първата искам нещо много грандиозно  good
Радвам се че съм ти помогнала  give_rose
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 08, 2009, 21:45:57 »

Ние миналата година за годишнината отидохме на цирк  danceg. Не е романтично, но беше много забавно, пък и за мен беше голяма изненада. Gergancheto щом често се правите романтични вечери, защот не опитате с нещо по-различно за годишнината, в смисъл нещо шантаво и забавно. Може например да отидете да засадите заедно едно ваше си дърво, чисто символично. Или пък да отидете на пейнтбол smile
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 08, 2009, 22:10:53 »

milenastef, супер сте го направили с тоя цирк  good - много ми хареса!
Ние нищо по-различно не направихме, освен че ходихме да хапнем в ново за нас място и съответно не ни хареса smile smile smile. Но беше студ, работен ден, двамата бяхме капнали и даже това ни се стори много smile.
За втората година задължително искам нещо лудо и запомнящо, че то от ядене спомени рядко остават smile. Искам да отидем на някое място в България, където никога не сме ходили, но до тогава има няма половин година smile.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines