Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 13:24:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годишнина от сватбата  (Прочетена 268534 пъти)
 
pppolito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 10, 2008, 10:25:12 »

... а ние си празнуваме всеки месец, защото още няма година, а и още не мислим за дете и имаме време един за друг Love girl Love girl twohearts После сигурно няма да е така. Това ще кажат тези с повече опит...
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 10, 2008, 10:29:56 »

Здравейте,имам малък проблем и се надявям да ми помогнете.Април месец правим с моита полувинка 1г.,но незнам какво да измисля.Незнам какви са традицците и какво се прави.Надявм се да ми помогнете. twohearts
Първата годинишнина е памучна - подаряват се неща от памук. good
Но някакси не върви да му подаря памучна хавлия. Защото и ние скоро имаме годишнина и аз незнам какво да му подаря.  sad
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #47 -: юни 09, 2008, 10:26:46 »

Здравейте, тази година на  22.06, правим 5 години от сватбата, дайте идей за подарък за семейството какъв или за любимия нещо. Зная, че е дървена сватба, но не се сещам за нищо дървено. На мене ми иска да си купим кафе-машина, но дали ще стане точно сега е друг въпрос.
Хубавото е, че ще ходин извън София уикенда, когато се пада и ще си бъдем сами  (мама, тати и Бети).
Давйте идейки !
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 23, 2008, 10:25:01 »

Момичета,и аз съм в затруднение :(Годишнината ни наближава,а още нищо не съм направила *crazy*Мисля,мисля и ...направо ще откача! =]Ние сме с София,а годишнината ни е през седмицата и трябва точно на този ден да я отбележим,нали?Искаше ми се да отидем до Царско Село и там да изкараме,като преди това отидем на СПА процедурки(имаме карти,които още не сме ползвали).Оххх,незнам,ако имате някакви идейки пишете,моля,ви! sad
Активен
hristina_k
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #49 -: август 30, 2008, 18:22:57 »

Незнам дали тази тема е за тук,но съм нова във форума и незнам.Ако е нужно я преместете good
Родителите ми празнуват тази годишнина съвсем скоро и ми трябва ригинално пожелание!
За жалост съм много зле с идеите!
надявам се да ми помогнете:)
Активен
nikste
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #50 -: октомври 20, 2008, 15:44:39 »

Може вече да е късно, но ще ти помогна.

Пожелания за годишнина

Пожелания за юбилей
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 18, 2008, 00:51:10 »

Преди две години на моят вече настоящ съпруг му направих романтична вечеря за Свети Валентин
Може да звучи банално , но наистина си е приятно да те изненадат понякакъв начин
Нарисувах на  компютъра сърца червени и ги разпечатах на самозалепващата хартия три четири листа отрязах всяко едно сърце купих чаени свещи,  хубави бонбони ,  вино и едно голямо сърце плюшено (сега го използваме за възглавница)Когато се прибрах от работа започна голямото лепените по стени секции пердета, абсолютно на всякъде имаше сърца даже до скоро седеше и на щорите едничко. Тъй като не мога да готвя ( вече се старая да се науча)  направих Пица  :funny:не беше лоша (той я хареса) Сложих всичките свещи по масата и по земята, те бяха около 30. запалих свещите. Оставих две големи сърца в коридора и зачаках да си прибере. Той беше супер изненадан даже малко се притисни сякаш, не беше подготвен защото аз му казах , че няма да излизаме никаде изморена съм от работта. Хапнахме пийнахме вино с пицата  хе хе хе Може да наготвите нещо любимо на мъжете си! После се сещате ...      blush
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 23, 2008, 00:46:16 »

Аз за първата ни годишнина/преди няколко месеца/,бях запазила стая лукс в Царско село!
Отидохме,настанихме се в стаята и бведнага се обадих да запазя час за масажче... blum
После си взехме банските и право към басейна. yahoo Имаше джакузи,студена стая,сауни и парна баня и беше невероятно!
Вечерта вечеряхме в ресторанта,направихме малка разходка под луната и се прибрахме в стаята.
Пихме шампанско и си говорихме...след,което се досещате какво следваше  blush и доволни доволни заспахме! smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 19, 2008, 11:22:51 »

много хубави пожелания, вече ще знам ако ми се наложи, къде да потърся  Bravo Bravo Bravo
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 29, 2009, 15:42:14 »

ок,за празнуването ясно,но какво подарихте на половинките си?Моичкия едвали ще се зарадва ако му подаря халат!!!Та се чудя какво да е...парфюм нестава има 6-7 и все оригинални,които впрочем почти неползва,защото работи във фирма за басейни и някакси не си отиват оригинален парфюм с кални обувки и крачоли+лепило за тръби по ръцете  pardon ,дреха немога да избера,защото е доста капризен в това отношение,а и размера му е един такъв никакъв...голям корем със мноооггоо стегнат и малък задник   blush Та сега се чудя какво да е!Дайте идея за подарък!А и неможем да отидем някъде на хотел за 1 вечер,защото нямаме финанси  nea (все пак сме с 2 деца,на 4г. и на 8м.  sad )Хайде момичета дайте воля на въображението че моето се изчерпва до там да правя маймунджелъци на лапетата и да ги забавлявам.Идея си нямам какво да му подаря!И да кажа,че годишнината ни е на 09.02
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 30, 2009, 11:54:27 »

Ивана, може да потърсиш идеи в нета, а зот там черпя, че и аз весе съмс е изчерпала.Там има най-различни идеи дори за без пари, ако мъжа ти е романтичен, може да му подариш Роб за 1 ден, като тий си избира ден и ти изпълняваш всичките му желания, или пък нещо подобно! Може да си подарите нещо романтично, като маса за закуска в леглото или нещо закачливо, което не струва скъпо, ако не искаш нещп практично...И аз не знам! Успех!! Че макко време остана!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 30, 2009, 15:32:33 »

Ох, аз съм в Г О Л Я М А чуденка какво да подаря на нашите за годишнината им, тази година правят 30г. от сватбата си на 27 май shok
Перлена сватба, ама перлени неща ще подарява баща ми на мама, така, че аз не искам да се повтарям nea
Някой има ли някаква идея? Ще съм благодарна да споделие give_rose
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 30, 2009, 15:34:42 »

Bulechka™, защо не им направиш колаж със снимки от тяхната сватба, от твоето детство.....нещо такова ми хрумва на прима виста.  Wink
« Последна редакция: януари 30, 2009, 15:40:32 от plamik » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 30, 2009, 15:38:12 »

Танче, това лято родителите на милото правеха 30г от сватбата и по повода ние и брат му с гаджето си ги заведохме в Гърция (Кавала) за 2 или 3 нощувки - не помня. Беше септември и цените не бяха много високи, а и края на май предполагам ще е така  smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 30, 2009, 15:39:33 »

Bulechka™, защо не им направиж колаж със снимки от тяхната сватба, от твоето детство.....нещо такова ми хрумва на прима виста.  Wink



Идеята е супер good, и аз мислях за нещо такова, но няма къде да сканирам снимките, пък и каква причина да измисля, за да изнеса от тях 4-5 голеееми албума със снимки? crazy
Аз мислех и за дигитална рамка със снимки от тяхната сватба, моето изписване от АГ-то и на брат ми, и на моя бебо....
Имам време да мисля, но ми се иска да е нещо по-така, по-сантиментално и запомнящо се ако ме разбирате!


Танче, това лято родителите на милото правеха 30г от сватбата и по повода ние и брат му с гаджето си ги заведохме в Гърция (Кавала) за 2 или 3 нощувки - не помня. Беше септември и цените не бяха много високи, а и края на май предполагам ще е така  smile

Да, това е хубава идея good, но баща ми е намислил нещо такова, долкото ми каза Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines