Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:00:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годишнина от сватбата  (Прочетена 263078 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 22, 2007, 15:44:46 »

Така за памучната разбрах какво се подарява , а за хартиената ....? sad Read ohah

Някой вестник!!! laugh

Или дрехи от хартия, ще е забавно!!! good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 22, 2007, 20:39:15 »

Знаете ли сега какво се замислих и ще ми е интересно да споделите. Значи аз винаги не че празнуваме, но отчитаме годишнина откакто сме заедно/8 години/, а сега като се оженим само годишнината от сватбата ли да празнуваме sad. То за мен другата дата май е по-важна. Или най-добре да отчитаме и двете дати, колкото повече празници толкова по-добре CHEERS
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 22, 2007, 20:53:10 »

goldi най-добре и двете! DANCE DANCE :DANCE:А ако празнувате и годежа още по-добре! good yahoo
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 22, 2007, 20:57:48 »

ААААААааааа Фиби ние годеж нямаме, няма и да имаме, че то тогава много празници, много нещо щеше да стане danceg
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 22, 2007, 21:05:54 »

ААААААааааа Фиби ние годеж нямаме, няма и да имаме, че то тогава много празници, много нещо щеше да стане danceg
То и ние нямахме но например дата на предложението за брак - 17.09 /вяра, надежда, любов/

А колкото до хартиената годишнина,може би оригинална книга!
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #20 -: септември 01, 2007, 16:23:11 »

fiibi_bg , благодаря за идеята  kiss2 не се бях сетила за това  Reading
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 28, 2007, 12:29:27 »

тази темичка малко е позабравена, но може наистина всеки да даде идея за празнуване на годишнината. Ние например с милото понеже нямаме църковен брак , понеже той е протестант, решихме догодина на нашата първа годишнина да си направим нещо като "втора сватба", и да се венчем в протестантска църква.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 28, 2007, 12:50:38 »

Чудесно сте го решили Мири! Аз си мислех за нашите годишнини да си правим по една екскурзийка като втори, трети и т.н. меден месец, тоест всяка година да си правим по един меден месец.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 28, 2007, 12:56:24 »

това за втори, трети и т.н. меден месец също е многодобра идея и непремнно ще го направим следващите годишнини. Но на първата искам църковен брак, пък било и в протестантска църква все пак всички сме христяни. Аз даже смятам да бъд аоблечена в булченска рокля , но не моята(защото тколкото и да е хубава, аз не я харесвам)  , а да ми ушият нова точно този модел , който исках, но не остна време за шиене и затова купихме готова.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 10, 2007, 08:54:45 »

Давайте идеи за годишнина че наближаваааааааааааа.
Хрумва ми идейката за уикенд на въпросният Чифлик дето го обсъждате в една друга тема.Щом е близо до Троян ще поканим и кумовете че те са от София ,а знам че трябва да се празнува с тях,друго нищо не се сещам  crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 10, 2007, 09:06:57 »

Ох,  fiibi_bg, ние нали сме на една дата и аз незнам какво ще правим  crazy
Все си мисля, че има време, но то останало само 1 месец  Oh my ... girl_impossible
Твоята идея за Чифлика е хубава - там е много красиво като природа и въздуха е страхотен!  good girl_in_love
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 10, 2007, 09:11:31 »

Кофтито е, че няма да има супер голям елемнт на изненада, понеже половинките Ви едва ли са забравили за годишнината Ви. Но е хубаво, ако можете да им спретенте едно пътешествиице някъде...ей така, без да им казвате..... =]което естествено ще е съпътствано с много малки и по-големи изненадки... Girl_hide Айде ако измислите нещо споделете, пък може да дообогатим идеята... give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 10, 2007, 09:12:18 »

Вярно че сме на една дата Мария.При мен е малко сложно с организацията ,че никога не се знае какво може да стане в последният момент и да ни се размине пътуването.....С тази наша работа е така
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 10, 2007, 09:13:47 »

Вкъщи не мога да му устроя никаква изненада,много хора сме тук......вечеря за двама е прекалено елементарно........мисля,мисля и нищо не измислям
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #29 -: октомври 10, 2007, 22:00:28 »

Вкъщи не мога да му устроя никаква изненада,много хора сме тук......вечеря за двама е прекалено елементарно........мисля,мисля и нищо не измислям

Миличка защо не отидете някъде навън на ресторант, а преди това да се поглезите със SPA процедури? good
Или пък само на ресторант, където все пак няма да се занимаваш ти със сервиране и т.н.

Или пък на някакво мероприятие - романтичен филм, театър... Успех с избора DANCE give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines