Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 19:37:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годишнина от сватбата  (Прочетена 263162 пъти)
 
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 06, 2011, 12:57:31 »

Как да го приеме? В смисъл какво каза?
Естествено, ме успокояваше и ме молеше да не си развалям настроението. Каза, че сега вече можем да преценим кой ни е приятел. Кривичко му е, но не го показва.


* P6040175.JPG (33.32 KB, 320x240 - видяно 5765 пъти.)
Активен
diminioni
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #136 -: юни 08, 2011, 11:35:13 »

Момичета има ли някакви ритуали за първата годишнина от сватбата? И какво се прави със свещите от църковният брак - те не се ли палят точно на първата година и оставят ли се да изгорят?
Вие правихте ли нещо такова, а ходихте ли на първата година в църквата в която сте венчани? 

Да попитам отново?
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 08, 2011, 11:56:22 »

Ами, няма, поне доколкото съм търсила. Спомням си само, че родителите ми си палиха сватбените свещи всяка година. Кумата също ми каза така да направя. Други ритуали няма.
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #138 -: юни 21, 2011, 10:38:13 »

Скоро е нашата годишнина. Първата година се води памучна, до колкото знам се подарява нещо от памук. Реших да му подаря фланелка с надпис отпред, даже намерих и добра оферта http://www.deals.bg/deal/id/3422/019715/1#comments_block
Само,че се чудя какъв да е надписа, нещо от рода на ,,I love my wife,, ама нз. ще ми се по-закачливо да е нещо, та ако имате идеи - споделете.... butterfly
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 21, 2011, 11:33:53 »

"I love my wife" става. Само да те предупредя, че няма да я носи smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 21, 2011, 12:41:01 »

Аз за всяка годишнина от сватбата на милото му подарявам такава блузка с надпис.Но надписите си ги измислям аз .От рода на :Само две години съм женен и отдолу един автомат smile  или Три години семеен стаж на жената верен страж и пак автомат отдолу:) При нас автоматите са на почит ,защото мъж ми е бивш военен  :PИначе тази година му подарих традиционен подарък ,но изненадата беше торта с вкуса на нашата сватбена от същата сладкарница.Мислила съм всякакви щуротии ,от рода на полет с балон за двама ,но нашата годишнина е на 11.11 и е малко трудно с тези изненади на открито :)Иначе аз супер традиционно вече 4 години си получавам парфюм.Първите две години беше парфюма , с който бях на сватбата ,но сега милото рискува и с нови аромати.
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #141 -: юни 21, 2011, 13:30:12 »

angel4e
Хихихих ,знам ,че няма да я носи но поне в къщи ще е с нея  sarcastic
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #142 -: август 29, 2011, 10:24:45 »

Дълго търсих идеи за празнуване на годишнина, и сега като намерих моята, я споделям, защото може да някой друг също да си я хареса за себе си.

Ще станат 10 години откак сме заедно (без брак) и досега не сме празнували годишнини никога. Сега обаче ни се прииска и понеже си нямаме дата, а месец, решихме да празнуваме целия месец с десет различни мероприятия. Те не са скъпи, луксозни или необичайни, но е важно да са символични за нас. Ако можем, ще минем без предметни подаръци, а само с преживявания. Част от идеите ми са: вечеря в ресторант на именния му ден, който е през месеца, а точно на именния му ден преди 10 години вечеряхме заедно с приятели и изобщо празнувахме за първи път. Ще му направя един козунак, който е най-любимия му сладкиш, най-любимото му ядене, а му го правя много рядко. Това като символ на сладкия живот, който и без кузанака пак си имаме. Трябва да измисля, как да го поднеса този козунак по по-специален начин. Иска ми се да направим една есенна разходка в гората + пикник, така направихме и преди 10 години, откогато е първата ни снимка, доста емблематична една. Имам идеи и за луксозен басейн, кино и други работи, които ще обмислям още. Оставих му няколко от мероприятията той да ги организира, да ме изненада. А няколко ще ги спретнем заедно.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: август 30, 2011, 20:51:42 »

Ние първата годишнина отбелязахме с двучасова разходка с корабче и вечеря в любим ресторант след това. blush
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: септември 14, 2011, 08:51:11 »

ние правим 5г след 9 дни.............дървени подаръци...................какво да му взема на моичкия?  :rolleye: а пък ето тук http://hardwarebg.com/forum/archive/index.php/t-155165.html видях че на дървената сватба се подарява сребро? така ли е? някой друг мина ли я вече?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: октомври 20, 2011, 12:00:05 »

Vanity и на нас ни предстои дървена годишнина т.е. 5-та и нещо зациклих с измислянето на подаръци.Нещо дървено ми звучи супер безползено.Повечето неща от които имаме нужда сме си ги набавили и предложенията ,които срещнах в нет-а като дървена стойка за вино ,дървена дъска за рязане на сирене,дърворезби ,дървена кутия за бижута хич не ми допадат.

Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #146 -: октомври 20, 2011, 13:00:41 »

Аз тъкмо щях да предложа стойка за вино и дъска за сирена, но видях, че именно те не ти допадат  blum

Ако искате да е нещо със символика, може да се вземе дърво бонзай (то това не е дървено, а си е цяло дърво, но все пак  Wink ), може и рамка за картина или фотография (като за Фийби).

Като практична дървена вещ мога да препоръчам малките масички за закуска в леглото - аз имам такава, но я ползвам за поставка на лаптопа и е супер удобна!!!


Ако си падате по игрите, може и някоя дървена дъска за игра - тук възмжоностите са много  smile
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #147 -: октомври 20, 2011, 17:05:38 »

Дървото- бонзай много ми допада  good! Каква по-голяма символика - а и не е типичен сувенир - прахосъбиралка!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 20, 2011, 17:11:09 »

Дървото - бонзай и на мен ми допада .Ама как да подаря на мъжо дърво - бонзай .Поднос за сервиране в леглото имаме вече...Може би някой мъжки аксесоар.Мислех си за кутия за пури с пури вътре.Мъжа ми не пуши ,но пури припалва от време на време...
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: октомври 20, 2011, 18:31:55 »

Ние всяка година се събираме със семейството на което сме кумове и спазвайки традицията / списъка за 5 г им подарихме сребърна юбилейна монета от БНБ - мисля че беше 100 г. Независимост на България smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines