Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:38:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годишнина от сватбата  (Прочетена 263161 пъти)
 
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #120 -: май 18, 2011, 15:52:54 »

angel4e

Без да се засяга някой, ама това не е ли малко пресилено с букета,питата...не се ли губи смисълът на истинската сватба, която е веднъж в живота... pardon
Хайде купона се е ОК, ама другото, незнам странно е.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 18, 2011, 16:00:18 »

"-да има някакви игри, като хвърляне на букет, чупене на пита, ама не се сещам какви"

Демек
 
някакво тяхно подобие, подходящо за годишнина

Няма как да се обидя, като си казваш мнението. Не си ме нагрубила, нали?! give_rose
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #122 -: май 18, 2011, 16:14:36 »

Хиххиих не разбирасе. drinks Просто си представям, неженените ваш приятели, които им се иска вече да са си намерили половинките, ама още не са , а вие 2-ра сватба хихихих , разбираш ли ме какви имам в предвид? По скоро наблегнете, че е парти по случай годишнината а не мини сватба Wink
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 18, 2011, 16:18:43 »

angel4e, много ми хареса идеята ти smile - поздравления!!!
Не смятам, че ще се губи идеята на истинската сватба, защото това повтаряне ще бъде в чисто приятелски кръг и с голяма доза хумор - поне така предполагам. Ще е забавно да се направи равносметка на миналите години . Ако пък имате възможност да извадите видео или фото материал на избрани моменти от сватбата, на които присъстват и приятелите ви ще е много готино. Така и те ще се забавляват.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 18, 2011, 16:20:14 »

Аз се сетих за играта с обувките, след като вече сте женени и живеете заедно, може би е подходящо да се види дали сте на едно мнение, кой командва в къщи или кой от двамата е по-залепен на дивана  blum
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 18, 2011, 16:31:12 »

хехе и аз мисля като Даниела,че по-скоро това ще бъде с голяма доза хумор  tease
На мен много ми се иска да направим нещо подобно,понеже на сватбата ни бяха само роднини и ни дойдоха в повечко  pleasantry
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 18, 2011, 16:37:13 »

И може би по-скоро повечето от нещата, които се правят трябва да са насочени към гостите. Иначе има риск да станете досадни или направо да воайорствате с любовта си. Някак си не си го представям като романтично отпразнуване, а като купонджийско. Пък като чета как сте почели първата година - звучи ми доста любовно-романтично.
Ще следя с интерес какво си замислила smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 18, 2011, 16:45:51 »

Ама момичета много сте либерални blum На сватбата да се съобразяваме с роднините и бабите, на годишнината с приятелите, ами ние!! В крайна сметка, щом ще канят само приятели, следва това да са хора, които се радват за тях и за това, че се обичат. Освен това, щом приятелите ти са дошли(доброволно, без да им е опрян пистолет) и все пак са твои гости, редно е те да се съобразят с твоите желания и виждания за празника.
Ангелче аз ти пожелавам да имате най-романтичната и приказна годишнина, пък който не му харесва или завижда, занчи не му е било там мястото girl_wink
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 18, 2011, 17:44:50 »

 
Ама момичета много сте либерални blum На сватбата да се съобразяваме с роднините и бабите, на годишнината с приятелите, ами ние!! В крайна сметка, щом ще канят само приятели, следва това да са хора, които се радват за тях и за това, че се обичат. Освен това, щом приятелите ти са дошли(доброволно, без да им е опрян пистолет) и все пак са твои гости, редно е те да се съобразят с твоите желания и виждания за празника.
Идеята ми беше да не правим всичко да изглежда като спектакъл и да сме си поканили приятелите като публика, която да ни пляска и ни се радва колко сме щастливи след толкова години. Малко самовлюбено ми изглежда. Пък и като сме канили някой е нормално да се съобразяваме с него. Някак си не си представям цяла вечер да гледам двама влюбени как си говорят любовно и се гушкат.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 18, 2011, 19:08:49 »

Ще се вслушам в съветите ви!
Госпожица, идеята ти се удобрява!
Даниела, и твоята с моменти от сватбата на видео!
Очаквайте включване в петък, когато ще ми доставят тоалетите ни girl_wink
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 27, 2011, 14:55:25 »

Ето


* P5270091.JPG (67.31 KB, 640x480 - видяно 459 пъти.)
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 27, 2011, 15:07:03 »

ангелчеBravo за тениските!!! Много са яки  Wink Как върви подготовката?  give_rose
Активен
diminioni
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #132 -: юни 06, 2011, 12:11:28 »

Момичета има ли някакви ритуали за първата годишнина от сватбата? И какво се прави със свещите от църковният брак - те не се ли палят точно на първата година и оставят ли се да изгорят?
Вие правихте ли нещо такова, а ходихте ли на първата година в църквата в която сте венчани? 
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 06, 2011, 12:27:09 »

Не бързах да пиша, защото не се получи това, което исках и което бях планувала. Основната причина  е че "приятелите" ми имаха неотложни ангажименти и не разбраха, че наистина ги каня на празненство. може вина да има веселата покана, която не е прозвучала сериозно. Поканих  25 човека, всички , с изключение на 2-ма, присъствали на сватбата. До последно се обаждах на хората, за да ги питам дали ще дойдат. Някой ми казаха, че понеже нямало да могат да дойдат, затова нищо не отговорили crazy. Други, че ще се обадят по-късно. Дори имаше такива, които ден преди събието казаха:Ако дойдем, ще дойдем по тъмно (партито започва в 15.00). Това доста ми скапа настроението и дори не се напънах да измисля още идеи за по-забавно прекарване. В крайна сметка, сложих 15 чинии и на края на вечерта видях че 6 не са използвани. Сметнахте ли колко приятели ни уважиха?!
Част от тези, които дойдоха също малко ме разочароваха, но се постарах да се забавлявам и дори си облякох сватбената рокля smile. Пуснахме си сватбата и я изгледахме, припомняйки си смешните моменти. Сега ще се опитам да пусна няколко снимки.


* P6040138.JPG (75.36 KB, 480x640 - видяно 485 пъти.)
« Последна редакция: юни 06, 2011, 12:35:21 от angel4e » Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #134 -: юни 06, 2011, 12:52:03 »

angel4e
А мъжът ти как прие всичко това?
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines