Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:17:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 240390 пъти)
 
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 17, 2013, 09:14:30 »

Здравейте на всички бъдещи булки smile На мен също ми предстои сватба и ще се радвам да ми препоръчате добър Dj и водеща
Добре дошла smile
Аз съм се насочила към Жоро и Ели и това им е сайта : http://dj-joro-eli.com/
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #31 -: май 20, 2013, 12:45:41 »

qnislava: И от мен имаш един глас за Жоро и Ели smile

Alex_02: Направо не ти завиждам в тази ситуация, която си описала как още имаш нерви...аз бих полудяла. Аз ще имам 3 шаферки големи + племенницата на мъжа ми (на сестра му детенцето). В крайна сметка шаферките трябва да се въртят около булката и си представям момента, в който са някакви знайни и незнайни момичета от родата на мъжа ми....айде няма нужда smile Честно казано дори и те да плащат в това смятам, че нямат работа да се бъркат, защото то не е обвързано с финансови въпроси. Единственото, което на мен ми казаха е, че не трябва да е омъжена...е моята едната е омъжена от скоро и нямам намерение да се откажа от нея, в крайна сметка не смятам шаферството с големи момичета и жени за БГ ритуал, така че ще си го направим както ни харесва smile
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #32 -: май 21, 2013, 09:33:53 »

qnislava и на нашата сватба ще са Жоро и Ели smile

Аз да се похваля вчера си взех роклята и съм страшно доволна, направена е страхотно и точно както я исках  yahoo Междувременно, докато чаках за роклята накупих всички дреболии от Асеновград на куп и вече сме готови smile
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 21, 2013, 21:22:00 »

megan_n, честито за роклята и всичко останало.
На нас ни останаха 3 дни и вече напрежението е много голямо.
На всичко отгоре преди седмица хванах шарка и общо взето последните 3 дни ще направим всичко, което остава.
Нашите dj и водещ ще са Веско и Йовко, страшно сме доволни, днес успяхме да се срещнем, ще се получи голям купон, но все пак то си зависи и от гостите smile
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #34 -: май 22, 2013, 08:30:38 »

Момичета здравейте,

искам да питам някой дали ще бъде в Тера груп, независимо дали вътре или на басейна?
Активен
Alizee
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #35 -: май 22, 2013, 23:51:48 »

Ablaze, ние ще бъдем в Тера Груп
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #36 -: май 23, 2013, 07:55:35 »

Ура, най-после си намерих булка за там smile Искам да те питам говорили ли сте нещо за дегустация на храна, тъй като аз ще се обаждам да питам, но ще ми е по-добре, ако съм подготвена предварително какво да очаквам?
Кога е заветният ден?
Активен
Alizee
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #37 -: май 23, 2013, 08:43:43 »

Ами за съжаление няма дегустация, само отидохме за да съставим менюто, да го измислим, но ние не сме от там и само един уикенд имахме възможност да отидем да се видим с готвача,  но предполагам, може да има вариант да се дегустират нещата. Датата ни е 20 юли smile и аз мн се радвам че има някой там smile вие кога сте? До къде сте с организацията по сватбата?
Активен
ger4o_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 23, 2013, 08:58:57 »

Здравейте, някой има ли яснота в момента къде се сключва гражданския брак, дали в старата зала или има вече нова? Нашата сватба е другата събота, аз ще ходя другата седмица да потвърждавам датата, но ми се иска да знам предварително.
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #39 -: май 23, 2013, 09:17:00 »

Alizee, доколкото имам информация от форуми и тн храната е хубава и всичко е наред, но все пак исках да питам, както казах, за да знам какво да очаквам smile И ние не сме от там, живеем в София и наистина е мн трудно от тук...

Нашата дата е 03.08 и да ти кажа не знам докъде сме smile Имаме водещ и DJ, имаме фотограф, агенция резервирана, запазен час за ритуала (изнесен ще бъде), подаръчетата за мъжете дойдоха, до обяд днес ще дойдат и женските smile  друго другоооо....о имам покани, ние си ги правихме, но не сме ги раздали, че чакаме потвърждение от кумовете до края на месеца. Е май е това smile

Вие докъде сте ? Имате ли видео, че аз още търся нещо изгодно и хубаво, тъй като не ми е приоритет и не ми се дават много пари...пък и май само аз искам smile
Активен
Alizee
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #40 -: май 23, 2013, 12:58:27 »

А, да да, няма проблем по принцип че не я пробвахме, много съм доволна от всичко като цяло, но просто отбелязвам, че не сме дегустирали като в другите ресторанти smile
Ами ние сме също горе долу до там..останаха халките, тортата, да измислим изненадата, да отида на пробна прическа и костюма на моя приятел. За видеото..за нас също не беше мн важно, но после много харесах работата на Митко Димитров и взехме него, но още ме боли сърцето като си помисля колко му е хонорара. Иначе не съм търсила много за видео. Само с него и с Георги Колев бях говорила.
Къде ще бъдете вие, в градината или в залата? Какви са ви подаръчетата? Вие ще имате ли църковен? В момента се мъча с графика за деня, ти направила ли си го? А знаеш ли вече в колко ще влезете в ресторанта?
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #41 -: май 23, 2013, 13:36:24 »

Писах ти на лични, но ако някой друг го интересуват отговорите накратко :

Няма да имаме църковен, а гостите мисля към 19 да са в ресторанта за welcome drink Или както е там на български smile Ритуала ни е изнесен  и ще бъде на басейна в 19:30, и после направо продължаваме с партито smile

Подаръчетата са - бутилчици с ракия за мъжете (украсени), а за жените ветрила smile
Активен
chervenkova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


« Отговор #42 -: май 23, 2013, 20:36:57 »

Здравейте и от мен! Нашата сватба ще е също в Тера Груп през лятото и ние организираме нещата от разстояние но вече почти не останаха неща за правене Исках да ви попитам вие на какво меню сте се спрели за 20тил Благодаря много
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #43 -: май 28, 2013, 09:09:10 »

Dark_ButterFly как мина сватбата, чакаме да разказваш smile
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #44 -: май 28, 2013, 09:55:29 »

И аз нямам търпение да разбера как е минала сватбата на Dark_ButterFly! smile
Дори подозирам, че я засякох в сватбения салон на 24-ти, докато си взимаше роклята, но... това са само подозрения, тя ще си каже. Wink))
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines