Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 13:29:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 75996 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 18, 2013, 11:18:40 »

Хехе, да, и на мен много ми допаднат тези младоженци, ама наистина по-добре щеше да е както казваш  smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #76 -: април 18, 2013, 11:25:55 »

Супер е украсата за колата, Ани! Браво!

А идеята за тортата е много сладка наистина smile

Относно паниката, дай си малко време, моята едва сега започна да се появява (10 дни преди сватбата).  girl_impossible  crazy shok huhhuh.gif  girl_wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 18, 2013, 11:49:03 »

Сега се сещам, че към подаръците на гостите не ви разказах за бутониерите.
От началото още ми се искаше да закичвам абсолютно всички гости, защото според мен един сватбар се отличава от останалите хора с официални дрехи именно по цветчетата, които са на ревера или за жените - гривнички. Много ми се искаше тези цветчета да бъдат калии, ама уви не се получи.
Преди две години бях на една сватба в Пловдив и в интерес на истината там за първи път видях тези гривнички, до тогава нямах и представа, че има такива варианти. Още тогава си казах, че един ден на моята сватба ще искам моите гостенки да имат гривнички, не само шаферките, майките или кумата.
Та, както всичко при мен и този избор беше съпътстван с малко трудности. Веднъж, докато обикаляхме на Илиенци купихме един изкуствен булчински букет, като не знаехме за какво да го ползваме  funnytooth Като се прибрахме го "разглобихме" и се оказа, че всяка роза, която беше сравнително голяма си има красива бяха дръжка и перлички. Така решихме с мама, че това ще бъдат бутониерите за най-близките, като те ще се отличават от останалите. След това след време обикаляхме отново по Пиротска и там нямаше нищо особено от към бутониери. Имам предвид, че тези, които ми харесваха бяха около 2 лв бройката, а нали си представяте за 100 човека... Та цял ден така бяхме загубили и аз много се бях отчаяла. Като се прибрахме потърсих в нета за онлайн поръчки, като и преди бях разглеждала такива сайтове. И така се започна едно избиране. Първо смятахме колко бройки ще ни трябват, след това ги деляхме на мъже и жени, след това и децата ги включихме.. накрая решихме, че първоначалната ни идея за розичките от изкуствения букет отпада и поръчваме за всички. Затова ги разделих на мъже и жени и поръчахме бутониерки за мъжете и същите по вид гривнички за жените, за да са в тон все пак .
При шаферките имах малко разминавания, защото питах всяка една какво предпочита - гривна или венче. Единствено моята приятелка искаше венче, но като разбра, че останалите искат гривни и тя каза, че не иска да ме затруднява, но в крайна сметка за нея остана венче. Та, поръчахме гривните за шаферките от същия сайт , венчетата за малките шаферки (моите племеннички), както и една диадема за приятелката ми . Пристигнаха много бързо, като мога да ви кажа, че снимките бледнеят пред истинския им вид. Много са нежни и красиви. Честно да си призная бях доста резервирана към такава поръчка, но не съжалявам и за миг smile
Впоследствие се разбра, че две от шаферките искат венчета, а не гривни, та сега гледаме да нагодим нещата, за да се чувстват удобно всички smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: април 18, 2013, 11:51:00 »

Ами, забравих да ви покажа венчетата за малките, като се оказа, че "венчетата" са си направо венци за девойки, а не за бебета, та за бебетата взехме ластичета с диадема -
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 18, 2013, 11:52:33 »

Супер е украсата за колата, Ани! Браво!

А идеята за тортата е много сладка наистина smile

Относно паниката, дай си малко време, моята едва сега започна да се появява (10 дни преди сватбата).  girl_impossible  crazy shok huhhuh.gif  girl_wink

Ами, като гледам може и нашата украса за колата да е подобна и да се разминем с букета за кола, а направо да бъде в ресторанта..
А за паниката... опитва се, ама аз още й се дърпам.. Може би малко се напрягам, като някой около мен каже - няма време и аз ... лелееееее, няма време biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 18, 2013, 12:37:16 »

тортата и идеята с гнездото много ми харесва Bravo
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 18, 2013, 13:18:30 »

Благодаря ти, Еми smile И на мен много ми харесва.. просто свалях някакви снимки сутринта и както си се ваех, че нямаме идея за тортата, а време няма и ето.. то само си дойде Wink tease
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 18, 2013, 14:33:01 »

Ани относно тортата на мен също ми харесва последния вариант,който си показала-с малките гълъбчета отстрани и отгоре гнездо от калии.лично аз съм по по-изчистените неща и това не ми се вижда претруфено.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 18, 2013, 14:39:09 »

Благодаря, Ради. Аз също обичам изчистените неща, затова всичко, което съм планувала бе да е изчистено. Остава сега младоженецът да си каже мнението и да решим къде ще искаме да ни я правят..
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 18, 2013, 15:37:46 »

Ани, доста неща сте свършили около подготовката, браво на вас Bravo
Съвет за тортата: не слагай прекалено много акценти, така ще се разпилее фокусът girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 18, 2013, 21:26:30 »

Ани, много е яка тази украса за кола  good
Много ми харесва колко си старателна за всичко smile Харесва ми, че всичко е в бяло, много е нежно  Flower
А за тортата съм съгласна с m0onlight
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 18, 2013, 22:35:14 »

Последната торта е много хубава Bravo Отстрани само гълъбчетата, а отгоре с гнездото от калии ще стане супер  good
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #87 -: април 19, 2013, 02:56:51 »

Пратих ти емайл за цветята, казвай още какво инфо трябва
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 19, 2013, 10:30:38 »

Ани, доста неща сте свършили около подготовката, браво на вас Bravo
Съвет за тортата: не слагай прекалено много акценти, така ще се разпилее фокусът girl_wink

Благодаря, m0onlight smile
Ами, аз като споделих идеята за тортата и половинката одобри веднага всичко, но най-вероятно отстрани ще останат само гълъбчетата, а калиите ще бъдат самото гнездо. Ще видим впоследствие какво ще се получи Wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 19, 2013, 10:32:44 »

Ани, много е яка тази украса за кола  good
Много ми харесва колко си старателна за всичко smile Харесва ми, че всичко е в бяло, много е нежно  Flower
А за тортата съм съгласна с m0onlight

Панда, благодаря ти, ама да си призная честно не съм толкова старателна.. Трябва да бъда още повече, но вече толкова ми е уморено покрай целия този ремонт, че нямам търпение да свърши..
А имаме още толкова много неща да правим, а време няма и наистина започва да ме обзема лека паника..
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines