Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:04:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 73719 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: май 28, 2013, 10:28:00 »

Стана ми много интересно докато четях разказа преди сватбата.  Bravo
Сега чакам с нетърпение и разказа за най-важния ден  blum
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: май 28, 2013, 10:32:24 »

Мерси, Ади  give_rose Хихи, доста голям екшън, ако питаш мен.. хихи
Панди, сега към голямото събитие.
Сутринта се събудих, облякохме се с мама и тръгнахме към фризьорския салон. Набързо дадохме инструкции вкъщи какво да направят, докато ни няма и ние потеглихме. И двете бяхме изморени и ни личеше. Аз имах леко синьо под очите и бях много притеснена какво ще стане въобще през деня.. Сетих се и за разказа на scilla, когато се е събудила и е усещала странно и хубаво чувство, но аз такова нещо не изпитах тогава...
Отидохме в салона и се започна голямото приготовление. Момчето ме нави, оправи и може би към 7:30- 8:00 нещо се случи. Сякаш някой ми преля живителна сила и аз просто оживях. Беше много странно. Бях изпълнена с енергия, щастие, радост и готова за прекрасния ден пред мен. Не мога да го опиша, но беше прекрасно.. Ники (фризьорът ми) ме направи, като оставаше да се сложи само воала. Оттам майка му започна да ме гримира, като не знаех какъв ще е резултатът. Просто се отпуснах и усещах как нещо се прави по лицето ми с невероятна лекота. И след много малко време тя каза, че съм готова. Погледнах се и не можах да се позная. Момичето, което гледаше в това огледало не бях аз, т.е. погледът, който виждах там беше невероятно жив и изпълнен с енергия.. Оттам тя каза да отидем при мама да видим дали ще познае детето си  funnytooth Отидохме и тя ахна, просто... невероятно беше. Та, сложихме воала и бяхме готови да тръгваме. Междувременно дойде фотографа и тъй като не беше там през цялото време направихме някакви щрихи само, за да направи снимките. Малко се позабавихме по пътя, тъй като не ми дадоха да карам аз, за да не си разваля нещо по мен. Мъжът ми звънна, че тръгват точно, когато аз влизах вкъщи, та доста бързо го инструктирах да се позабавят, че тепърва влизам вкъщи. Като влязох всички много ми се радваха. Всеки искаше да ме гушне, а малките шаферки просто подивяха около мен, като имате предвид, че бях само с булото smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: май 28, 2013, 10:32:55 »

Та, качих се бързо в моята стая и ме облякоха много много бързо, защото нямахме никакво време. Добре, че беше дошла жената, от чийто магазин купих роклята и ме облече. Тя беше тази и която само казваше да съм спокойна и да не се притеснявам за нищо, за което безкрайно й благодаря. След като ме облече фотографът дойде да снима финалните щрихи. Искаше ми се да направим и една еротична фотосесия за изненада на мъжа, но нямаше време... Направи ми няколко снимки, написах имената на приятелките ми на обувката, направихме още някакви дребни нещица, като последни инструктажи и изведнъж чух клаксоните и звука на гайдите. В този момент, момичета, толкова много се развълнувах, сърцето ми започна не да бие, а направо да удря учестено, развълнувах се и ми се напълниха очите. Приятелите ми ме поуспокоиха и видях как колите идват. Скрих се, за да не видят в коя стая съм, но само чувах музиката, хората, възгласите при продаването ми... Беше невероятно smile По едно време кака ми дойде с пълна обувка, хвърли ми парите, които беше събрала и затича към портата отново girl_haha Аз бях дала и един търлък, тъй като той ми е подарък от свекървата и ми се искаше да пълнят и него smile
След това от разказите само разбрах, че единия ми братовчед видял, че в портмонето на мъжа ми са останали 10 лв и му казал, че ако даде 20 лв го пуска. Тогава мъжът ми изкарал от сакото една пачка с пари и му дал 20 лв girl_haha Разбира се, не бил пуснат. След като вече превзеха портата се отправиха към втория етаж на къщата. Първоначално бе запланувано да влязат от първия етаж и по вътрешните стълби нагоре, но на самия ден решихме да отворим вратата към външните стълби, тъй като вътрешните са малко стръмни и мама се притесни за децата като тичат нагоре надолу да не паднат. Но мъжо не знаеше това и впоследствие разбрах, че той тайно е взел ключа за горната врата, като си е мислел, че докато нашите прекарват всички през вътрешните стълби, той ще се качи по външните, ще си отключи и ще си ме вземе. Да, ама не.. хихи.. Та, освен, че неговият план пропадна той трябваше да се бори за мен и на вратата на втория етаж и след това на стаята. А пък вече за борбата в къщата бях помолила снаха ми да направи IT въпросчета, тъй като са учили подобни неща и тя му задаваше въпроси и той отговаряше и тя оттам извикваше: "Не е вярно, пробвай се пак", а той отговарял вярно.. хихи..
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: май 28, 2013, 10:33:16 »

Та, най-накрая при мен влязоха брат ми, снаха ми и другия ми братовчед да затискат вратата. Снаха ми си четеше въпросите, оттам идваха отговори, междувременно чувах как мъжът ми разговаря с някой в коридора да му каже къде съм аз, т.е. в коя стая и явно е бил излъган и е отишъл в съседната стая и само се чуваше едно ХА ХА ХА и голяма тарапана.. Нямам търпение да видя видеото..
Като погледнах колко е часът беше 10:35, а гражданското ни бе в 11:20. Направо се измолих на моите хора да го пускат, че закъсняваме, иначе те нямаха никакви намерения.
През цялото това време моята задача бе само да пъхат парите, които ми носят в чантата, а пък аз не исках да имам чанта  girl_wink Каква хубава работа ми свърши smile
Големият момент дойде, пуснаха го, влиза в стаята и мен пак ме няма.. хахаха, а аз плътно зад вратата и като ме видя... ами, не мога да ви го опиша. Лицето му се промени, погледът му излъчваше такава голяма любов, изненада, страст.. неописуемо е.. Гушна ме много силно и ми каза, че съм прекрасна. Закичих него и кумовете. Фотографът ни направи няколко снимки и тръгнахме надолу. Всички ни чакаха в двора, много ни се радваха, закичих всички, тъй като много държах да го направя, а пък вече останалите гости от гражданското натам моята приятелка имаше за задача да закичва. Заизлязохме, мама ни поля вода, рипнахме едно хорце, на което се отнесохме малко и тръгнахме към гражданското.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: май 28, 2013, 10:37:24 »

elistoilova, ma6ka_,  scilla, baba_tina, писанието го пиша от сутринта, но имам работа междувременно и в малките свободни моменти допълвах. Сега ще видя докъде ще стигна с гражданското smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: май 28, 2013, 10:41:34 »

Ани, колко хубаво разказваш само smile Жалко, че сега тръгвам за работа, дано още довечера имам време да дочета smile  heart
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #231 -: май 28, 2013, 10:46:55 »

Дотук много весело и вълнуващо! Чакаме трети епизод - гражданското  Bravo  girl_wink Flower
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: май 28, 2013, 10:53:03 »

Ани, когато имаш време тогава smile Ние ще си чакаме колкото трябва  give_rose
Разказа си заслужава чакането, представям си всичко все едно съм там smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #233 -: май 28, 2013, 11:04:56 »

спокойно, Ани, имаш време да ни разказваш когато можеш smile ние ще си надничаме редовно Wink много е било готино  Bravo
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: май 28, 2013, 11:11:51 »

Като потеглихме към гражданското беше 10:55, което автоматично означаваше, че няма как да сме там в 11:20. Батко ми караше колата и то бавно, първо за да не отидат цветята и второ колоната от коли беше огромна и за да се движим заедно. Вътре имаше хахо хихи в колата, още неосъзнаващи какво се случва. (Между другото забравих да кажа, че вкъщи не ми дадоха да се погледна в огледалото. Не било хубаво булката да се вижда в огледалото преди гражданското, т.е. преди да подпише. Беше ми супер странно, опитах се да се преборя и не успях..
И сега се сещам нещо друго, че когато са дали обувката на мъжа ми и той видял трите имена на приятелките ми казал, че там го няма моето име и това не е обувката на неговата булка, така че няма да пълни нищо laugh)
Докато се движихме аз просто помолих батко ми да настъпи газта, че поне ние да сме там що годе навреме. Като пристигнахме имаше една булка пред нас и ние решихме да я изчакаме, ама тя не мърдаше. След това доколкото разбрах те са дошли по-рано за всеки случай и девойката си се разхожда и снима.
Слязох точно пред входа, хванала за ръка мъжа ми и вървяхме напред. Там видях приятели, които бяха дошли направо там и много ми се искаше да ги нагуша, но бързахме нагоре. След това така или иначе чакахме всички да се съберат и тогава ние да влезем, ама кой да мисли в този ден..  Girl_hide
Жената от обредния дом ни се накара, че закъсняваме 15 минути и общо взето целият ритуал беше претупан, че нямахме време.. хихи Но това хич не е важно.
Това, което исках е като влизаме в залата трите ми малки шаферки да вървят пред нас и да разпръскат цветенца от рози. За тази цел бях направила и украсила три кошнички, мама беше поизсушиха цветчетата. Призоваха ни да влизаме и трите сладуранки започнаха да ходят като не знаеха какво да правят. Тогава най-голямата, която е на близо 4 годинки им даде тон и те гледайки я правеха същото. Другите две са на почти 2 и 2,5 г. Зад нас пък булото ми се носеше от двамата ми шафери, които са на по 9-10 години. Всички започнаха да ръкопляскат и да се радват.
Мина ритуалната част, снимахме се преди да излезем от залата и да тръгнем да си получаваме поздравленията. Получихме страшно много играчки, тъй като бяхме писали в поканите, че вместо цветя искаме играчки, които да ги дадем в дом за изоставени дечица. Получихме и много букети.
На излизане както си му е реда ме вдигна, хвърлиха се късметчетата, направихме общи снимки на стълбите на гражданското и потеглихме към църквата. Ние приключихме доста рано и имаше 40 минути до църквата, затова решихме с гостите да се снимаме в градинката на църквата.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: май 28, 2013, 12:02:26 »

 Bravo все едно гледам филм, всичко си го представям cray развълнувах се, чакам 4-ти епизод - църквата give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: май 29, 2013, 07:45:23 »

Много увлекателно разказваш, било е наистина голяма емоция yahoo
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: май 29, 2013, 08:07:02 »

И аз си представям всичко, било е толкова вълнуващо  Bravo Чакаме продължението.......
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #238 -: май 29, 2013, 09:27:36 »

И аз се развълнувах, толкова увлекателно разказваш! Направо усещам колко наситен с положителни емоции е бил денят! smile
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: май 29, 2013, 09:56:19 »

Охх Ани,толкова увлекателно разказваш,че направо човек всичко си представя все едно е бил там.Аз сега чета разказчето ти и така ме разчувства,че се сетих за моята сватба,колко хубаво беше и как искам пак да го изживея този ден,макар че сега ме тресе друга треска и подготовка за още по-хубаво събитие.
Бъдете все така влюбени и нека сватбения ден бъде само началото от поредицата незабравими моменти.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines